Skip to main content

Testosteronas papildai apžvalga: Testogen Rezultatas – Ar ji tikrai veikia

Kas yra testosteronas?

Testosteronas yra steroidinis hormonas , kad yra natūraliai gaminamas žmogaus organizme. Vyrų, tai padaryta sėklidės ir moterų kiaušidės, tačiau daug mažesniais kiekiais. Testosteronas bruožai gali būti visuotinai vertinamas vyrų. Tai apima tokius dalykus, kaip veido plaukų, liesos raumenų masės, pasitikėjimas, budrumas, energijos ir kartais – agresyvumas.

Tačiau tai nereiškia, kad moterys negali pasinaudoti kai kurie iš šių bruožų – ir mes kalbame ne apie veido plaukus. Moterims, normalūs kiekiai testosterono teiks taip: tvirtesnis, daugiau energijos, gyvybingumo, produktyvumą, ir taip, padidėjęs lytinis potraukis.

Tačiau moteris pradėti auga didžiulis išsipūtimas raumenis (ar veido plaukų) jie būtų įleisti daug sintetinio testosterono, kad tai kada nors atsitiks – atmetant bet kokius rūpesčius, naudojant natūralų ir saugų T-stiprintuvus moterims.

Atvirkščiai, testosterono trūkumas lems prasta lytinio potraukio, kokybės miego, kūno svorio padidėjimas, depresija, sumažėjęs stiprumo stoka, ir mažiau bendra išieškojimo iš pratybų ir tt tiek vyrams, tiek moterims. Taigi, labai svarbu žinoti, kaip padidinti savo testosterono lygį jūsų bendrą sveikatą natūraliai. Reiškia, kad jūs padaryti saugiai ir kontroliuojamai,.

Pirkti TESTOGEN Now & Get Money Back Guarantee

Ar Testosterono papildai tikrai veikia?

Tai yra visų klausimų motina, “Ar testosterono papildai tikrai veikia?” Trumpas atsakymas į tai yra, taip ir ne. Leiskite mums paaiškinti, …

Tai viskas priklauso nuo to, ką ingredientų jums naudoti tuomet, kai siekiama padidinti savo testosterono lygį. Paprasčiau tariant, jūsų kūnas bus tik reaguoti į tai, ką jis yra skiriamas. Kai bus pagalba testosterono padidėjimas, o kiti tik didės lytinis potraukis. Yra tikrai ingredientai ten, kad bus padaryti visai nieko

libido:

Sudėtis, kad bus padidinti libido yra savybės, pavyzdžiui, vaistinė ožragė , ir Tribulus .

Šie du ingredientai dirbti, siekiant pagerinti jūsų seksualinį geismą, kuris gali sukelti jums galvoti: “Ei, mano testosterono lygis didėja”  Tačiau tai nebūtinai tas atvejis.

Vaistinė ožragė ir Tribulus dirbs suteikti jums “liftas” tai tikrai. Tačiau jie nėra tiesiogiai padidinti savo testosterono gamybą.

Testosteronas:

Kita vertus, yra ingredientų, tokių kaip “D-asparto rūgšties (DAA trumpas). Tai padės jūsų kūno konvertuoti cholesterolio į testosterono sėklidžių.

Kai DAA praeina per virškinimo takais, jis veikia gerinti ir cheminio proceso, kuris konvertuoja riebalus (konkrečiau cholesterolio) į testosterono.

Šis procesas jau yra jūsų kūno natūraliai, bet dėl kokių nors priežasčių; galbūt dėl streso, antsvoris ir tt Šis procesas gali būti “užapvalintos”.  Štai kur testosterono papildai gali padėti.

Ką Testo stiprintuvas padaryti, kad jūsų kūnas?

Prieš galiu atsakyti į šį klausimą, turime aiškiai pasakyti, kad ne visi testosterono papildai yra lygūs. Kai kurie klasifikuojami kaip lytinio potraukio stimuliatoriai (kurie dažnai būna tik vieną medžiagos), ir kiti yra T stiprintuvus.

Šiam pavyzdžiui dėlei, tarkime, mes kalbame apie testosterono stiprintuvas, pvz TestoFuel. Testosterono stiprintuvas, kad yra gerai subalansuotas derinys ingredientų, kurie padeda skatinti savo libido, ir testosterono gamyba tuo pačiu metu (daugiau apie TestoFuel vėliau).

Dabar, nesikreipiant per giliai į viską mokslu, testosterono stiprintuvas padės jūsų kūno vietose, kur jums gali būti trūksta.

Kaip kiekvieno žmogaus gyvenime yra skirtingi. Iš maisto mes valgome, streso mes patirtį, ir mūsų gyvenimo būdą; visi turėti įtakos, kaip testosterono stiprintuvas turės įtakos mūsų atskirai. Bet, kaip paprastai, testosterono stiprintuvas užpildys spragas, kur jūs to labiausiai reikės. Toks kaip; padidėjęs energijos kiekis, jėga, pasitikėjimas, raumenų masės, ir taip – libido!

Pirkti Testogen testosterono papildai

Rinkoje yra užtvindytas su daug testosterono stiprintuvus. Todėl sudėtinga pasirinkti geriausią papildyti, kad tiktų jums labiausiai. Šioje apžvalgoje, mes pateikiame kai kuriuos iš testosterono stiprintuvus, kad mes manome, kad geriausias praktines galimybes.

Mūsų tikslas yra nukreipti jus nuo beverčiai papildų ir suteikti jums išsamią informaciją, kad galite būti užtikrintas maksimalių rezultatų.

Mes tikime, Testogen yra geriausias visų testosterono stiprintuvus rinkoje. Jis yra pagamintas iš natūralių testosterono stiprintuvus, kurie visi yra įrodyta, kad būtų saugūs ir veiksmingi. Išbandžius Testogen patys, tai, be abejo, geriausias papildas.

apie Testogen

TestoGen yra visiškai natūralus testosterono stiprintuvas, kuris neseniai sprogo ant scenos vis perkrautas rinkoje šių oh taip populiarus vyrų veiklos papildų. Mes sužavėtas šio bandymo stiprintuvas ir su Domu mišinys visų natūralių ingredientų, į dešinę potencijomis, tai TestoGen peržiūra bus parodyti jums, tai testosterono stiprintuvas yra kitas didelis dalykas.

Tiems, nauja bandymų-stiprintuvus, tegul greitai kalbėti apie testosterono ir testosterono stiprintuvus poreikį.

Kaip vyras amžių, jo testosterono lėtai mažėti. Iki to laiko vyrai pasiekti apytikrį amžių 35, mažėjančios testosterono simptomai paprastai pradeda paviršiaus.

Mažesnis nei optimalus kiekis gali sukelti nemigą, svorio padidėjimas, mažas energijos lygmenų, depresija, sumažėjęs raumenų masės, ir nuleisti ištvermę. Labiausiai nerimą šalutinis poveikis žemu testosterono lygiu yra sumažėjęs lytinis potraukis.

Kodėl turėtumėte naudoti TestoGen?

Jūsų testosterono atima kiekvieną dieną ir jūs norite padaryti kažką apie jį, ir greitai. Žinoma, yra keletas “stebuklingi išgijimai” ten, bet jie nebūtinai dirbti, todėl gali būti geras pinigų į kanalizaciją.

Daugiau rūpesčių, kai kurie ingredientai gali būti nepatikrinta ir / arba nesaugus. TestoGen suteikia jums saugus, natūralių ingredientų, kurie tikrai kažką apie tai, kaip savo testosterono atgal, iš kur jis turi būti – ir taip gauti jus atgal į būdamas žmogus.

Su TestoGen turėtumėte pamatyti sustiprintu testosterono daug būdų rezultatus:

 • Stiprinama raumenų masė ir daugiau liesos raumenų
 • Skatino libido ir motyvacija
 • Aštrus spektaklis, tiek fizinę, tiek psichinę
 • Trumpesnė žemyn kūno riebalų, ypač aplink juosmens, ir net sumažinti cholesterolio ir mažesnis kraujo spaudimas

Specialus mišinys ingredientų TestoGen buvo kruopščiai gaunami, matuojamas ir kartu duoti jums puikių rezultatų visiškai saugus ir natūralus būdas.

Kokie Testogen Ingredientai?

Iš Testogen kūrėjai padarė keletą pakeitimų formulę 2018 m, kurios žymiai pagerino bendrą stiprumo ir veiksmingumo lygį. Čia yra nauja sudedamųjų dalių sąrašas, kartu su paaiškinimais už tai, kaip jie gali dirbti, siekiant pagerinti testosterono gamybą per savo kūną.

 • Magnis: Tyrimai parodė, kad didžioji dauguma vyrų yra magnio trūkumas, o tai greičiausiai pagrindinė priežastis, kodėl dauguma vyrų taip pat yra testosterono trūkumas. Magnio papildas gali būti labai naudinga, kai kalbama apie vis testosterono gamybą. Kai kurie mokslininkai netgi nustatė, kad vieno mėnesio magnio papildų gali padidinti testosterono lygį iki 26% vyrų.
 • Boro:  boras buvo įtraukta į formulę remiantis neseniai atliktais tyrimais, kuriame nurodyta jos gebėjimą tiek padidinti testosterono lygį ir sumažinti estrogeno kiekis. Kai kurie tyrimai parodė, kad tai gali padidinti laisvo testosterono vyrų iki 28%, o tie patys vyrai parodė mažesnes estrogeno kiekis ne tyrimo pabaigoje.
 • Vitaminas K1  Nors vitaminas K1 nebuvo įrodyta, kad turi tiesioginį poveikį testosterono lygį, daugelis tyrimų parodė, kad jis pagerina organizmo gebėjimą įsisavinti vitamino D, kuris tikrai turi tiesioginį poveikį testosterono lygį. Todėl, mesdamas K1 į formulę turėtų padidinti jau-šiuo dozė vitamino D veiksmingumą
 • Dilgėlių lapų ekstraktas:  dilgėlių lapų nėra tiesiogiai padidinti testosterono kiekį galėsite gaminti, tačiau ji atlieka funkciją, kuri lygiai taip pat svarbu. Kai jūsų organizmas gamina naujas testosterono, jis linkęs susieti save su baltymų SHBG (lytinius hormonus surišančio globulino). Tada SHBG teikia testosterono neveiksminga … Tačiau Dilgėlių lapų buvo įrodyta, kad išvengti testosteronui privalomas SHBG ir taip padidinti laisvo testosterono kiekį turite.
 • Bioperine:  Bioperine randamas daugelyje testosterono stiprintuvus dėl to, kad ji pagerina organizmo gebėjimą įsisavinti likusius ingredientus į formulę. Tai nėra tiesiogiai įtakos testosterono savaime, bet tai daro tikrieji testosterono didinimo ingredientai šiek tiek efektyviau.
 • D-asparto rūgštis reguliuoja amino rūgščių organizme, todėl sustiprintais testosterono lygį. Veikiamas testosterono lygis bus sukelti padidėjusį raumenų masę ir daug kitų privalumų.
 • Tribulus Terrestis taip pat žinomas kaip Velnio letena. Tyrimai parodė, kad padidinti testosterono lygį vyrų, ir ji taip pat buvo naudojamas Azijos medicinoje jau daugelį šimtmečių. Tribulus Terrestis taip pat yra gerai žinomas ir galingas anti-uždegiminių agentas.
 • Ženšenio ekstraktas yra išgaunamas iš šaknies augalų ir jis buvo touted kaip natūralus afrodiziakas. Ji turi galimybę reignite libido ir sukelti stipresnius erekcija. Be to, ženšenis jau seniai susijęs padėti natūraliai padidinti energijos lygį.
 • Vaistinė ožragė yra sėkla, kuri ne tik turi antioksidacinių savybių, tačiau ji taip pat buvo įrodyta, kad padidinti libido ir padidinti testosterono lygį.
 • Selenas yra būtina mikroelementas, kad padidina antioksidantų poveikį, todėl atsikratyti toksinų kūno. Kai toksinai pašalinami iš organizmo, organų ir hormonai veikia daugiau optimaliai, įskaitant testosterono gamybą.
 • Cinkas yra mineralinis, kad daugelis žmonių net nežino, kad jie netobuli. Jis taip pat yra žinomas afrodiziakas ir tai padeda vyriškus kūnus gaminti daugiau spermos. Be to, cinkas gali padidinti testosterono, todėl libido.
 • Vitaminas D, cholekalciferolis , yra labai svarbus komponentas Testogen Jis apsaugo testosterono nuo apdorojimo iki estrogenų per greitai organizme. Tai lemia visus privalumus, kad optimalus testosterono numatyta.

Ar Testogen turite kokių nors šalutinis poveikis?

Su visa tai natūralių ingredientų, Testogen neturi jokio šalutinio poveikio vartotojui, jei imtasi reikiamu dozės. Konsultavimas prieš naudojimą gydytoju yra labai rekomenduojama.

2018, Testogen papildė magnio ir padidino lygį cinko , nes šios medžiagos padeda testosterono padidėjimo organizme. Šis papildymas ir prieaugis dar padaryti tai 100% saugus ir netgi efektyvesnis be šalutinio poveikio. Tai yra tai, ką daro tai 5 žvaigždučių papildyti vartotojų ir kokybės.

Testogen rezultatai

Tai yra TestoGen atsiliepimus, kad mūsų skaitytojai maloniai atsiuntė į mus, kad galėtume suteikti jums geresnį perspektyvą šios markės. Skaitymas realių vartotojų atsiliepimų padės jums suprasti, kai ir jei jūs kada nors pamatyti rezultatus iš naudojant TestoGen papildą!

Simone, Birmingemas, amžius – 36, 2018/04

Buvo per dauguma ženklų internete, pavyzdžiui, Testomax, Testofen ir daugelis kitų. Bet, kadangi aš buvau konsultacijos naudoti iki afriend iš mano pajutau, turėčiau give it a go! Po kelių pirmųjų savaičių radau niekas nepasikeitė ir aš jaučiau jokio skirtumo. Po pirmos savaitės visa tai pasikeitė ir aš pleasently nustebinti pabusti jausmas atnaujinamas žinutę dready mano dieną. Tai tęsėsi ir nustatė, kad buvau daug entuziastingai mano dienų. Aš jaučiausi jaunesnė ir aš galėtų padaryti daug daugiau namuose ir sporto salėje, nei galėjau prieš priimdama TestoGen.

Pirkti TESTOGEN Now & Get Money Back Guarantee

Argumentai “už”

 • Adept skatinant raumenų formavimąsi
 • Gerina seksualinę sveikatą
 • Bortelis erekcijos disfunkcija (ED)
 • Stiprina neuronų funkcionalumą
 • Garantuojamas rezultatai
 • nuotaikos pakilimas
 • Pagerina sportininko pasirodymą
 • Didesnis stiprumo ir ištvermės
 • Pagerina atkūrimo laikotarpį.

Minusai

 • Galima įsigyti tik iš savo oficialioje svetainėje
 • Tai gana brangus. Kokybiški produktai nereikės ateiti pigiai nors.

Kur galima nusipirkti Testogen?

Testosteronas papildai apžvalga: Testogen Rezultatas – Ar ji tikrai veikia. Jūs galite lengvai įsigyti Testogen internetu per gamintojo svetainėje.

Testogen Kaina

1 BOTTLE
$59.99
Retail: $69.99
Savings: $10.00
Money Back Guarantee
buy now »
3 Bottles + 2 Free + Free Ebook
$179.99
Retail: $349.99
Savings: $170.00
Money Back Guarantee
buy now »
2 Bottles + 1 Free
$119.99
Retail: $209.99
Savings: $90.00
Money Back Guarantee
buy now »