Skip to main content

Ben Anabolik Steroidler Get Nerede

“Nerede anabolik steroidler alabilirim?” Herhangi bir steroid ile ilgili mesaj panosu gidin ve sorulan bu soruyu görürsünüz; Elbette, bazı mesaj panoları tartışma bu tür izin verilmiyor, ama yine de hiç bulacaksınız en sık sorulan sorulardan biridir. Aynı yerel spor salonunda bulunabilir; Eğer dikkat ederseniz, her zaman sinir bozucu bir şekilde sık sık büyük adamlar düzenli olarak bu soru ile bombardıman bulmak ve edeceğiz. Ben anabolik steroidler alabilirim yerlerde, herkes sorabilirsiniz en iğrenç sorulardan biridir, ve gerçek hayatta kesinlikle değil bir çoğu insan değil, bir mesaj panosu üzerine, cevap vermek istemiyorum, ve. Birçok durumda, insanlar bu bilgileri paylaşmak taşlaşmış edilir; nerede bu bir steroid kullanıcı kategorisinde onları koyacağız anabolik steroidler almak için bilerek itiraf eğer, başlamak için; onlar olmasa bile, bu varsayım olacaktır.

Resmi Sitesinden Steroidler Alınır Buraya Tıklayın

Tabii ki, mesaj panoları orada başka korku ve tedarikçisi korunması etrafında döner. Bir mesaj panosu üzerinde, nadiren gerçekten kiminle konuştuğunu biliyorum; onlar sadece bir ekran adı sensin. Olduğu gibi aslında bilgi arayan bir kolluk görevlisi konuşuyorsun, sen hiçbir fikrim yok ve sen değilsin bile ben size nerede durduğunuzu öldün anabolik steroidler alabilirim nerede açıkça sorarsanız. Bir mesaj gemide açıkça bu soruyu sormak ve sonsuza kadar kaçınılması olacaktır; kimse sizinle konuşacaktır.

Steroid Mesaj Forumlar:

Anabolik steroid mesaj panoları aradığınız bilgiyi bulmak için en iyi yerlerden biri, ancak yukarıda da belirtildiği gibi düpedüz ve açıkça böyle bir soru sormak için hiçbir yolu yoktur. Birçok mesaj panoları, tedarikçi bilgileri doğrudan gönderme kurallarına aykırıdır; Ancak, umut var. Eğer toplumun aktif bir üyesi olmak ve güvene dayalı bir ilişki kurmak ise, bazı üyelerinin kurulu özel mesajlaşma sistemi üzerinden sizinle bu bilgileri tartışmak için istekli olacaktır bulacaksınız. Bu güven inşa sonra, doğrudan cevap alamayabilir, ancak doğru yönde işaret edilecektir.

Resmi Sitesinden Steroidler Alınır Buraya Tıklayın

Sonra açık kaynak mesaj panoları var ve bu bir mesaj panosu geldiğinde sorgulamadan bu en iyi bozguna, ama dikkatli olmak gerekiyor. Bu tür kurulları genellikle çeşitli tedarikçiler küçük bir ücret karşılığında gemide açıkça reklam için izin ve sonuç olarak onların bilgi tüm görmek için orada. Bu tedarikçilerin Bazıları kendi web sitesine bir link olacak, herkesin görmesi için kendi iletişim bilgileri haberi olacak, ancak bazı durumlarda, onlar kullanabileceğiniz iletişim bilgileri olacak, ama-karşılığında onlar referansları isteyeceksiniz sen.

Bu ilişki kurmaya önem kazanmaktadır yerdir; Eğer işlem yapmak için izin verecektir tedarikçisi önce sizin için kefil uzun ayakta üyelerini gerekir; Birçok durumda, tüm iyi tedarikçileri olmak için böyle tedarikçiler bulacaksınız. Her neyse, bu genellikle almak için en iyi yol olduğunu ve sabırlı olmak gerekir iken, bir gecede kaliteli bilgi almak için gitmiyoruz, ama sabır sonunda kapalı ödeyecek.

Resmi Sitesinden Steroidler Alınır Buraya Tıklayın

Nerede Spor Salonu Anabolik Steroidler alabilirim?

Sen spor salonunda büyük adamlar görüyorum ve anabolik steroidler olsun ve biz tekrar sizinle konuşmak asla garanti edemez nereye isteyin; in-Aslında, bu senden nefret tür bireyleri almak için harika bir yoldur. Eğer böyle bir soru sorduğunuzda, bu kişiler hemen onları kurmak için çalışıyoruz inanacak; doğrudan kendi güvenliğini tehdit ve ya da değil fark etmez, ister bu varsayım olacaktır.

Resmi Sitesinden Steroidler Alınır Buraya Tıklayın

Bu olduğu gibi, bir kez daha güvene dayalı bir ilişki inşa gitmek için tek yoldur. Böyle kişilerle arkadaş olmak gerekir, onlar sana güveniyorum kez ve sonra sadece o yardım etmek onlar istekli olacaktır. Hayır, hala yasak soru sormak gerekir; Ancak, zaman içinde arkadaşın muhtemelen yardımcı olmak için istekli olacaktır. Tabii ki, bir şans gerçekten hassas bir konu, o olmaz hala ve bu steroid mesaj panoları gitmek için tek yol yapabilirsiniz.

Nerede ABD dışında Anabolik Steroidler alabilirim?

Bir reçete birçok ülkede, ABD’de almak zor olabilir iken böyle bir reçete elde etmek çok daha kolaydır. Ayrıca, birçok ülkede yasalar çok daha hoşgörülü, ve sen eczaneden doğrudan satın sürece anabolik steroidler bulmak istiyorsanız reçetesiz yani yasal olarak yapabilirsiniz. Tabii ki, Meksika gibi hiçbir steroid yasaları taşıyan birkaç ülke vardır ve bu ülkelerde her yerde steroidler satın alabilirsiniz ve herhangi bir şekilde size sorulan soruları istiyorum.

Olduğu gibi, birçok ABD vatandaşı gibi yasaların yararlanmak; Bazı erkekler tüm anabolik ihtiyaçları için Meksika’ya gitmek, ama gerçeğin önemli bir unsuru anlamak gerekir için tüm bu nadir değildir. Kolayca bir satın alma yapmak mümkün olacak iken, sizin steroidler için Meksika’ya gitmek, yasal ABD’ye geri sizinle getiremiyor; Yapmanız ve yakalanmış eğer sen korkunç olmak sonuçlarını bulacaksınız.

Resmi Sitesinden Steroidler Alınır Buraya Tıklayın