Skip to main content

Deca Durabolin ביקורות תוצאות ותופעות לוואי אפשריים

מה הוא Deca Durabolin

Deca Durabolin הוא סטרואידים אנבוליים מאוד פופולריים מורכבים מהורמון סטרואידי Nandrolone ומחובר לאסתר decanoate הגדולה. הורמון Nandrolone הופיע לראשונה בשנת 1960 ופיתח לשימוש מסחרי בשנת 1962 על ידי Organon תחת השם המסחרי Deca Durabolin. מאז גרסאות Nandrolone decanoate רבות יש להכות את השוק, אבל Deca Durabolin נשאר המוכר ביותר. זה לא היה המתחם הראשון Nandrolone שנוצר אי פעם, שהיה שייך לשל Organon Durabolin, שדווקא Nandrolone Phenylpropionate. גרסת Phenylpropionate הרבה יותר מהר פועלת עם משך פחות פעיל, ואילו צורות Phenylpropionate פופולריות, Deca Durabolin במידה רב שלט בשוק Nandrolone.

לחץ כאן כדי לקנות סטרואידים מאתר רשמי

Deca Durabolin הוא אחד הסטרואידים אנבוליים הנפוצים ביותר בקרב ספורטאי שיפור ביצועים. זה ידוע היטב על היותו סטרואידים מחוץ לעונה מאוד מועילים המוני, אבל זה גם אהוב בהרבה חוגי ספורט ליתרונות הטיפוליים שלה. בשל היתרונות הטיפוליים העצומים שלה, הורמון Nandrolone הוא אחד הסטרואידים אנבוליים מועילים ביותר בפרקטיקה רפואית. עם זאת, בשל שנים של שימוש כזה מחלוקת סטרואידים אנבוליים כבר די מוגבל בארה”ב במשך שנים רבות. מחוץ לארה”ב Deca Durabolin נשאר קצת יותר פופולרי בתוכניות טיפול טיפוליות שיכול לכסות מגוון רחב של תחומים.

לחץ כאן כדי לקנות סטרואידים מאתר רשמי

היתרונות של Deca-Durabolin

היתרונות של Deca-Durabolin הם פשוטים מאוד, אבל כמו שזה אנבוליים חזק מאוד הם מאוד גדולים. על ידי הבנה מה Nandrolone אין הבנת היתרונות של Deca-Durabolin צריכה להיות פשוט למדי; מסת שריר וכוח מוגברים מוגבר. בעוד אלה הן שתי תופעות הבולטות ביותר שיש יתרון הנוסף של הקלה משותפת, כמו גם באמצעות טבע המשני; מסיבה זו ספורטאים רבים ישלימו עם Deca-Durabolin גם כאשר לא בשלב צובר כדי להשיג הקלה כזו.

Deca Durabolin ביקורות תוצאות ותופעות לוואי אפשריים

לחץ כאן כדי לקנות סטרואידים מאתר רשמי

כדי לתת לכם מושג איך חזק הורמון זה הוא אפילו מינונים טיפוליים קטנים יכולים לגרום לעלייה גדולה במשקל על ידי הגדלת מסה רזה וזה הושג בעיקר בשל יכולות שימור חנקן שלה. מי שמשלים עם Deca-Durabolin ימצאו השריר שלהם מחזיק כמות גדולה בהרבה של חנקן מאשר בלעדי; כפי שאנו מבינים להיות במצב של שימור חנקן החיובי הוא מאוד אנבוליים. מצב זה של הוויה יכול להוביל לעצום למרות עליות איטיות ברקמת שריר ובזמן שיכולות להוביל למסה, בשילוב עם סינתזת הקולגן מוגברת אנו חווים הצטברות נחמדה בכוח, כמו גם

לחץ כאן כדי לקנות סטרואידים מאתר רשמי

תופעות הלוואי של Deca-Durabolin

כל הורמוני סטרואידים נושאים עימם תופעות לוואי שליליות אפשריות, כפי שעושה כל התרופות, סטרואידים ואינם סטרואידים כאחד; Deca-Durabolin עושה לא יוצא מן הכלל. על ידי לוואי כה הבולט ביותר הוא דיכוי הטסטוסטרון; בעוד כל הסטרואידים אנבוליים ימנעו את ייצור הטסטוסטרון טבעי במידה זו או אחר Deca-Durabolin יעשה זאת באופן הרבה יותר בולט. מינון אחד של Nandrolone זה יגרום דיכוי הטסטוסטרון מלא, אפילו במינון נמוך מאוד יהיה השפעה זו. מסיבה זו חשובה מאוד להשלים עם טסטוסטרון כאשר אנו להשלים עם Deca-Durabolin; כישלון לעשות זאת יגרום עוזב את הגוף לחלוטין טסטוסטרון לקוי. רוב ימצאו 2: 1 של בדיקה: Deca להיות מספיק אבל עבור חלק הצורך בטסטוסטרון להיות מעט גבוה יותר מזה יהיה להוכיח להיות מציאות.

לחץ כאן כדי לקנות סטרואידים מאתר רשמי

בעוד מתחם הורמונלי זה לא לבשם לתואר גבוה כמה תופעות aromatizing נפוצות הקשורים סטרואידים אנבוליים יכול להתרחש; גם בעוד אלה הם במידה רבה במינון רגישות אלה תלויים נכנס לשחק. יתר על כן, כאשר משתמש בו למטרות שיפור ביצועי השפעות אלה בהחלט להיות מציאות כפי שהמינון יהיה בהכרח גבוה יותר מאשר שימוש טיפולי פשוט על מנת להשיג תוצאה סופית רצויה. יתר על כן, כי Deca-Durabolin הוא פרוגסטין על ידי-שזה יהיה להעלות את רמות הפרוגסטרון בגוף, בשילוב עם עוד אפקט ארומטאז קל זה יכול להוביל לגינקומסטיה והחזקת מים עודפת הנפוצה ביותר אבל זה בקלות ניתן להקל על ידי השימוש ב מעכבי ארומטאז איכות כגון ארימידקס או Letrozole.

מחזורים ומינונים Deca-Durabolin

בגלל זה הוא כל כך מתאים לכוח והגודל ביותר ישתמש Deca-Durabolin במחזור bulking; נוסף, כמו החזקת מים יכולה להיות בעיה כאשר סטרואידים זה משמש זה עושה תקופות של bulking או צוברים הזמן האופטימלי לשימוש. עם זאת, ניתן לשלוט בהחזקת מים עודפת כפי שכבר דנו בשימוש במעכבי ארומטאז איכות ומסיבה זו, כמו זה אנבוליים חזק, מפתחי גוף רבים תחרותיים יכללו Deca-Durabolin במחזורים הכנה לתחרות שלהם. ברוב המקרים זה ייעשה בסופו של הדבר מול המחזור הכנה לתחרות במאמץ לשמר את רקמת שריר ולהחזיק בכוח. עם זאת, רבים יפעל במינון נמוך של סטרואידים כמעט לכל אורך הכנה לתחרות שלהם על מנת לשמור על נוחות משותפת כחוסר נוחות יכולה להיות די רצינית כאשר רמות שומן בגוף לרדת לרמות נמוכות מאוד.

לחץ כאן כדי לקנות סטרואידים מאתר רשמי

עבור רוב, bulking יהיה המצב הראשוני של שימוש וכפי שזה משחק מאוד איטי אך מתמשך בסטרואידים וכפי שהוא בדרך כלל נסבל היטב על ידי רוב המשתמש בו, בהכרח להשתמש ירחיב לכמה חודשים, אם יתרונות הם להיות נהנה. בדרך כלל Deca-Durabolin צריך להינתן לפחות 8 שבועות עם 12 שבועות להיות אופטימליים ו -16 שבועות להיות בטוחים ויעילים ביותר עבור רוב האנשים. משך קצר יותר יהיה להוכיח להיות חסרי תועלת כמו זה ייקח 4 שבועות טובים ליתרונות הפעילים להתחיל להראות מה שהופך 4-6 ריצות בשבוע של המתחם חסרי תועלת לחלוטין. רוב ימצא מינון 200 מ”ג בשבוע של להיות מינימום מינון כדי להשיג יתרונות הקשורים צמיחה, אם כי 100 מ”ג בלבד בשבוע הוא לעתים קרובות כל מה שמשמש אם משותפת הקלה היא הדאגה העיקרית.

לחץ כאן כדי לקנות סטרואידים מאתר רשמי

בעוד 200 מ”ג הוא מספיק כדי לדרבן צמיחה ביותר ימצא 400mg בשבוע במשך כ -12 שבועות כדי להיות קרוב למסגרת מינון והזמן מושלמת עבור Deca-Durabolin שימוש. זכרו, עליך לוודא שאתה לוקח מספיק טסטוסטרון עם Deca-Durabolin שלך כדי להבטיח לך לשמור על טסטוסטרון הפעיל מספיק זורם בגוף. למי שמחפשים יותר של 600mg בליטה בשבוע יכול לשמש בהצלחה, לעומת זאת, זה מומלץ רק למי שהשתמשו בהורמון לפני ולהבין כיצד גופם יגיב ועד כמה הם יסבלו Nandrolone זה חזק; גם כך, רב ימצא 400mg להיות כל מה שהם צריכים ולא משנים כמה הם מנוסים.

לחץ כאן כדי לקנות סטרואידים מאתר רשמי