Deca Durabolin Sonuçlar & Olası Yan Etkiler Yorumlar

Deca Durabolin Nedir

Deca Durabolin steroid hormon nandrolon oluşan son derece popüler bir anabolik steroid ve büyük Decanoate ester eklenir. Nandrolone hormonu ilk kez 1960 yılında çıktı ve ticari ismi Deca Durabolin altında Organon tarafından 1962 yılında ticari kullanım için geliştirilmiştir. O zamandan bu yana çok sayıda Nandrolone Decanoate versiyonları pazara sahip, ancak Deca Durabolin en tanınmış kalır.

Bu özellikle Nandrolone Phenylpropionate olan Organon’un Durabolin, ait olacaktır şimdiye kadar oluşturulmuş ilk Nandrolone bileşik değildi. Phenylpropionate versiyonu çok daha hızlı, daha az aktif süresi ile hareket eden ve Phenylpropionate formları popüler iken, Deca Durabolin ölçüde Nandrolone pazar hakim olmuştur.

Deca Durabolin performansı arttırıcı sporcular arasında en sık kullanılan anabolik steroidler biridir. Çok iyi bir derece yararlı off-season kitle steroid olduğu için bilinir, ama aynı zamanda terapötik yararları için birçok atletik çevrelerde bir favori olduğunu almaktadır. Nedeniyle muazzam tedavi faydaları, Nandrolone hormonu tıbbi uygulamada en yararlı anabolik steroidler biridir.

Ancak, anabolik steroid tartışma gibi kullanım yıllar nedeniyle oldukça uzun yıllar ABD’de sınırlı kalmıştır. ABD Deca Durabolin dışındaki bölgelerde bir dizi anlatabileceğiniz terapötik tedavi planlarında biraz daha popüler olmaya devam etmektedir.

Resmi Sitesinden Steroidler Alınır Buraya Tıklayın

Deca-Durabolin Faydaları

Deca-Durabolin faydaları çok basit ama bu çok güçlü bir anabolik olduğu gibi çok büyük. Nandrolone faydalarını anlamak yok ne anlama tarafından Deca-Durabolin oldukça basit olmalıdır; artan kas kütlesi ve artan gücü. Bu ederken iki önemli etkiler eklem rahatlama yararı ikincil nitelikteki vasıtasıyla da orada vardır; Bu nedenle çok sporcu bile bir edilme aşamasında bu rahatlama elde etmek amacıyla deka-Durabolin ile ek.

Bu hormon hatta küçük dozlarda tedavi yağsız kitle artırarak kilo büyük artışlara neden olabilir ne kadar güçlü bir fikir vermek ve bu nedeniyle azot tutma yetenekleri büyük ölçüde elde edilir.

Ile ek olanlar Deca-Durabolin onların kas olmadan daha azot çok daha büyük miktarda tutar bulacaksınız; pozitif azot tutma bir devlet olmanın anlamak son derece anabolik olduğunu. Kas dokusunda ve süre yavaş artar kütle yol açabilir, ancak varlığının Bu durum, artan kollajen sentezi ile birleştiğinde biz de gücü güzel bir birikimi deneyimi engin yol açabilir

Deca-Durabolin Yan Etkileri

Tüm steroid hormonlar, onlarla olası olumsuz yan etkileri taşıyan tüm ilaçlar, gibi steroid ve benzeri non-steroid; Deka-Durabolin istisna yapar. Bugüne kadar en belirgin yan etkisi ile testosteron bastırma olduğu; tüm anabolik steroidler, bir dereceye kadar doğal testosteron üretimini bastırır ya da başka Deca-Durabolin çok daha belirgin bir şekilde bunu olacak.

Bu nandrolon bir dozaj da çok düşük bir doz, bu etkiye sahip olacaktır, tam bir testosteron bastırılma neden olur. Bu nedenle biz ek testosteron ile tamamlamak için çok önemlidir Deca-Durabolin ; Bunu yapmak için başarısızlık tamamen testosteron eksikliği vücudu terk neden olacaktır. Deca yeterli olması ama bazıları için testosteron ihtiyacı bu bir gerçek olacağına biraz daha yüksek olması: Test: 1 oranını çoğu 2 bulacaksınız.

Bu hormonal bileşik yüksek derecede yaygın oluşabilir anabolik steroidler ile ilgili bazı aromatize etkileri aromatize yok iken; Bu bağımlı olanları duyarlılık dozu büyük ölçüde iken de devreye giriyor. Dahası, performans arttırıcı amaçlı kullanıldığında bu etkiler kesinlikle doz mutlaka istenen sonucu elde etmek için basit terapötik kullanım daha yüksek olacak gibi bir gerçeklik olacaktır.

Çünkü Dahası, Deca-Durabolin bir progestin by-vücutta progesteron seviyelerini yükseltmek olacak, hatta hafif bir aromataz etkisi ile birleştiğinde bu en yaygın Jinekomasti ve aşırı su tutma yol açabilir ama bu kolayca kullanımı ile kontrol altına alınabilir Böyle Arimidex veya Letrozolle kalite aromataz inhibitörü.

Deka-Durabolin Çevrimleri ve Dozları

Bu gücü ve büyüklüğü için çok uygun olduğundan çoğu hacim oluşturucu çevrimi sırasında Deca-Durabolin kullanacak; Steroid Bu hacim ya da kullanım için en uygun süre kazanma dönemleri yapar kullanıldığında daha da su tutulması gibi bir sorun olabilir. Bu güçlü bir yapıcı olarak Ancak, önce tartıştığımız gibi fazla su tutma, kaliteli bir aromataz inhibitörünün kullanımı ile ve bu nedenle de kontrol edilebilir, bir çok rekabetçi karoserciler içerecektir deka-Durabolin , yarışma hazırlık sikluslarında.

Çoğu durumda bu kas dokusunun korunması ve gücü üzerinde tutmak için bir çaba yarışma hazırlık döngüsünün ön sonlarında yapılacaktır. Vücut yağ seviyeleri çok düşük seviyelere düşmesi zaman rahatsızlık çok ciddi olabilir Ancak, birçok ortak konfor sağlamak için steroid kendi yarışma hazırlık neredeyse tüm uzunluğu düşük doz çalışacaktır.

Çoğunluğu için, hacim artırıcı kullanımının öncelikli mod olacak ve bu çok yavaş bir oyunculuk ama uzun ömürlü steroid ve genellikle kullananlar çoğu tarafından iyi tolere olarak faydaları olması durumunda, mutlaka birkaç ay içine uzatacaktır olarak kullanmak keyif aldım. Genellikle Deca-Durabolin 12 hafta optimum olmak ve 16 hafta güvenli ve en bireyler için son derece etkili olan en az 8 hafta boyunca tatbik edilmesi gerekecektir.

Bu bileşik 4-6 hafta çalışır tamamen yararsız hale göstermeye başlar aktif yararları için iyi bir 4 hafta sürecek şekilde kısa süreli yararsız olacağına. Haftada sadece 100mg sıklıkla eklem kabartma birincil kaygısı ise kullanılan tüm olmasına rağmen çoğu, büyüme ile ilişkili yararları elde etmek için doz en az haftada 200 mg bir doz bulacaksınız.

200 mg büyümeyi teşvik için yeterli olsa da çoğu için neredeyse mükemmel bir dozu ve zaman çerçevesi olması için yaklaşık 12 hafta boyunca bir hafta 400 mg bulacaksınız Deca-Durabolin kullanım. Unutmayın, size vücutta akan yeterince aktif testosteron tutmak sağlamak için Deca-Durabolin yeterli testosteron almak sağlamalıdır.

Başarıyla kullanılabilir haftada bir yumru 600 mg daha arıyoruz olanlar için, ancak, bu sadece hormon daha önce kullanılan ve vücutları tepki ve ne kadar iyi bu güçlü Nandrolone tahammül edecektir nasıl anlamaya olanlar için tavsiye edilir; Hatta bu yüzden, pek hepsi şimdiye kadar ne olursa olsun onlar deneyimli nasıl ihtiyaç olması 400mg bulacaksınız.

Fiyat

1 BOTTLE
$61.99
Retail: $85.00
Savings: $30.01
Fast & Free Shipping
buy now »
Ultimate Stack
$274.99
Retail: $354.99
Savings: $80.00
Fast & Free Shipping
buy now »
Growth Hormone Stack
$239.99
Retail: $299.99
Savings: $60.00
Fast & Free Shipping
buy now »