Skip to main content

Klenbuterolis Atsiliepimai: Rezultatai Galimas šalutinis poveikis

Kas yra Klenbuterolis

Klenbuterolio (dažnai vadinamas tiesiog “Člen”) yra ne steroidas, bet Beta 2 Sympathomitetic ir centrinės nervų sistemos (CNS) stimuliatorius. Tai yra specifinis agonistas, stimuliuojančio adrenerginių beta 2 receptorius. Jis naudojamas tam tikrų šalių medicininėje prasme, kaip astmos gydymui bronchus plečiančio, nors ir ne UK ir JAV, daugiausia dėl savo ilgą pusinės.

Sportininkai ir kultūristų naudoti narkotikus, nes jos termogeniniais antikatabolinį poveikį. Tai iki jo gebėjimas šiek tiek padidinti organizmo šerdies temperatūra, tokiu būdu didinant kalorijų (energijos) išlaidoms padengti.

Manoma, kad 1 ° F padidinti derlių maždaug 5% padidinti priežiūros kalorijų sudegino. Tyrimai rodo, kad gyvulių klenbuterolio taip pat turi anabolinių savybių. Tačiau tai neatrodo, kad būtų žmonių atvejo, manoma, kad dėl to, kad žmonės trūksta beta 3 receptorius, kurie didina insulino gamybą ir jautrumą gausa.

HOT DĖL: Pirkti du "Get One Free"

Kaip Dos tai veikia

Clenbutrol kuras savo treniruotes ir paverčia jūsų kūną į visą laiką, riebalų sprogdinimo krosnis.

 • Seifai ir teisinis Klenbuterolis alternatyva
 • GALINGAS Riebalų deginimas
 • PADIDINTI raumenų ir riebalų santykis,
 • IŠSAUGOTI liesą raumenų masę
 • Kankina kūno sudėjimą
 • PATOBULINTA Veiklos
 • TVIRTESNIS Ištvermė ir ištvermės
 • NE Adatos ar receptų
 • Greitų rezultatų per 30 dienų

Klenbuterolį privalumai

Klenbuterolį nauda turėtų būti gana lengva suvokti, kaip tai pagerins širdies ir kraujagyslių efektyvumą ir mūsų medžiagų apykaitos aktyvumą. Didinant lipolizę (riebalų nuostolių) bus įrodyti, kad jos didžiausias atributas jos nauda nesibaigia ten. Klenbuterolis buvo įrodyta, kad padidinti be riebalų masę (liesos audinių), tačiau ne į anabolinių steroidų laipsnį jis vis dar turi kuklus anaboliniai poveikį.

Tai be riebalų masė padidėjo, nors kuklus yra pareikštas apie kurį į baltymų sintezės padidėjimas; Tai paprasčiausiai reiškia, kad jūsų baltymų, raumenų audinio pamato, geriau įteiktas, jo veikla ir efektyvumas tampa didesnis nei be Klenbuterolis nebūdamas organizme.

Pora tai su stipriu riebalų deginimas gebėjimų, nes padidėja raumenų audinio taip pat padidinti medžiagų apykaitos aktyvumą turite vieną labai galingą riebalų sumažinti vaistų nuo jūsų rankose.

HOT DĖL: Pirkti du "Get One Free"

Šalutinį poveikį klenbuterolio

Kaip yra su visais vaistais, neatsižvelgiant į formą, klenbuterolio yra ne be neigiamo poveikio galimybę. Nors šalutinis poveikis skirsis nuo asmens ir gali būti kontroliuojami su atsakingą jie gali būti gana varginantis ir problemiška, kai jie rodomi.

Labiausiai varginantis šalutinis poveikis yra dėl šios vaistų stimuliuojantis poveikis; daug Klenbuterolis vartotojai pranešti labai nervingumas jausmą ir net nemiga , kai jie priimti Klenbuterolis ; Tačiau kiek gali būti labai priklausė nuo dozės. Kitas dažnas šalutinis poveikis yra mėšlungį, bet tai atrodo dar labiau individualistinis, nei kuris nerimauti poveikio ir dažniausiai galima pašalinti, užtikrinant pakankamai vandens yra priimami kiekvieną dieną.

Yra vienas šalutinis poveikis, kuris peržengia įkyrus ir į susirūpinimą karalystė kaip Klenbuterolis gali būti griežta per širdies hipertrofija širdies (ir iš skilvelių plėtros .) Tačiau, vėlgi, tai bus daugiausia priklausė nuo dozės ir mažai susirūpinimą tarp tų, kurie naudoja Klenbuterolis atsakingai.

Tačiau, kadangi tai yra problema, siekiant užtikrinti mes naudojame atsakingai Klenbuterolis nėra vaistai mes norite naudoti riebalų nuostolių tikslus, ilgą laiką. Mes galime saugiai ir efektyviai naudoti šį vaistą padoraus laiko, bet yra tinkamas būdas ir neteisingą kelią bet kuriuo atveju vartojant šį vaistą už metus dauguma gali pasirodyti labai žalingas.

Klenbuterolis Motociklai ir dozes:

Yra paprastai dviejų mokyklų minties apie tai, kaip geriausiai panaudoti Klenbuterolis saugiai ir efektyviai. Labiausiai paplitęs būdas yra 2 savaites , po dviejų savaičių pertrauką . Nors įjungimo / išjungimo 2wks 2wks yra labiausiai paplitusi, vis pastovus ir trunka ilgiau administravimo tampa vis labiau populiarėja.

 • 2wks ON / 2wks OFF: Idėja paprasta, pradėti nuo mažos dozės ir ją didinti kas 2-3 dienas, kol pasieksite norimą maksimali dozė. Kai esate organizmas pradeda prisitaikyti nutraukti naudojimą, palaukite dvi savaites ir tada vėl pradėti arti dozę Jums baigėsi arba net tikslią dozę; pakartoti tiek kartų, kiek reikia.
 • Pastovus naudojimas: Pradžia su maža doze ir didinti dozę šiek tiek kas 2-3 savaites, jei reikia. Paprastai padidėjimas ateis spurts 20mcg ir toliau didės kas 2-3 savaites, kol pasiekiama norima lygis riebalų nuostolių.

Kaip matote tai yra du labai skirtingi taikymo metodai ir vienas pabrėžtinai veikia geriau nei kiti. Nors 2wks ON / OFF 2wks populiariausias tai tik todėl, nes didelį kiekį dezinformacija dėka vis didėjantį reiškinių žinomas kaip “Bro mokslas” tariamas nuo interneto skelbimų lentose kompiuterio.

Tiesa yra paprasta; Įjungimo / išjungimo būdas 2wk 2wk yra kur kas mažiau efektyvus nei kitos mūsų pasirinkimas. Tiesa, po dviejų savaičių laikotarpį jūsų kūnas bus prisitaikyti prie stimuliuojantis poveikis ir jūsų virpesiai bus išsklaidyti daugiausia, bet tai nereiškia, Klenbuterolis nebedirba kaip paplitusi klaidinga nuomonė.

Norėdami gauti pilną efektą, nors tiesioginis riebalų nuostolių bus didžiausias per pirmąsias dvi savaites mes turime ir toliau Klenbuterolis terapija toli praeityje 2 savaičių ženklu, jei mes visiškai pasinaudoti metabolinio vis veiklą.

Siekiant šio tikslo pastovus augimas klenbuterolio kas 2-3 savaites, nes reikia bus įrodyti, kad kur kas efektyviau. Dauguma rasite, vyrams ir moterims, kad pradinė dozė 40mcg per dieną būti tobula su padidinimo 20mcg kas 2-3 savaites.

Klenbuterolio kaina

1 BOTTLE
$61.99
Retail: $82.00
Savings: $20.01
Fast & Free Shipping
buy now »
Ultimate Stack
$274.99
Retail: $354.99
Savings: $80.00
Fast & Free Shipping
buy now »
Cutting Stack
$184.99
Retail: $214.99
Savings: $30.00
Fast & Free Shipping
buy now »