Skip to main content

Kúpiť Steroidy Žena Kulturistika Online

Steroidy Žena Kulturistika

Anabolický steroid použitie, kde sa jedná o samice je veľmi zriedka dotkol témy v rámci anabolický steroid použitie komunitu. To je preto, že väčšina anabolických steroidov užívateľov pôdy v mužské pohlavie kategórie, ako aj skutočnosť, že takmer všetky z klinických dát v súvislosti so užívanie anabolických steroidov u žien je v odkaze na lekárskych aplikácií, ktoré samo o sebe je veľmi odlišné od použitie anabolických steroidov za účelom zvýšenia výkonu a postavu. Tento konkrétny časti tohto článku nie je v žiadnom prípade navrhnuté tak, aby byť komplexný sprievodca ženské užívanie anabolických steroidov. Namiesto toho, len tie bezprostredné obavy a témy v ohľadom na riadnej ženských steroidných cyklov bude pokrytá.

Kliknite tu kúpiť steroidy z oficiálnych stránok

Väčšina otázok, obavy a otázky, kedy je žena použitie príslušných bude skúmať na v ďalšom článku. V súčasnej dobe, úvahy o možných nežiaducich účinkov u samíc anabolických steroidov môžu užívatelia ľahko pristupovať čítanie obsiahly článok o anabolický steroid nežiaduce účinky všeobecne, ktoré by zahŕňali potenciálne vedľajšie účinky pre ženy užívateľa.

Kliknite tu kúpiť steroidy z oficiálnych stránok

Pri posudzovaní ženskej anabolické steroidy komíny, existujú veľké rozdiely, ktoré majú byť chápané a považované v porovnaní s priemernou anabolický steroidné cyklus, ktorá takmer vždy je štruktúrovaný tak, a sú konštruované pre mužské užívateľa. Faktom je, že väčšina anabolický steroid použitie informácií, protokoly cyklu, PCT (Post Cycle terapia) úvahy, a mnoho ďalších spoločných usmernení jednoducho neplatí pre ženské anabolických steroidov užívateľov.

Úvodné úvahy pre Female anabolický steroid užívateľa

Všetky ženy anabolické steroidy užívatelia musia pochopiť základné základom toho, čo robia s ich tela: Anabolické androgénne steroidy sú syntetické analógy a deriváty mužského hormónu testosterónu (alebo jednoducho testosterónu sám o sebe). Ako už bolo uvedené, toto je mužský pohlavný hormón, a ženy zapojenie do steroidných stohov sú jednoducho vloženie Testosterón (alebo príbuzné analógy), do seba v snahe o zvýšenie svalovej hmoty a zníženie hladiny telesného tuku. Použitia zdravého rozumu, akýkoľvek ženský pochopenie to bude realizovať potenciál pre vývoj mužských sekundárnych pohlavných znakov (správne známy ako virilization).

Kliknite tu kúpiť steroidy z oficiálnych stránok

Virilization účinky môžu zahŕňať vývoj mužských sekundárnych pohlavných znakov (prehĺbenie hlasu, rast tela a tváre vlasy), klitoridálny rozšírenie a menštruačné nezrovnalosti. To je tiež dôrazne odporúča, aby sa zdržali anabolický steroid cyklov počas tehotenstva, pretože to je obzvlášť dôležité hormonálnej obdobie pre vývoj plodu, a zahrnutie supraphysiological hladín androgénov boli spojené s vrodených chýb v novorodenca.

Kliknite tu kúpiť steroidy z oficiálnych stránok

Rozdiely medzi mužskými a ženskými anabolický steroid cyklu protokoly

  1. Testosterón je nie je nutné pre použitie v femalecycles: Mužskí fyziologické hladiny testosterónu endogénne vyrobené nie sú nevyhnutné na prežitie alebo blaho žien. Ako už bolo uvedené predchádzajúce, je to jeden z niekoľkých smerov, ktoré možno obísť pomocou žien medzi užívateľmi, a môže v podstate ‘dostať preč s “, zatiaľ čo muži nemôžu.
  2. Neexistuje žiadny príspevok cyklus terapia (PCT) požadujú tieto ženy anabolický cyklu. Opäť platí, že účel PCT je to obnovenie prirodzenej funkcie endogénnej produkcie testosterónu a funkcie HPTA u mužov. To je zbytočné u samíc anabolických steroidov užívateľov. Samice nemajú semenníky, a preto nie sú nutné pre vitálne ženské fyziologických funkcií. PCT ako výsledok, je zbytočné, zatiaľ čo pre mužské užívateľa je absolútne nevyhnutné pre riadne obnovu prirodzenej endogénnej hormonálne funkcie.
  3. Dĺžky cykle musí byť veľmi krátka, aby sa zabránilo virilization príznaky. Rovnako ako ako používateľky by sa mali vyhnúť veľmi silné androgénne anabolické steroidy, musia dĺžka cyklu presiahnuť určité dĺžky s ohľadom na skutočnosť, že napríklad dĺžka vzrastie, potenciál a závažnosť virilizáciu a maskulinizující účinky tak príliš zvyšuje. V ideálnom prípade, samice steroidné cyklus dĺžky by nemala byť dlhšia ako 4 týždne naraz. Ak by každá samica anabolické steroidy používatelia zaznamenať začiatky akýchkoľvek virilization príznaky predchádzajúce na 4 týždne známky (krakovanie / prehĺbenie hlasu, rast telesnej / fúzy, etc.) všetky podávania anabolických steroidov by mala byť zastavená okamžite.
  4. Anabolické steroidy komíny a kombinácia musí byť za každú cenu vyhnúť pokiaľ to nie je nevyhnutné. Toto je väčšinou samo-vysvetľujúce, ako kombinácia a uloženie dvoch alebo viacerých anabolických steroidov povedie k viaczložkovom androgénne účinky, čo vedie k rýchlemu nástupu virilizáciu, a ďalšie závažné príznaky virilization. Ak nie je to nevyhnutne potrebné, ako v prípade ženských konkurenčných kulturistov, stohovanie je potrebné sa vyhnúť za každú cenu, ak nie je považované za absolútne nevyhnutné.
Kliknite tu kúpiť steroidy z oficiálnych stránok

Najlepšie a najhoršie anabolický steroid Choices pre Female Steroidných cyklov

Anabolické steroidy najlepšie hodí pre ženské anabolických  cyklov sú zlúčeniny, ktoré vykazujú veľmi nízku androgénny pevnostné hodnotenie v porovnaní s anabolických pevnostnej hodnotenia. To všetko sú často považované za “mierne” anabolické steroidy, ktoré sú tak často diskutované medzi anabolický steroid použitie komunitu. Musí byť však zrejmé, že aj keď rôzne anabolické steroidy môže prípadne vykazovať veľmi nízky prah pre androgénne účinky na organizmus, žiadny anabolický steroid je úplne neschopná vystavovať tieto účinky. Všetky anabolické steroidy v rôznom rozsahu vykazujú androgénne účinky, a teda potenciál pre virilizáciu existuje so všetkými z nich, bez ohľadu na to, ako by mohla byť “mierne” konkrétne anabolický steroid tvrdil, že je.

Kliknite tu kúpiť steroidy z oficiálnych stránok

Žena súťažné kulturisti: Ako už bolo popísané, sa jedná o ženy kulturisti pokúšajú vyvinúť extrémne svalnatú postavu ďaleko nad rámec priemerného Žena (alebo dokonca veľa mužských) požadovaných cieľov. Typický priemer žena by považovať tento druh Postava aspiračná / cieľom bolo “nechutné”. Ako taký, ženské konkurenčné kulturistov sú viac pravdepodobné, že bude ochotný akceptovať potenciálne ťažký virilizáciu spojené používanie ťažkých androgénov, ako je trenbolon alebo testosterónu.

Kliknite tu kúpiť steroidy z oficiálnych stránok

Ak konkrétne žena kulturista sa domnieva, že použitie trenbolone im bude pomáhať pri dosahovaní ich konečnej Postava cieľov a zároveň ignoruje / bez ohľadu na otázku virilization, potom je to ich individuálne osobné rozhodnutie, aby tak urobili, a vysporiadať sa s potenciálnymi dôsledky prípadného rýchleho virilization. Žena kulturistov, z väčšej časti, majú “niečo ide” prístup, pokiaľ ide o výber anabolických steroidov využiť v ženskej  stohu.