Skip to main content

Anadrol Recenze: Výsledky & Možné nežádoucí účinky

Co je Anadrol

Anadrol (oxymetholone) je s největší pravděpodobností na druhém místě Dianabol (methandrostenolone) jako kulturistika anabolický steroid. Kromě toho, že má značný význam zejména pro lékařskou léčbu anémie, a v poslední době k udržení svalové hmoty u HIV-kompromitovaných pacientů. Zatímco mnozí mají subjektivní názor, že Anadrol je krutý lék, pokud jde o vedlejší účinky, lékařských nálezů a zjištění mnoha sportovců jsou zcela odlišné.

Klikněte zde koupit steroidy z oficiálních stránek

Stohování Anadrol s jinými steroidy

Zajímavý další otázka se týká kombinace Anadrol s dalšími anabolické steroidy. Pro exmaple, přidání Anadrol do 50 mg / den Dianabol dává malý další výhodu do steroidní cyklus; V kontrastu s tím, Anadrol 50-100 mg / den Trenbolonacetátu nebo 60-80 mg / den Anavar (oxandrolone) dává dramatické zlepšení. V tomto jeho stohování chování je podobné jako u Dianabol, ale ne k tomu trenbolon. Pravděpodobné je to proto, že na rozdíl od trenbolon, oxymetholone není silně váže na androgenní receptor, a většina jeho anabolický efekt je pravděpodobné, že není genomically zprostředkováno AR.

Klikněte zde koupit steroidy z oficiálních stránek

Jak to funguje

Anadrole je raketové palivo pro vaše svaly, poskytuje ohromující čerpadla a energii rázů, která vám umožní hrát lépe, zotavit rychleji a sbalit na některých závažných zisky velikosti.

 • SAFE & PRÁVO Anadrol alternativní
 • MEGA Zvýšení svalové hmoty
 • SUPER Síla & Stamina
 • MASSIVE Čerpadla
 • FAST Recovery
 • NO Needles nebo Recepty
 • Rychlé výsledky v méně než dva týdny
Anadrol Recenze Výsledky a Možné nežádoucí účinkyKlikněte zde koupit steroidy z oficiálních stránek

Anadrol Dávky

 • Při použití jakéhokoliv anabolický steroid, to není dost jednoduše vzít. Musíte pochopit dávku potřebnou ke splnění svých cílů při současném zachování bezpečnosti. To může být matoucí pro některé, jako internetové a posilovny drby může přemoci je s tolika četné a odporovat hlediska. Nicméně, při pohledu na Anadrol dávkách, mnoho najít to být jednodušší steroid pochopit. Steroid je téměř vždy v 50 mg tablet, a v důsledku toho bude většina dávky Anadrol být jednoduše 50 mg za den. Nicméně, toto není vždy nejlepším dávka; v některých případech, menší je potřeba. Pojďme se podívat na Anadrol dávkách a objevte tu pravou pro vás.
 • Základní Anadrol Dávky: pro většinu mužů Anadrol dávek na 50 mg za den, bude standardní. To je velmi běžné dávky pro začátečníky, stejně jako dlouhá doba anabolické steroidy uživatelů. Taková dávka bude produkovat silné zisky v hmoty a síly v rychlé a krátké doby. To není neobvyklé, že 20 liber je třeba získat do 3-4 týdnů; ve skutečnosti, 30 liber je možný s takovými Anadrol dávkách. Vzhledem k většině karet je 50 mg, to také dělá to velmi pohodlné dávkování protokol.
Klikněte zde koupit steroidy z oficiálních stránek
 • Nižší Anadrol Dávky: Zatímco 50 mg denně je samozřejmostí, může Anadrol dávky 25 mg za den často stačit. 25mg dávky Anadrol bude prostě půl karta za den. 25 mg za den, je mnohem bezpečnější dávkování pro prvního časového uživatele, a bude také daleko více vedlejším účinkem příjemný. Pamatujte si, že Anadrol není vedlejší účinek přátelské steroid. Oxymetholone hormon je vysoce estrogenní, může výrazně podpořit vysoký krevní tlak a cholesterol, a je extrémně hepatotoxický. Nižší dávky Anadrol mohou tyto otázky mnohem lépe se ovládají. I když nemusí získat 20 až 30 liber s takovému použití, měli byste být stále schopen provést významné zisky, aby tak dlouho, jak svůj jídelníček a tréninkové protokoly jsou správné.
 • Vysoké Anadrol Dávky: dávka Anadrol 25-50mg denně je vše Oxymetholone většina lidí bude někdy potřebovat. Je-li více je žádoucí a steroid byla dobře tolerována na 25-50mg rozsahu, mohou být považovány za další. Nicméně, mějte na paměti, že čím vyšší dávka vyšší riziko. Anadrol dávky 75-100mg denně může být použit některými muži, ale žádný muž nemá žádný důvod překonat 100mg značku. Dávky nad 100 mg za den, to vše ale ujistit vedlejší účinky. Data rovněž ukázala, že dávky nad 100 mg nejsou typicky produkovat výsledky větší než 100 mg. Tento steroid Zdá se, že prudký pád off bod, pokud jde o dávkování úroveň vrátit. Mnozí také často hlásí Anadrol dávky nad 100 mg za den, aby výrazně snížit jejich chuť k jídlu, což může dělat růst velmi obtížné.
Klikněte zde koupit steroidy z oficiálních stránek

Výhody

Anadrol je jedním z nejúčinnějších anabolických steroidů ústní k dispozici pro každého, kdo hledá ke koupi Anadrol on-line, ale za přijatelnou cenu.

 • Je to neuvěřitelně rychle působící steroid s účinky obvykle si všiml během prvního týdne.
 • To je skvělý Kick Start pro každou spojit cyklu.
 • Při nižších dávkách, tento steroid se ukázalo být účinné, ale s mírnou rychlostí virilizaci u žen.
 • Často považován za nejsilnější steroid k dispozici, to není neobvyklé pro poprvé uživatelé hlásit zisky 20 do 30 liber v jednom cyklu. Mějte na paměti, že spousta z této hmotnosti bude voda.
 • Jeho nízké androgenní vazebné charakteristiky, znamená, že to je zvláště účinná při stohování s jinými steroidy, jako test, Deca a Tren.
 • Může být použit jako dobré řezné steroid-li na sobě s Anavar.
 • Podporuje růst červených krvinek.
 • Může zvýšit chuť k jídlu a nižší dávky.
 • Zlepšuje syntézu bílkovin a retenci dusíku.
 • Pokud se používá jako část zásobníku a s dobrou PCT, uživatelé hlásí, že většina z jejich pevností a hmotností, zisků (bez hmotnostních vody).
 • Bylo známo, k úlevě od bolesti kloubů při cvičení.
Klikněte zde koupit steroidy z oficiálních stránek

Nežádoucí účinky Anadrol

Stejně jako všechny ostatní alkylovaných ústní anabolických steroidů, hlavním vedlejším účinkem anadrol je jaterní toxicita. To může být snížena tím, že sníží dobu použití anadrol pouze šest-osmtýdny a ukončení využívání pro některé konkrétní časové období. Vzhledem k tomu, že játra reprodukuje rychleji, je použití anadrol jen několika dnů nebo týdnů, je dost vidět požadovaných výsledků. Nicméně, je doporučeno použít pro více než šest týdnů. Jak na uživatelské recenze Anadrol má menší jaterní toxicitu ve formě miligramu, než jakékoliv jiné alkylované anabolických steroidů však úroveň toxicita pro anabolické důsledku jsou podobné, na množství anabolický efekt.

Klikněte zde koupit steroidy z oficiálních stránek