Hakikat Anavar Erkekler ve Kadınlar için Kilo Kaybı Sonucunu Yorumlar

Anavar ve Kilo Kaybı

Anavar anabolik steroid Oxandrolone ticari adıdır. Bu testosteron kullanımı ile ilişkili aşırı su kazanımlar olmadan artan gücü arayan birçok diyet vücut geliştiriciler ve atletler için tercih tercih edilen bir ilaçtır. Anavar bir miligram-için-miligram bazında testosteron yaklaşık altı kat daha fazla anabolik olduğunu. Şu anda, FDA Anavar kilo kaybı amacıyla reçete edilmesine izin vermez.

Amerika Birleşik Devletleri’nde tüm anabolik androjenik steroidler Programı III Kontrollü Maddeler kategorisine ‘girer. Bu ilaçlar sahip amacıyla bir doktor bir reçete gerektirir. Program III Kontrollü maddeler suistimal potansiyeli ve dependance bazı riskleri olan bir kategoridir. Reçetesiz Anavar bulundurmak para cezası ve muhtemelen hapis dahil olmak üzere birçok cezalar, taşıyabilir.

Resmi Sitesinden Anavar Steroidler Alınır Buraya Tıklayın

Anavar günümüzde mevcut en pahalı steroidlerden biridir ve çok hafif olması nedeniyle daha yüksek bir dozu, genellikle çok pahalıya mal olabilir fazla sayıda erkek sporcu gereklidir. Yeraltı laboratuarları Anavar üretimine başladı ve önce tek seçenek iyi bir döngüsü için bir kaç bin ödemek için beklenen olabilirdi ilaç notu satın almak oldu. Böyle Dianabol veya Winstrol olarak steroid karşılaştırıldığında Günümüzde hala pahalı olmasına rağmen, bir R1000 altında bir döngü yapabilirsiniz

Şimdi burada büyük ölçüde bu malzeme kilo kaybı evlerinde ilgilenen herkes için bazı ilginç şeyler: Anavar bir “yağ yakma anabolik steroid” diyoruz evlenmek tam olarak ne olabilir. Karın ve viseral yağ hem tek araştırma azaltılabilir zaman düşük / normal tamamen doğal testosteron aralığı kullanılan Anavar konular. Başka bir araştırmada, apendiküler tam ve yağ birikintileri tüm 20mgs / gün makul az miktarda ve hiçbir fiziksel egzersiz azalmıştır vardı torso.

Resmi Sitesinden Anavar Steroidler Alınır Buraya Tıklayın

Ayrıca, var olan kazanılmış kilo da neredeyse geri dönülmez olabilir. Bir sürü, ama youll bunun çoğu tutmak iyi bir şansı olamazdı. Tek araştırmada, hedefler kendi ağırlığı (yeniden) kesilmesinden sonra en az 6 ay süreyle Anavar aldığı korunmuş! Buna paralel, ek bir çalışmada, Oniki hafta Anavar durdurması sonra, toplam gövde ve yağ ekstremite indirimleri% 83 de devam edildi! Sen kilo geri Eğer Anavar kesinlikle size neredeyse geri dönülmez kazanımlar verecek ve yağ mevduat kaybetmek çalışıyorsunuz (ve kontrol altında tutulması diyet planı) ise, Anavar ile kaybedilen vücut yağ genellikle neredeyse kalıcı olarak görünüyor.

Anavar Faydaları

Bu avantajlara ilave olarak, Anavar kullanımı da ideal bir ağır, yüzey alanı yanık olanlar ilaç ve alkolik hepatit, AİDS, Turner sendromu ve sağlık komplikasyonlardan musdarip yapar kas kitlesi ve vücut kompozisyonu dramatik artışla ilişkilidir anemi. Bu steroid, AIDS (Kazanılmış İmmün Yetmezlik Sendromu), Grave hastalığı, kadınlarda osteoporozu ya da yüksek kolesterol sorunu ile tedavi etmek de tavsiye edilir.

Resmi Sitesinden Anavar Steroidler Alınır Buraya Tıklayın

Bu steroid kullanımı aromatizasyonla veya virilizasyon yol olmadığından, erkekler hem de kadınlar tarafından kullanılabilir (ve genel olarak ‘kız steroid’ olarak anılacaktır). Anavar ile yapılan kasların bağlamında kazançlar o sporcu ile hemen bir hit yapar sert ve kuru. Steroid hipotalamus-testis-hipofiz-ekseni (HTPA) üzerine hafif ve kullanımı çok nadiren vücudun doğal hormon, testosteron, özellikle üretim üretiminin bastırılması ile ilişkilidir.

Viseral ve abdominal yağ kaybı nadiren ilacı artırıcı bu performans kullanıcıları arasında görülen Anavar kullanım ve yağlı ciltler, akne, prostat kanseri ya da erkek tipi kellik gibi anabolik steroidler sık ​​görülen yan etkileri ile kolay ve hızlı. Ayrıca, cilt, saç derisi ve prostat üzerindeki olumsuz etkilerini teşkil etmez.

Tavsiye Anavar dozu erkekler için günde 200-100 mg ve kadınlar için günde 2,5-20,0 mg olduğunu. Steroid bir Anavar yalnızca döngüde kullanılabilir ya da en çok bir kesme çevrimi olarak kullanılmasına rağmen bu tür Halotestin, Proviron, Equipoise’a, primobolan, winstrol ve kesme insan büyüme hormonu ya da kütle döngüsü gibi diğer steroid istiflenebilir Steroid.

Resmi Sitesinden Anavar Steroidler Alınır Buraya Tıklayın

Bu steroid doz aşımı ya da bu iştah, depresyon, koyu renkli idrar, kas krampları, bulantı, kusma, kaşıntı, nefes almada zorluk, akne, libido değişiklikleri, adet düzensizlikleri kaybı gibi yan etkilere yol açabilir olarak Anavar kötüye tavsiye asla ve duygudurum değişiklikleri.

Anavar (Oxandrolone) hava geçirmez bir 30 ° C (59 ° ila 86 ° F) 15 ° ‘ye izin başka bir 20 ° ila 25 ° C (68 ° 77 ° F) bir kontrollü oda sıcaklığında muhafaza edilmelidir Karanlık bir yerde konteyner.

Erkekler ve kadınlar için Anavar döngü planı ve sonuçları

Anavar (Oxandrolone) tüm zamanların en hafif henüz güvenli anabolik steroidler biridir. Böyle bir hafif huylu steroid gibi bu Oxandrolone can pek çok sayıda çevrelerde basitçe “Kız Steroid” denir. Böylece Hiç kuşkunuz olmasın, çoğu kadınlar tarafından iyi tolere olduğu birkaç biridir ve birçok kişi tarafından kullanılan Erkekler başarılı ama bir erkek Anavar döngüsü için sadece bir ödül biçmek biraz alır ve göreceğiz bu biraz dezavantajlı olduğunu kanıtlıyor.

Sorgulamadan, ne olursa olsun seks Oxandrolone döngüleri kesimi için uygundur ve bu en bireyler için belki onun birincil amacı budur. Anavar ölçüde toplam metabolik aktiviteyi artırır yanı sıra yağsız doku koruyan çok hızlı hareket eden DHT sözlü anabolik steroid olduğunu. Evet, dokuda gerçek kazançlar özellikle kadın kullanıcı için, yapılmış ama iyi bir Anavar döngüsü diyet aşamasında olacak çoğu erkek için kalır edilebilir.

Resmi Sitesinden Anavar Steroidler Alınır Buraya Tıklayın

Anavar çevrim planları kişiden kişiye farklı olabilir. Herkesin döngüsü aynı olmayacaktır. Bu çok şeyler bağlıdır. Mükemmel bir plan yapmak ve bu size bağlıdır. Fiziksel durum bir Anavar döngüsü planı yapmaya etkili hale gelebilir. Eğer plan ve rutin hale Ama önce, doktorunuzla konuşun emin olun. Her zamanki birinden dozları farklı bir tıbbi durum olabilir çünkü; Eğer beklenenden daha az Anavar gerekebilir. Döngüsü planlama sırasında Yani herhangi bir risk almazlar. Genelde kadınlar sadece kendi döngüsü için bir gün 20mg gerekmez.

Anavar fazlası kaslarını ve sıkıca onları inşa etmek isteyen erkekler hem de kadınlar için mükemmel bir steroid olduğunu. Bu dünyada yaygın olarak kullanılmaktadır ve onun mükemmel performans için çok popüler. Anavar kullanılabilirliği dünya çapında ve siz de online satın alabilirsiniz. Kas artırmak için güvenli steroidler biridir. Sporcular ve kas inşaatçılar sık ​​sık kullanmak ve yararlandılar olsun.

Resmi Sitesinden Anavar Steroidler Alınır Buraya Tıklayın

Her şeyden önce, yalın kasları geliştirmek için başlayacaktır. Kolayca nedenle bu etkinin aramaya devam göreceksiniz. Eğer değişiklik gördüğünüzde, o zaman önce ve egzersiz olduğunu daha yemelisiniz. Eğer sonuç gösteren edildiğini görünce günde bir egzersiz olması çok önemlidir. Iyi yemek ve egzersiz yaparsanız o zaman kas artan oranı destek göreceksiniz. Steroid Eğer artan kas ilk adımı itmek için yardımcı olur, ve sonra etkisini korumak için bir iş.

Kendi döngüsünde düzenli Anavar alıyor, o zaman bu tür steroid sonucu ne olabilir düşünebilir. Etkileri görünecek ya da herhangi bir yan etkisi işleyebilir nasıl zaman kendinize sorabilirsiniz. karışıklık Anavar çoğu kullanıcı üzerinde yükselir.

Resmi Sitesinden Anavar Steroidler Alınır Buraya Tıklayın

Anavar döngü planları erkeklerden erkeklere farklıdır. Herkesin döngüsü aynı olmayacaktır. Bu çok şeyler bağlıdır. Mükemmel bir plan yapmak ve bu size bağlıdır. Fiziksel durum bir Anavar döngüsü planı yapmaya etkili hale gelebilir.