Winstrol ביקורות (Winidrol): תוצאות ותופעות לוואי אפשריות

מה הוא Winstrol

Winidrol היא חלופה בטוחה ומשפטית לWinstrol, הסטרואידים בשימוש על ידי מפתחי גוף וספורטאים ברחבי העולם עבור ביצועים באמת אימתני. השתמש בו בזמן חיתוך מחזורים לשמר שריר רזה, איכות ולפסל את גוף החוף המושלם. מתאים לגברים ונשים

Winidrol תוצאות (Winstrol) ביקורות ותופעות לוואי אפשריות

לחץ כאן כדי לקנות סטרואידים מאתר רשמי

היתרונות של Winstrol

רוב כל הסטרואידים יכולים לספק יתרונות איכותיים לכל מחזור ביותר לכל מטרה; עם זאת, בדרך כלל יש רוב הסטרואידים אנבוליים androgenic מטרה אחת עיקרי ומאפיינים משניים שעשויה להיות מתאים למחזור נוסף. לדוגמא, Anadrol הסטרואידים החזק משמש בעיקר כסטרואידי bulking כטבעה הוא מתאים ביותר למטרה זו, עם זאת, זה להחזיק תכונות שיכולות להיות מועיל במחזור חיתוך כאשר משתמשים בו כראוי; זה נפוץ מאוד בחוגי פיתוח גוף תחרותיים. Winstrol עם זאת הוא קצת שונה; בעוד המטרה העיקרית שלה היא ללא ספק מחזור חיתוך ובסיוע בביצועים אתלטיים אין הרבה שימוש לסטרואידים זה במחזור bulking כפי שהוא לא במצב של פעולה שנועדה לבנות כמויות גדולות של רקמה רזה שלה. למרות זאת, בנוגע לחיתוך וWinstrol ביצועים אתלטיים הוא לעתים קרובות בחירה משובחת.

לחץ כאן כדי לקנות סטרואידים מאתר רשמי

היתרון העיקרי (ים) מסתובב סביב Winstrol הוא ללא עליות שאלה בכוח וזה יכול להתייחס לכוח פיזי, מהירות וזריזות; נוסף, כמו על ידי טבעה Winstrol יכול לשפר מאוד כלי דם, כמו גם לקדם את מייבש וגוף קשה יותר כאשר גוף השומן הוא כבר נמוך. בעוד Winstrol לא במיוחד לשרוף מאוחסן גוף שומן, רוב הסטרואידים לא, יהיה לו השפעה חיובית מאוד על התהליך הזה. Winny הוא סטרואידים מצוינים למטרות שימור כאשר בגירעון קלורי כמו שאתה צריך להיות אם אתם בדיאטה והרקמה רזה יותר אנחנו יכולים להחזיק בעת בגירעון זה השיעור שלך הגדול יותר מטבולים יהיה, ובכך מובילים למבנה גוף רזה יותר ויותר .

לחץ כאן כדי לקנות סטרואידים מאתר רשמי

תופעות הלוואי של Winstrol

כמו כל הסטרואידים אנבוליים Winstrol הוא לא בלי האפשרות של תופעות לוואי שליליות, לעומת זאת, ההשפעות הן לעתים קרובות הדגשה מוגזמות מאוד ויכולות במידה רבה להיות נשלטו על ידי שימוש אחראי. רגישות אישית גם תשחק תפקיד והמידה יכולה להשתנות מאדם אחד למשנהו כזה מקרה עם כל התרופות, סטרואידים ואינם סטרואידים כאחד.

כפי שנאמר, רעיל בכבד הוא דאגה, במיוחד עם הצורה האוראלית כצורה האוראלית היא סטרואיד 17-aa. בשל עובדה זו אנו בהכרח נגביל את הזמן הכולל של Winstrol ל6-8 שבועות בכל פעם, כדי להגן על הכבד. עם זאת, בעוד ששימוש יגדל אנזימי כבד, ברוב המקרים כל הכבד שלך יחזור לרמות נורמליות ברגע שהשימוש בו יופסק ולעולם לא חווה רמות רעילות בכל מקום ליד מה צריכת אלכוהול יומית יכולה להביא ושימוש אפילו קבוע של רבים על התרופות נגד.

לחץ כאן כדי לקנות סטרואידים מאתר רשמי

מעבר להשפעות כבד Winstrol אין לשאת עימו דאגות אחרות, Winstrol יכול להביא ברצינות תנאים בעייתיים לרמות הכולסטרול שלך כפי שהוא יגדיל LDL שלך ולהקטין את רמות ה- HDL באופן דרמטי במקצת. עם זאת, כפי שהוא לעתים קרובות התעלם אכילה בריאה, כי הוא מלא אומגה חומצות שומן יכול לסייע במידה רבה בשליטה זו; לא, זה לא לתקן את זה ולמנוע הכולסטרול שלך לנוע אבל זה ישמור אותך בתחום הבטיחות, אם אתה רציני וממושמע.

תופעת לוואי אחת לדבר רב של עניין Winstrol סובב סביב דמות דיפו זריקות כזריקות יכולות להיות מאוד כואבות כפי שהמקובל בסטרואידים על בסיס מים. יתר על כן, משום שרובם מקבלים Winny ממעבדות מחתרת, כפי שהוא סטרואיד על בסיס מים הוא לעתים קרובות קרקע פורה לחיידקים, והוא אחד הזיהומים הנפוצים ביותר התרמה סטרואידים בשל בעיה זו. מסיבה זו אתה בהכרח צריך להישאר עם מותגי כיתה אנושיים שמיוצרים בסביבת סטרילית.

לחץ כאן כדי לקנות סטרואידים מאתר רשמי

יצוין למרות Winstrol לא לדכא את ייצור הטסטוסטרון טבעי לתואר של סטרואידים רבים אחרים כגון Deca-Durabolin שימנע את כל הייצור לאחר מנה אחת, Winstrol יביא כמה דיכוי. כשאתה זוג זה עם לערום סטרואידים אחרים ומשך הארכה של תוספת טסטוסטרון השימוש הוא ברוב המקרים הכרחיים.

Winstrol & נשים

רוב כל הסטרואידים אנבוליים יכולים להוביל לvirilization כאשר נעשה שימוש על ידי נשים (השפעות גבריות.) כאיכויות androgenic שלה הם נמוכים ומאפיינים אנדרוגנית יכול להרוס הנשיות של אישה Winstrol יחד עם סטרואידים אחרים כגון Anavar וPrimobolan הם לעתים קרובות הבחירה הראשונה של נשים רבות. עם זאת, מגעיל משפיע יכול להתרחש כאשר המינון גבוה מדי וכאשר משתמש בו יותר מדי זמן ורגישות כמובן יבוא לידי הביטוי.

עם זאת, רוב הנשים יכולות להשתמש בצורה בטוחה והיעיל 5mg-10mg של Winstrol ליום למשך כ- 6 שבועות ללא כל חולה לוואי. אם חולה הלוואי מתחיל להראות פשוט להפסיק באופן מיידי, לעומת זאת, אם אתה מראה סימנים שליליים, לאלץ את הבעיה ואין להפסיק להשתמש אתה עלול למצוא את ההשפעות בלתי הפיכות. אמנם לא בטוח כמו Anavar ב- תנאי שימוש נשי, כאשר משתמשים בו באופן אחראי הוא בחירה חזקה יותר ולעתים קרובות בברכה על ידי רבות ספורטאיות.

לחץ כאן כדי לקנות סטרואידים מאתר רשמי

מחזורים ומינונים Winstrol

רוב הגברים שמשתמשים בWinstrol ימצא מינון של 50 מ”ג להיות מאוד יעילים ולעתים קרובות כל מה שהם צריכים עם 100 מ”ג ליום שמישהו המקסימום אי פעם להשתמש בבטחה. כWinstrol בזריקות יש זמן מחצית חיים של 24 שעות שאנחנו יכולים למעשה לנהל את הסטרואידים בכל יום אחר ביעילות, אם כי רובם מעדיפים יציבים כל זריקות ביום. באשר לWinstrol האוראלי, כפי שזה זמן מחצית החיים קצרים מאוד, בכל מקום שהמינון שלך נופל לך בהכרח לפצל אותה לשני מינונים אפילו לאורך כל היום ולעשות זאת כל יום בזמן שנמצא בשימוש בסטרואידים.

לחץ כאן כדי לקנות סטרואידים מאתר רשמי

רוב ימצאו Winstrol ערימות היטב עם כמעט כל סטרואידים על פני כדור הארץ; ערימות של Winstrol, טסטוסטרון וTrenbolone נפוצות מאוד בקרב מפתחי גוף רבים תחרותיים. עם זאת, מה שהערימה שלך יכולה להיות שאתה תצטרך לשמור את משך הזמן עד 8 ​​שבועות ב- תנאי מסגרת זמן סטנדרטי ובטוח; כמה ירחיבו בבטחה לטווח 12 שבוע, אבל זה צריך להיות שמורה למשתמשים מנוסים, ורק ברגע שאתה יודע איך הסטרואידים משפיעים עליך.

כמו בכל השימוש בסטרואידים אנבוליים תכנית מחזור שלאחר תהיה צורך פעם אחת השימוש בו יופסק. אמנם יש אפשרויות רבות תוכניות מחזור לכתוב הטובות ביותר יכללו hCG, Nolvadex ו / או Clomid. עם זאת, כמה יבחרו לגשר עם Winstrol ב- בין מחזורים, עם זאת, אנחנו לא יכולים להמליץ ​​על הנוהג הזה כפי שאתה תהיה דיכוי ייצור הטסטוסטרון הטבעי שלך ללא כל צורה משלימה שהוצגה וזה יכול להיות מאוד מזיק.

לחץ כאן כדי לקנות סטרואידים מאתר רשמי