Patiesība Anavar Atsauksmes Svars Loss rezultāts vīriešiem un sievietēm

Anavar un Svara zudums

Anavar ir tirdzniecības nosaukums par anabolisko steroīdu oxandrolone. Tas ir vēlamais narkotika izvēles daudzi diētas bodybuilders un sportisti meklē palielinātu izturību bez liekā ūdens ieguvumiem, kas saistīti ar testosterona lietošanu. Anavar ir aptuveni sešas reizes vairāk nekā anaboliska testosterona uz miligrams-for-miligramu pamata. Pašlaik FDA neļauj Anavar tikt parakstītas svara zudums mērķiem.

Visi anaboliskie androgēna steroīdi, Amerikas Savienotajās Valstīs ietilpst kategorijā Kalendārs III ierobežotās vielas “. Šīs zāles ir recepšu no ārsta, lai piemīt. Kalendārs III kontrolējamo vielu kategorija, kas ir potenciāls ļaunprātīgi un dažas risku Dependance. Rīcībā Anavar bez receptes var veikt daudz sodus, tostarp naudas sodus un, iespējams, cietumā laiku.

Klikšķiniet šeit, lai nopirkt Anavar steroīdi No Oficiālā mājas lapa

Anavar ir viens no visdārgākajiem steroīdiem pieejams šodien, un sakarā ar to ir tik vieglas lielāka deva parasti ir nepieciešams vairāk vīriešu sportisti, kas var būt ļoti dārgi. Pirms pazemes labs sāka ražot Anavar un vienīgā iespēja bija nopirkt farmācijas pakāpē jūs varētu sagaidīt maksāt dažas grand cienīgu ciklā. Mūsdienās gan joprojām ir dārga, salīdzinot ar steroīdiem, piemēram, Dianabol vai Winstrol jūs varat darīt ciklu zem R1000

Tagad heres daži aizraujoši lietas ikvienam interesentam lielākoties svara zudums mājās šo stuff: Anavar varētu būt tieši tas, ko precēties zvans “tauku dedzināšana anabolisko steroīdu”. Vēdera un iekšējo orgānu tauku bija gan mazinājušās vienā pētniecībā, kad pacientiem ar zemu / normālu visu dabas testosterona izmantoto diapazonu Anavar. Citā pētījumā, appendicular, pilnīga, un rumpja tauku slānis, visi bija samazinājies ar samērā nelielu summu 20mgs / dienā, un nav fiziskās nodarbības.

Klikšķiniet šeit, lai nopirkt Anavar steroīdi No Oficiālā mājas lapa

Turklāt, ieguvusi ar Var svars var būt praktiski neatgriezenisks, kā arī. Tas varētu būt daudz, bet JŪS stāvēt labas izredzes saglabāt lielāko daļu no tā. Vienā pētījumā, mērķi un saglabāja to svars (re) saņem no Anavar vismaz 6 mēnešus pēc izbeigšanas! Līdztekus ar papildu pētījumā Divpadsmit nedēļas pēc pārtraucot Anavar 83% samazinājumu kopumā, stumbrs, un ekstremitātēs tauku bija arī noturīga! Ja jūs atjaunot svaru, Anavar noteikti dos jums gandrīz neatgriezeniskas peļņu, un, ja jūs mēģināt zaudēt tauku nogulsnējumus (un jūs saglabāt savu diētu plānu pārbaudi), ķermeņa tauku zaudēja ar Anavar parasti izskatās, ka gandrīz pastāvīgs.

Priekšrocības Anavar

Papildus šīm priekšrocībām, Anavar lietošana ir saistīta arī ar dramatisko pieaugumu muskuļu masu un ķermeņa uzbūvi, kas padara to ideāli narkotiku tiem ar smagām, virsmas zonas apdegumiem un cieš no veselības komplikācijas, piemēram, alkohola hepatīts, AIDS, Tērnera sindroms un anēmija. Šis steroīds ir arī ieteicams, lai ārstētu AIDS (iegūtā imūndeficīta sindroms), kapa slimības, osteoporoze sievietēm, vai tiem, ar augstu holesterīna problēmas.

Klikšķiniet šeit, lai nopirkt Anavar steroīdi No Oficiālā mājas lapa

Tā kā izmantot šo steroīdu nenoved pie aromatization vai virilization, to var izmantot gan vīriešiem, gan sievietēm (un parasti dēvē par “meitene steroīdu”). Peļņa kontekstā muskuļu veikti ar Anavar ir cieta un sausa, kas padara to instant hit ar sportistiem. Turklāt steroīdu ir maigs uz hipotalāma-sēklinieku-hipofīzes-ass (HTPA) un tā lietošana ir ļoti reti saistīta ar apspiešanu ražošanas dabisko hormonu ķermeņa, it īpaši testosterona produkcija.

Zaudējums iekšējo orgānu un vēdera tauku ir viegli un ātri ar Anavar izmantošanu un kopīgu blakusparādības anabolisko steroīdu, piemēram, taukainai ādai, pinnes, prostatas vēzis, vai vīriešu modelis baldness ir reti redzams lietotājiem šīs sniegumu veicinošām zāles vidū. Turklāt, tas nerada negatīvu ietekmi uz ādas, galvas ādas un prostatas.

Ieteicamā deva Anavar ir 200-100 mg dienā vīriešiem un 2,5-20,0 mg dienā sievietēm. Steroīdu var izmantot kā Anavar tikai ciklā vai arī to var kaudzē ar citiem steroīdiem, piemēram, Halotestin, Proviron, līdzsvarot, Primobolan, Winstrol, un cilvēka augšanas hormona samazināt vai šķirošanas ciklā, lai gan tas ir visbiežāk izmanto kā griešanas ciklu steroīds.

Klikšķiniet šeit, lai nopirkt Anavar steroīdi No Oficiālā mājas lapa

Pārdozēšanas šīs steroīdu vai Anavar vardarbība nekad ieteicams, jo tas var izraisīt blakusparādības, piemēram, apetītes zudums, depresija, tumšs urīns, muskuļu krampji, slikta dūša, vemšana, nieze, apgrūtināta elpošana, pinnes, izmaiņas libido, menstruālā pārkāpumiem zaudējumiem, un garastāvokļa izmaiņas.

Anavar (oxandrolone) jāuzglabā kontrolētā istabas temperatūrā 20 ° līdz 25 ° C (68 ° līdz 77 ° F) ar ekskursijām atļauto 15 ° līdz 30 ° C (59 ° līdz 86 ° F) ar gaisa necaurlaidīgu konteineru tumšā vietā.

Anavar cikls plāns un rezultāti vīriešiem un sievietēm

Anavar (oxandrolone) ir viens no mildest vēl drošākajiem anabolisko steroīdu visu laiku. Kā tādā vieglu natured steroīdu šis ir viens no nedaudzajiem, kas ir ļoti labi panes lielākā daļa sieviešu, tik daudz tā, ka daudzās aprindās tas ir vienkārši sauc par “Girl steroīdu.” Marka nav kļūda, oxandrolone var un izmanto daudzi vīrieši veiksmīgi bet vīriešu Anavar ciklā tas vienkārši notiek diezgan daudz gūt atlīdzību, un, kā mēs redzam izrādās nedaudz neizdevīga.

Neapšaubāmi, neatkarīgi no dzimuma oxandrolone ir labi piemērots griešanas ciklu, un tas ir iespējams, tās galvenais mērķis, lielākā daļa cilvēku. Anavar ir ļoti ātri darbojas DHT mutvārdu anabolisko steroīdu, kas ievērojami saglabā liesās audu, kā arī uzlabo kopējo vielmaiņas aktivitāti. Jā, faktiskie ieguvumi audos var izdarīt, jo īpaši attiecībā uz sieviešu lietotājam, bet tas joprojām ir lielākā daļa vīriešu labs Anavar cikls būs diētas posmā.

Klikšķiniet šeit, lai nopirkt Anavar steroīdi No Oficiālā mājas lapa

Anavar cikla plāni var atšķirties no cilvēka uz cilvēku. Ikviena cikls nevar būt tā pati. Tas ir atkarīgs no daudzām lietām. Jūs varat veikt lielisku plānu, un tas ir atkarīgs no jums. Jūsu fiziskais stāvoklis var kļūt ietekmīgs, lai padarītu Anavar cikla plānu. Bet, pirms veicat plānu un rutīnas, pārliecinieties, ka jūs runāt ar savu ārstu. Jo jums var būt slimība, kas var atšķirties no devas parastā viena; Jums var būt nepieciešams mazāk Anavar, nekā jūs gaidīts. Tāpēc nelietojiet nekādu risku, vienlaikus plānojot ciklu. Parasti sievietes ir nepieciešams tikai 20mg dienā savā ciklā.

Anavar ir lielisks steroīds gan vīriešiem, gan sievietēm, kas vēlas pārpalikums savus muskuļus un veidot tos stingri. To plaši izmanto visā pasaulē, un tas ir ļoti populārs ar savu lielisko sniegumu. No Anavar pieejamība ir visā pasaulē, un jūs varat iegādāties tiešsaistē, kā labi. Tas ir viens no drošākajiem steroīdu muskuļu palielināšanai. Sportisti un muskuļu celtnieki bieži to izmantot un iegūt labumu.

Klikšķiniet šeit, lai nopirkt Anavar steroīdi No Oficiālā mājas lapa

Pirmkārt, liesās muskuļi sāks uzlaboties. Jūs ievērosiet, ka viegli tik turpināt meklēt šajā sakarā. Kad jūs redzēt izmaiņas, tad jums vajadzētu ēst vairāk, ka pirms un izmantot. Ņemot uzdevumu dienā, ir ļoti svarīgi, ja redzat, ka rezultāti ir guvusi. Ja jūs ēst labi un darīt to izmantot, tad jūs redzēsiet palielināt muskuļu pieaugošu ātrumu. Steroīdu palīdz virzīt pirmo soli muskuļu pieaug, un tad tas ir jūsu darbs, lai uzturētu efektu.

Kad esat savā ciklā ņemot Anavar regulāri, tad jūs domājat, kas varētu būt rezultāts veikt tādus steroīdus. Jūs varat uzdot sev, kad ietekme parādīsies vai kā jūs varat rīkoties ar kādas blakusparādības. Apjukums paceļas uz lielāko lietotājiem Anavar.

Klikšķiniet šeit, lai nopirkt Anavar steroīdi No Oficiālā mājas lapa

Anavar cikla plāni atšķiras no vīriešiem vīriešiem. Ikviena cikls nevar būt tā pati. Tas ir atkarīgs no daudzām lietām. Jūs varat veikt lielisku plānu, un tas ir atkarīgs no jums. Jūsu fiziskais stāvoklis var kļūt ietekmīgs, lai padarītu Anavar cikla plānu.