Skip to main content

Nerede Steroid tabletler Online Satın için

Satın Steroidler Tabletler

Vücudunuzda doğal olarak üretilen steroidlerin bir kopyası – Birçok çocuk ve astımı olan çoğu yetişkin ‘kortikosteroidler’ içeren ilaç reçete edilir. Steroidler iltihaplanmış hava yollarınızı sakin ve bağışıklık sistemi ‘tekme-start’ inflamasyon süreci için kullandığı bazı kimyasalların etkilerini bloke ederek inflamasyonu durdurmak için yardımcı olur. Steroid ilaçlar böyle öksürük, hırıltı ve nefes darlığı gibi belirtilerle karşılaşabilirsiniz olacağını daha az olası hale getirir. Aynı zamanda vücudunuzun polen veya kirlilik gibi astım tetikleyicileri, tepki, daha az olasıdır demektir.

Resmi Sitesinden Steroidler Alınır Buraya Tıklayın

Steroidler, dört farklı şekillerde reçete edilebilir: bir önleyici inhaler steroid tabletler (denilen prednisolon) ‘in bir kısa süreli olarak, steroid, uzun vadede, tabletler veya bir enjeksiyon birkaç ayda, ya da bir enjeksiyon ya da bir damla ile Hastanede ciddi bir astım krizi davranın. Tüm reçeteli ilaçlar gibi, steroid almak yan etkileri riski vardır. Yararlarının risklerinden fazla ama eğer sadece hiç onları reçete olacak.

Resmi Sitesinden Steroidler Alınır Buraya Tıklayın

Senin steroid tabletleri en iyisi al

Nerede Steroid tabletler Online Satın için

Resmi Sitesinden Steroidler Alınır Buraya Tıklayın

Size iyi astım yönetiyorsanız, steroid tabletleri almak gerekir asla. Astım semptomları (orada inflamasyon artmış ve hava yollarında daralma ve genellikle yapışkan bir mukus ya da balgam oluşur nerede) ve / veya astım krizi var kötü hale yoksa, doktorunuz veya astım hemşireniz size steroid kısa bir kurs verebilir Tabletler.

Elbette dozu ve uzunluğu tedaviye cevap ve ne kadar uzun sürdüğünü kurtarmak için nasıl yaşına bağlı olacaktır. Eğer steroid tabletleri çekerken reçete gibi önleyici inhaler alarak devam etmek gerekir. Yetişkinler için, steroid tabletleri genellikle en az beş gün reçete edilir. Çocuklar için, steroid tabletler genellikle en fazla üç gün boyunca reçete edilir.

Resmi Sitesinden Steroidler Alınır Buraya Tıklayın

Tabletlerin öngörülen alınır ve kurs bitmeden onları alarak durdurmak yoksa veya tamamen iyileşti konum önemlidir. Neden? Eğer ders bitirmek yoksa veya onları bitirmek ama hala tamamen iyileşti değilseniz Çünkü, astım semptomları tekrar geri gelebilir ve potansiyel olarak ölümcül bir astım krizi riskini kadar gidecek.

“Tamamen Kurtarıldı” anlamına:

 • Göğüs öksürük, hırıltı, gerginlik az veya hiçbir belirti olması, nefes almada zorluk 
 • Rahatlatıcı inhaler kullanarak pek
 • Eğer bir zirve akım ölçer kullanırsanız, zirve akım okuma, kişisel en iyi şekilde geri

Onlar hala daha iyi hissediyorsunuz değil / sizin veya çocuğunuzun steroid tabletlerin kısa bitirmek ama iseniz, / tedavilerini yorumlayan hemen doktorunuza veya astım hemşiresi bakın. Sen / onlar steroid uzun bir kursa ihtiyaç duyabilirsiniz.

Yaygın yan etkileri nelerdir?

Önleyici inhalerlerin olası yan etkileri

Eğer doktorunuz veya astım hemşiresi tarafından belirtildiği gibi doğru şekilde önleyici inhaler alırsanız inhale ilaç düz aşağı ihtiyaç duyulan hava yollarına gider, çünkü o steroidler birçok yan etkilere neden olası değildir. Çok az vücudun diğer kısımlarında emilir. Eğer daha yüksek bir doz alarak yapıyorsanız, GP, astım hemşire veya hastane doktoru genellikle herhangi bir yan etkilerini izlemek için size yakından takip edecektir.

Resmi Sitesinden Steroidler Alınır Buraya Tıklayın

Eğer önleyici ilaç kullanıyorsanız, yan etkilerin bazıları şunlardır:

 • bir boğaz dil
 • Boğaz ağrısı
 • ses kısıklığı 
 • Nadiren, bir ağız enfeksiyonu pamukçuk denilen

Önleyici inhaler almak astımlı Bazı insanlar bu yan etkiler ise daha az olası olduğunu bulmak:

 • önleyici inhalers bir spacer ile birlikte kullanılır
 • bir önleyici inhaler kullandıktan sonra kendi ağzınızı çalkalayın

Araştırma inhale steroid kullanmış 49 yaşın üzerindeki insanların gelişen katarakt çok hafif artmış riske sahip olduğunu göstermektedir. Bu risk artışı çok küçük ve yaşınız (yüksek, sen eski riski) ve zamanın genel dozu ve uzunluğu size steroid alarak oldum bağlantılı olduğunu. Eğer endişeli iseniz, doktorunuz veya astım hemşire konuşmak. 

Resmi Sitesinden Steroidler Alınır Buraya Tıklayın

Steroid tabletlerin olası yan etkileri

Artık daha üç hafta alınan steroid tablet Kısa, zaman zaman kurslar zahmetli yan etkilere neden çok olası değildir.

Steroid tabletlerin kısa bir ders alarak en sık görülen yan etkilerden biri mide tahrişi olduğunu. Bazı insanlar bu tabletler ise daha az olasıdır bulmak:

 • sabah ilk iş almış
 • yemek ile veya yiyecek sonra alınan
 • (Eğer herhangi bir sorun yaşıyorsanız, bir ‘enterik kaplama’ tabletler deneyebilirsiniz eğer doktorunuza veya astım hemşirenize sorunuz) özel bir madde ile kaplanmıştır

Diğer olası yan etkileri şunlardır:

 • Enfeksiyon ve kesikler ve yaralar için daha uzun iyileşme süresi daha düşük direnç. steroid yüksek dozda alarak insanların az sayıda için soğuk algınlığı ve suçiçeği gibi virüslerin, vücudun direncini düşürür. Eğer steroid çekerken suçiçeği yakalamak sizin veya çocuğunuzun steroid tabletleri alıyor öylesine eğer gerçekten rahatsız olmasına neden ve suçiçeği doktorunuza veya astım hemşire temas vardır biriyle temas edebilir. Onlar Suçiçeği için bağışıklık kontrol etmek için bir kan testi alacak. Bağışıklık değilseniz, size korumak için bir iğne verilebilir. 
 • Normalden daha hungrier hissediyorum. Bazı insanlar steroid alarak yapar bulmak onları onları daha fazla yemek ve kilo neden olabilir normalden daha hungrier. İyi dengeli beslenmenin yardımcı olabilir. Sizi düşünmek veya çocuğunuzun kilo ise, en kısa sürede aile doktorunuz veya astım hemşire konuşmak.
 • Yüksek kan basıncı. steroidler kısa bir ders almak Bazı insanlar kan basıncı artmıştır. Düzenli seni izlemek istiyorsanız GP veya astım hemşire size söyleyecektir.
 • Ruh hali.  Bazı insanlar kadar sinirli ve zorluk uyku var hissediyorum. Bazı insanlar depresyona eğilimli konum, özellikle depresyon belirtileri hissediyorum. Astımlı çocukların Bazı anne-babalar çocuğun o sinirli, aşırı aktif hale gelir ve ruh hali vardır steroidler tablet alıyor zaman fark olduğunu söyler. Onlar da örnek öfke nöbetleri için, daha önceki çocukluk davranışları dönebilir.
Resmi Sitesinden Steroidler Alınır Buraya Tıklayın

Nerede Steroid tabletler Online Satın için