Skip to main content

Kur pirkti steroidų tabletes Online

Pirk Steroidai Lentelės

Daug vaikų ir dauguma suaugusiųjų astma yra nustatyta vaistą, kuriame yra “kortikosteroidų” – iš steroidų natūraliai savo kūno kopija. Steroidai padėti nuraminti uždegimą kvėpavimo takus ir sustabdyti uždegimą blokuoja tam tikrų cheminių medžiagų poveikį jūsų imuninė sistema naudoja į “spartinti” nuo uždegimo procesą. Atsižvelgiant steroidinių vaistų tampa mažiau tikėtina, kad jūs patirsite simptomus, pavyzdžiui, kosulys, švokštimas ir dusulys. Tai taip pat reiškia, kad tai mažiau tikėtina, kad jūsų kūnas reaguos į astmos trigerius, pavyzdžiui, žiedadulkės ar taršos.

Spauskite čia norėdami pirkti steroidai Nuo Oficiali svetainė

Steroidai gali būti nurodyta keturiais skirtingais būdais: per blokuotė inhaliatorių, kaip trumpas kursas steroidinių tablečių (vadinamas prednizolonas), kadangi steroidų tablečių ilgainiui arba injekcijos kas kelis mėnesius arba kaip injekcijos ar lašinamas į gydyti sunkia astmos priepuolis į ligoninę. Kaip ir visi receptiniai vaistai, yra šalutinis poveikis, kai vartojate steroidus rizika. Bet jūs tik kada nors bus nustatyta jų, jei nauda didesnė už riziką.

Spauskite čia norėdami pirkti steroidai Nuo Oficiali svetainė

Gauk geriausią iš jūsų steroidų tablečių

Kur pirkti steroidų tabletes Online

Spauskite čia norėdami pirkti steroidai Nuo Oficiali svetainė

Jei jums valdyti jūsų astma gerai, jums gali niekada nereikės imtis steroidų tablečių. Jei astmos simptomai pablogėjo (kur ten padidėjo uždegimą ir susiaurėję kvėpavimo takų, o dažnai ir lipnus gleivių ar skrepliai gaminamas) ir / ar turite astmos priepuolis, bendrosios praktikos gydytojas arba astmos slaugytoja gali duoti jums trumpą kursą steroidų tabletės.

Dozė ir trukmė žinoma, priklausys nuo jūsų amžiaus, kaip jums reaguoti į gydymą ir kiek laiko užtrunka jums susigrąžinti. Jums reikia ir toliau vartoti savo blokuotė inhaliatorių taip, kaip nurodyta, kai jūs vartojate steroidų tabletes. Suaugusiems, steroidų tabletes paprastai nustatyta mažiausiai penkias dienas. Vaikams, steroidų tabletes paprastai nustatytas iki trijų dienų.

Spauskite čia norėdami pirkti steroidai Nuo Oficiali svetainė

Svarbu, kad tabletes vartokite kaip nurodyta ir jums nereikia nustoti vartoti juos, kol kursas yra baigtas, ar jūs visiškai pasveiko. Kodėl? Nes jei jūs neturite baigti kursą arba galite baigti juos, bet jūs vis dar nėra visiškai atsigavusi, astmos simptomai gali vėl sugrįžti ir jūsų rizika turėti potencialiai mirtiną astmos priepuolis bus eiti.

“Visiškai pasveiko” reiškia:

 • Atsižvelgdama keletą arba jokių simptomų kosulys, švokštimas, spaudimas krūtinėje, kvėpavimo pasunkėjimas 
 • Vargu ar naudodamas savo pirmosios pagalbos inhaliatorių
 • Jei naudojate piko srauto matuoklis, jūsų didžiausias srautas skaitymas yra atgal į jūsų asmeninė geriausias

Jei Jūs ar Jūsų vaikas baigti trumpas kursas steroidinių tablečių, bet jūs / jie vis dar jaučiasi geriau, kreipkitės į gydytoją ar astmos slaugytoja iš karto peržiūrėti savo / savo gydymą. Jūs / joms gali prireikti ilgesnio kurso steroidų.

Kokie yra dažnas šalutinis poveikis?

Galimas šalutinis poveikis blokuotė inhaliatoriai

Pavartojus per savo blokuotė inhaliatorių į teisingą kelią taip, kaip paskyrė GP arba astmos slaugytoja, joje esantys steroidai yra mažai tikėtina, kad sukelti daug šalutinių poveikių, nes įkvėpti medicina eina tiesiai žemyn į kvėpavimo takus, kur reikia. Labai mažai yra absorbuojamas į kūną. Jei jūs vartojate didesnę dozę, bendrosios praktikos gydytojas, slaugytoja ar astma ligoninės gydytojas paprastai atidžiai stebi jus stebėti bet kokį šalutinį poveikį.

Spauskite čia norėdami pirkti steroidai Nuo Oficiali svetainė

Jei naudojate blokuotė vaistą, kai šalutinis poveikis yra:

 • gerklės kalba
 • skaudanti gerklė
 • užkimimas balso 
 • retai, burnos infekcija, vadinama pienlige

Kai su astma žmonės, kurie blokuotė inhaliatoriai kad šis šalutinis poveikis yra mažiau tikėtinas, jeigu:

 • blokuotės inhaliatoriai yra naudojamas su tarpine
 • jie skalauti burną po naudojant blokuotė inhaliatorių

Tyrimai rodo, kad žmonės, vyresni nei 49, kurie naudojami inhaliuojamųjų steroidų amžiaus, yra labai nedaug padidėjusi rizika susirgti katarakta. Ši padidėjusi rizika yra labai maža ir susietas su jūsų amžiaus (vyresni esate, tuo didesnė rizika) ir bendrą dozę ir laiką buvote radote steroidų. Jei esate susirūpinę, pasitarkite su savo gydytoju arba astmos slaugytoja. 

Spauskite čia norėdami pirkti steroidai Nuo Oficiali svetainė

Galimas šalutinis poveikis steroidų tablečių

Trumpi, proginės kursai steroidų tablečių, kurių buvo imtasi ne ilgiau kaip tris savaites yra labai mažai tikėtina, kad sukelti varginantis šalutinis poveikis.

Vienas iš labiausiai paplitusių šalutinis poveikis imtis trumpas kursas steroidinių tablečių skrandžio dirginimas. Kai kurie žmonės mano tai mažiau tikėtina, jei tabletės yra:

 • priimtas pirmas dalykas ryte
 • imtis su maistu arba po maisto
 • padengtas specialia medžiaga (paklauskite savo gydytojo ar astmos slaugytoja, jei galite pabandyti tabletes su “žarnyno turiniui atsparia danga”, jei jūs susidūrėte su kokiomis nors problemomis)

Kiti galimi šalutiniai poveikiai apima:

 • Žemutinė atsparumas infekcijos ir ilgesnį gydymo metu gabalai ir žaizdų. Už nedidelį skaičių žmonių, atsižvelgiant didesnes dozes steroidų mažina organizmo atsparumą virusų, pavyzdžiui, peršalimo ir vėjaraupių. Suimti vėjaraupiais, kai jūs vartojate steroidus gali sukelti jums tapti tikrai blogai, todėl, jei jūs ar jūsų vaikas vartojate steroidų tabletes ir jūs liestis su kuo nors, kas turi vėjaraupiais kreipkitės į gydytoją ar astmos slaugytoja. Jie bus atlikti kraujo tyrimą patikrinti savo imunitetą vėjaraupiais. Jei jūs nesate apsaugota, jums gali būti suteikta injekcijos, kad apsaugotų jus. 
 • Jausmas alkanesni nei įprasta. Kai kurie žmonės mano, kad vartojate steroidus daro juos alkanesni nei įprasta, kuris gali sukelti jiems valgyti daugiau ir priaugti svorio. Valgyti subalansuotą mitybą gali padėti. Jei manote, kad Jūs ar Jūsų vaikas įgyvendina svorio, pasikalbėkite su savo gydytoju ar slaugytoja astmos kaip įmanoma greičiau.
 • Aukštojo kraujospūdis. Kai kurie žmonės, kurie trumpą kursą steroidų padidėjo kraujospūdis. Jūsų gydytojas ar astma slaugytoja Jums pasakys, jei jie nori jus reguliariai stebėti.
 • Nuotaikos svyravimai.  Kai kurie žmonės jaučiasi Sužadinimo iki ir turi miego sutrikimų. Kai kurie žmonės jaučia depresijos simptomus, ypač jei jie linkę į depresiją. Kai vaikams, sergantiems astma tėvai mums pasakyti, kad jie pastebi, kai jų vaikas vartoja steroidų tabletes, kad jis ar ji įgyja hiperaktyvi, irzlus ir nuotaikų kaita. Jie taip pat gali sugrįžti į ankstesnį vaikystės elgesį, pavyzdžiui, nuotaika tantrums.
Spauskite čia norėdami pirkti steroidai Nuo Oficiali svetainė

Kur pirkti steroidų tabletes Online