Skip to main content

Kas Büyüme için Steroidler Pills Satış Noktaları

Kas Bina Steroidler

Sen büyük olmak istiyorum; Eğer çerçeve üzerinde yağsız kas dokusunun yığınları istiyorum ve bu sizin gibi sesler o zaman yeryüzünde en iyi kas geliştirme steroidler istiyorum. Tabii ki, belki belki sadece daha fazla güven ile kendinizi taşımak, böylece biraz yağsız doku kazanmak istiyoruz, bu büyük olmak istemiyorum. İkinci durumda ise, yine satın alabileceği en iyi kas bina steroidler paraya ihtiyacım olacak. Bu yağsız doku kazanıyor gelince, biz almak o hormonların çok bizim genetik, hormonlar bizim bireysel tepki ve ne yemek ne kadar en önemlisi bir kaç şey, tarafından dikte bizim olsun ne kadar büyük. Tüm bu faktörler, hatta steroid, devreye giriyor ve size olmayacak büyük yemem, gerçekten büyük olmak istemiyorsanız, sadece koydu.

Resmi Sitesinden Steroidler Alınır Buraya Tıklayın

Her durumda, ne olursa olsun amaç, herhangi bir amaç ya da hedefe en iyi kas geliştirme steroid aşağıda listeledik. Ayrıca, biz nasıl size kazançlar maksimize etmek için sırayla kas geliştirme steroid kullanımını en üst düzeye çıkarmak için seni göstermiştir. Ne olursa olsun, ne kadar ya da ne kadar az bölgesinin büyümek istiyorsanız, size ihtiyacınız olan cevapları bulacaksınız. Bonus olarak, biz de güven ile tamamlayabilir ve böylece daha fazla gerçeği toplamak sağlayan, kas geliştirme steroidler ile ilgili mitler bir listesini dahil ettik.

Resmi Sitesinden Steroidler Alınır Buraya Tıklayın

En iyi Kas Bina Steroidler:

Hemen hemen tüm anabolik steroidler, bir dereceye kadar kas geliştirme steroidler etiketli olabilir; Onlar anabolik eğer tüm sonra, onlar kas hipertrofisi teşvik. Tabii ki, bazı steroidler diğerlerinden daha böylece kitle teşvik etmek; kazanç veya toplu çalışırken, örneğin, Anavar gibi steroidler, anabolik rağmen çoğu erkek için çok az yapacağız. Kaliteli kas geliştirme steroidler ararken biz oyunda istediğiniz birkaç önemli nokta vardır; anabolik aktiviteyi artırır, protein sentezini ve nitrojen tutma artırır IGF-1 çıkış geliştirir ve metabolik aktiviteyi artırırken bunları yapar, bu yüzden en az yağ elde edilir. Bildiğiniz gibi Tabii ki, bu steroid gibi bazı klima ve gücü olarak artan dokuda ötesinde diğer amaçlar, hizmet, ama biz büyüme ile sadece endişe duyuyorlar. En iyi kas bina steroidler şunlardır; uyguladığı nereye her gerçek hormonal bileşik ve popüler ticari ismi ile listelenir:

Resmi Sitesinden Steroidler Alınır Buraya Tıklayın

Kas Büyüme için Steroidler Pills Satış Noktaları

 • Oxymetholone – Anadrol
 • Nandrolone-Decanoate – Deca-Durabolin
 • Methandrostenolone – Dianabol 
 • Trenbolone-Asetat – Fina
 • Testosteron Karışımı – Omnadren
 • Testosteron-propionat (30 mg)
 • Testosteron-Phenylpropionate (60mg)
 • Testosterone- izokaproat (60 mg)
 • Testosteron-kaproat (100mg)
 • Trenbolone-Hexahydrobenzylcarbonate – Parabolan
 • Testosteron Karışımı – Sustanon-250
 • Testosteron-propionat (30 mg)
 • Testosteron-Phenylpropionate (60mg)
 • Testosterone- izokaproat (60 mg)
 • Testosteron-Decanoate (100mg)
 • Testosteron-cypionate – Sayısız Ticaret İsimler
 • Testosteron-Enanthate – Sayısız Ticaret İsimler
 • Testosteron-Propionate – Sayısız Ticaret İsimler
 • Testosteron-Süspansiyon – Sayısız Ticaret İsimler
 • Trenbolone-Enanthate – N / A

Nasıl Anabolik Steroidler Çalışması

Erkek hormonları, özellikle testesteron, ergenlik ve ergenlik döneminde meydana gelen muazzam gelişimsel değişiklikler kısmen sorumludur. Erkek hormonları androjenik ve anabolik etkileri vardır. Androjenik etkileri birincil ve ikincil cinsel özelliklerin değişimlerdir. Bunlar penis ve testisler, ses değişiklikleri, yüz, koltuk altı saç büyüme ve genital bölgelerde ve artan saldırganlığın genişleme içerir. androjenlerin anabolik etkileri kas, kemik ve kırmızı kan hücrelerinin büyümesini hızlandırmıştır ve nöral iletimini bulunaktadır.

Resmi Sitesinden Steroidler Alınır Buraya Tıklayın

Anabolik steroidler androjen anabolik özellikleri (doku bina) geliştirmek ve androjenik (cinsiyete bağlı) özelliklerini en aza indirmek için imal edilmiştir. Sözde androjenik etkileri cinsiyete bağlı dokularda gerçekten anabolik etkileri Ancak, hiçbir steroid androjenik etkileri ortadan kaldırmıştır. yardımcı cinsiyet bezleri, genital saç büyüme ve derinin yağlılık erkek hormon etkilerinin, bu dokulardaki anabolik süreçlerdir. en güçlü anabolik etkisi ile steroidler büyük androjenik etkisi olan da.

Resmi Sitesinden Steroidler Alınır Buraya Tıklayın

Anabolik Steroidler ve Performans

Fiziksel performansa anabolik steroidler etkileri net değildir. İyi kontrollü, çift kör çalışmalarda çelişkili sonuçlar hale getirmiştir. Yararlı etkilerini gösteren çalışmalar, vücut ağırlığı yaklaşık 15 lira artarak, bench press (yağsız kütle ve vücut ağırlığında kazançlar arasındaki tutarsızlığın yağ kaybı hesapları) yaklaşık 6 £ yaklaşık £ 4, yağsız vücut ağırlığı ortalama artış ve yaklaşık 30 lira ağız kavgası (bu değerler olumlu etkisi gösteren tüm çalışmalar için ortalama kazançları temsil). Hemen hemen tüm çalışmalarda maksimal oksijen tüketimi veya dayanıklılık kapasitesi üzerinde olumlu etkisi göstermek için başarısız olmuştur. Anabolik steroid çalışmalar genellikle altı ila sekiz hafta süren ve genellikle nispeten eğitimsiz konularda kullandık.

Resmi Sitesinden Steroidler Alınır Buraya Tıklayın

Eğitimin ilk bölümü sırasında gücü çoğu değişiklikler sinir şunlardır: gücü nedeniyle, motor üniteleri işe geliştirilmiş bir yeteneği esas yükselmiştir. Anabolik steroidler kas protein sentezi ile ilişkili süreçler etkiler. Altı hafta (tipik çalışma uzunluğu) süren çalışmalar büyük ölçüde sinir değişiklikleri yansıtacak ve kolayca ilaçların hücresel etkilerini kaçırmayın olabilir.

kontrolsüz gözlemler sporcular tarafından yapılan kazanımlar çok daha etkileyici olmuştur. Gücü yüzde otuz artışları ile birleştiğinde otuz ya da kırk lira Ağırlık kazançları, olağandışı değildir. Böyle bir vaka çalışmaları nedeniyle bilimsel kontrollerin olmaması güvenilirliğini yoksundur. “Konular” yüksek eğitimli ve athletes.Please anabolik steroidler hakkında daha fazla bilgi için eski Sovyetler Birliği ülkelerinde spor ve spor tıp farmakoloji ile ilgili makaleleri bakın motive edilmiş Ancak, tamamen bu tür gözlemler göz ardı etmek aptalca olurdu.

Kas Büyüme için Steroidler Pills Satış Noktaları