Skip to main content

Steroidler Kadın Vücut Geliştirme Online Satın

Steroidler Kadın Vücut Geliştirme

Kadın söz konusu olduğunda Anabolik steroid kullanımı çok nadiren topluluk kullanarak anabolik steroid içinde konuya değindi olduğunu. Anabolik steroid kullanıcıların çoğunluğu hemen hemen tüm kadınlarda anabolik steroid kullanımı açısından klinik veri ve kendisi olan tıbbi uygulamalar, referans olduğu gerçeğini yanı sıra, erkek cinsiyet kategorisinde arazi Bunun nedeni performans ve vücut geliştirme amacıyla anabolik steroid kullanımı çok farklı. Bu makalede bu özel bölümde kadın anabolik steroid kullanımı için kapsamlı bir rehber olacak şekilde tasarlanmıştır hiçbir şekilde. Bunun yerine, uygun bir kadın açısından sadece en acil endişeleri ve konular steroid döngüsü işlenecektir.

Resmi Sitesinden Steroidler Alınır Buraya Tıklayın

kadın kullanımı daha sonraki bir makalede üzerine ele alınacaktır söz konusu olduğunda soruları, endişeleri ve sorunları çoğunluğu. Zaman varlık için, kadın anabolik steroid kullananlarda olası yan etkileri konusunda düşünceler kolayca bayan kullanıcılar için potansiyel yan etkileri içerir genel anabolik steroid yan etkileri üzerine kapsamlı bir yazı okuyarak ulaşılabilir.

Resmi Sitesinden Steroidler Alınır Buraya Tıklayın

Kadın anabolik steroid yığınlarının dikkate alındığında, neredeyse her zaman yapılandırılmış ve erkek kullanıcılar için tasarlanmıştır ortalama anabolik steroid döngüsü ile karşılaştırıldığında anlaşılması ve dikkate alınması gereken büyük farklılıklar vardır. Aslında anabolik steroid kullanımı bilgisi, çevrim protokolleri, PCT (Mesaj Döngüsü Tedavi) düşünceler, ve daha birçok ortak kurallar çoğunun sadece kadın anabolik steroid kullanıcılar için geçerli kalmamasıdır.

Kadın Anabolik Steroid kullanıcıları için ön Hususlar

Tüm kadın anabolik steroid kullanıcıların kendi organları ile ne yaptığını taban temellerini anlamak gerekir: Anabolik androjenik steroidler, sentetik analogları ve erkek hormonu Testosteron (veya basitçe Testosteron kendisi) türevleridir. Belirtildiği gibi, bu erkek cinsiyet hormonudur ve steroid yığınlarının yapan kadın sadece kas kütlesini artırmak ve vücut yağ düzeylerini düşürmek için bir çaba kendileri içine Testosteron (veya ilgili analogları) takarken. Sağduyu kullanarak, herhangi bir kadın anlayış bu (düzgün virilizasyon olarak da bilinir) erkek ikincil cinsiyet özelliklerinin gelişmesi için potansiyeli gerçekleştirecek.

Resmi Sitesinden Steroidler Alınır Buraya Tıklayın

Virilizasyon etkileri (ses, vücut ve yüz saç büyüme derinleştirilmesi) erkek ikincil cinsiyet özelliklerinin, klitoral genişleme ve adet düzensizlikleri gelişimini içerebilir. Bu bir fetus gelişimi için özellikle önemli bir hormon dönem olduğu gibi, aynı zamanda güçlü bir gebelikte anabolik steroid döngüleri kaçınmaları tavsiye edilir, ve androjen düzeylerinin suprafizyolojik dahil yenidoğan bebeklerde doğum kusurları ile bağlantılı olmuştur.

Resmi Sitesinden Steroidler Alınır Buraya Tıklayın

Erkek ve Kadın Anabolik Steroid Döngüsü Protokolleri Arasındaki Farklar

  1. Testosteron femalecycles kullanım için gerekli değildir: endojen üretilen Testosteron erkek fizyolojik seviyeleri hayatta kalma ya da kadınların refahı için gerekli değildir. Önce belirtildiği gibi adamlar yapamam ise, bu kadın kullanıcılar tarafından atlatılabilmişlerdir çeşitli kurallar biridir ve esasen ‘paçayı’ olabilir.
  2. Bir kadın anabolik döngüsü aşağıdaki gerekli hiçbir sonrası döngüsü tedavisi (PCT) vardır. Bir kez daha, PCT amacı, erkeklerde endojen testosteron üretimi ve HPTA işlevinin doğal fonksiyonunun yeniden düzenlenmesini olmasıdır. Bu dişi, anabolik steroid kullanıcılar gerekli değildir. Dişiler testisleri sahip değildir ve bu nedenle çok önemlidir kadın fizyolojik işlev için gerekli değildirler. Bir sonuç olarak, PCT erkek kullanıcılar için, endojen, doğal hormon fonksiyonunun uygun bir restorasyonu için hayati önem ise, gereksizdir.
  3. Virilizasyonu semptomlarını önlemek için Döngü uzunluğu çok kısa tutulması gerekir. Sadece kadın kullanıcılarının çok güçlü androjenik anabolik steroidler kaçınmalısınız olarak nasıl, döngü uzunlukları kullanım süresi uzadıkça, potansiyeli ve erkekleşme şiddeti ve erkeklesme etkileri de öyle artar olması nedeniyle özellikle uzunlukları geçmemelidir. İdeal kadın steroid döngüsü uzunlukları bir seferde artık 4 hafta daha olmalıdır. Herhangi bir kadın anabolik steroid kullanıcıları 4 hafta işareti öncesinde herhangi virilizasyon belirtiler başlangıçlar deneyim gerekir (sesin kalınlaşması / çatlama, bedensel / sakal, vb büyümesi) anabolik steroidler, tüm yönetim derhal kesilmelidir.
  4. Anabolik steroid yığınları ve kombinasyonları kesinlikle gerekli olmadıkça pahasına kaçınılmalıdır. Bu Maskülinizasyonun hızlı başlaması ve daha şiddetli virilizasyon belirtiler lider, androjenik etkileri Bileşik neden olur iki veya daha fazla anabolik steroidler kombinasyonu ve istifleme olarak çoğunlukla kendi kendini açıklayıcı olduğunu. Kesinlikle gerekli gördüğü sürece kesinlikle gerekli olmadıkça, bu tür kadın rekabetçi vücut geliştiriciler durum olarak, her ne pahasına kaçınılmalıdır istifleme.
Resmi Sitesinden Steroidler Alınır Buraya Tıklayın

Kadın Steroid Cycles için en iyi ve en kötü Anabolik Steroid Seçimleri

En iyi kadın anabolik için uygundur anabolik steroidler  döngüleri anabolik mukavemet değerlendirmesi ile karşılaştırıldığında çok düşük androjenik mukavemetli derecelendirme sergileyen bileşiklerdir. Bunların hepsi genellikle çok sık topluluk kullanarak anabolik steroid arasında tartışılır ‘hafif’ anabolik steroidler olarak kabul edilir. Çeşitli anabolik steroidler olasılıkla vücut üzerinde androjenik etkileri için çok düşük bir eşik değeri gösterebilir, ancak, herhangi bir anabolik steroid, bu etkiler gösteren tamamen yoksun olduğu, bununla birlikte, anlaşılmalıdır. Değişen derecelerde tüm anabolik steroidler androjenik etkiler gösterirler ve böylece virilizasyon potansiyeli olursa olsun ‘hafif’ belirli bir anabolik steroid olduğu iddia olabilir, nasıl hepsi ile var.

Resmi Sitesinden Steroidler Alınır Buraya Tıklayın

Kadın rekabet karoserciler: anlatıldığı gibi, bu kadar herhangi bir ortalama dişinin (hatta birçok erkeğin) istenen hedefleri ötesinde son derece kaslı vücut geliştirmeye çalışırken kadın vücut geliştiriciler vardır. tipik ortalama kadın ‘iğrenç’ olarak fiziksel aspirasyon / gol bu tür kabul ediyorum. Bu nedenle, kadın rekabet bodybuilders gibi trenbolone veya Testosteron gibi ağır androjenler, kullanılmasından kaynaklanabilecek potansiyel ağır virilizasyon kabul etmeye istekli olması daha muhtemeldir.

Resmi Sitesinden Steroidler Alınır Buraya Tıklayın

Belirli bir kadın vücut geliştirmeci Trenbolone kullanımı / görmezden virilizasyon konusunu göz ardı ederken onların nihai vücut hedeflerine ulaşmada onlara yardımcı olacağına inanıyor, o zaman bunu yapmak ve olası hızlı virilizasyon olası sonuçları ile başa çıkmak için kendi bireysel kişisel bir karardır. Kadın karoserciler, çoğunlukla, bir kadın olarak kullanılması anabolik steroidler seçimi geldiğinde bir tutum ‘şey gider’ sahip  yığının.