Skip to main content

תוספת טסטוסטרון סקירה: תוצאת Testogen – האם זה באמת עובד

מהו טסטוסטרון?

טסטוסטרון הוא הורמון סטרואידים כי מיוצר באופן טבעי בגוף האדם. אצל גברים, הוא עשוי באשכים, ואצל נשים השחלות, אבל הרבה כמויות קטנות יותר. המאפיינים העיקריים של טסטוסטרון ניתן לראות בדרך כלל אצל גברים. אלה כוללים דברים כמו שיער פנים, מסת שריר רזה, ביטחון, ערנות, אנרגיה, ובהזדמנות – תוקפנות.

עם זאת, זה לא אומר שנשים לא יכולות להפיק תועלת כלשהי של התכונות האלה – ואנחנו לא מדברים על שיער הפנים. אצל נשים, כמויות רגילות של טסטוסטרון תספקנה את הדברים הבאים: כוח מוגבר, יותר אנרגיה, חיוניות, פרודוקטיביות, וכן, דחף מיני מוגבר.

עם זאת, עבור אישה כדי להתחיל לגדול שרירים גדולים ותפוחים (או שיער פן) הם יצטרכו להזריק כמויות גדולות של טסטוסטרון הסינטטי עבור זה אי פעם יקר – פוסל שום דאגות בעת השימוש טבעיים ובטוחים T-מאיצים לנשים.

ולהפך, חוסר טסטוסטרון יגרום חשק מיני עני, חוסר שינה איכותי, עלייה במשקל, דיכאון, כוח מופחת, ועל התאוששות הכוללת פחות מ וכו ‘תרגיל הוא עבור גברים ונשים. אז, זה חשוב לדעת איך להגביר את רמות הטסטוסטרון שלך לבריאות הכללית שלך באופן טבעי. כלומר אתה עושה זאת בצורה בטוחה ומבוקרת.

קנה TESTOGEN עכשיו & קבל החזר כספי מובטח

האם תוספי טסטוסטרון באמת עובדים?

זוהי האמא של כל השאלות, “אל תוספות טסטוסטרון באמת עובדות?” התשובה הקצרה היא, כן ולא. תנו לנו להסביר …

זה הכל תלוי במה החומרים אתה משתמש כאשר במטרה להגביר את רמות הטסטוסטרון שלך. במילים פשוטות, הגוף שלך יגיב רק למה היא ניתנה. החלק יסייע העלייה של טסטוסטרון, ואחרים רק יגדילו את הליבידו. ישנם למעשה מרכיבים בחוץ כי יעשו כלום

הליבידו:

מצרכים כי יגדילו את הליבידו הם תכונות כגון חילבה , ו Tribulus .

המרכיבים שני אלה פועלים כדי לשפר את החשק המיני שלך, אשר עשוי להוביל אותך לחשוב: “היי, רמות הטסטוסטרון שלי מתרבות”  עם זאת, זה לא בהכרח המקרה.

חילבה ו Tribulus יעבוד לתת לך “להרים” זה בטוח. אבל, הם ישירות לא להגביר את ייצור הטסטוסטרון שלך.

טסטוסטרון:

מצד שני, ישנם מרכיבים כגון D-אספרטית חומצה (DAA בקיצור). אלה יסייעו כולסטרול להמיר הגוף שלך לתוך טסטוסטרון את האשך.

כאשר DAA עובר דרך מסלולי העיכול, זה עובד כדי לשפר ולשכלל את תהליך כימי הממיר שומנים (כולסטרול ליתר דיוק) לתוך טסטוסטרון.

תהליך זה כבר קיים בגוף באופן טבעי, אך מסיבה כלשהי; ייתכן שבשל לחץ, להיות וכו ‘סובל מעודף משקל תהליך זה עשוי להיות “קהה”.  זה המקום שבו תוספי טסטוסטרון יכולים לעזור.

מה המשמעות של Booster Testo לעשות לגוף שלך?

לפני שאני יכול לענות על שאלה זו, עלינו להבהיר כי לא כל תוספי טסטוסטרון נבראו שווים. חלקם מסווגים משפרי הליבידו (אשר לעתים קרובות מכילים רק מרכיב אחד), והאחרים הם T-מאיצי.

למען בדוגמא זו, נניח שאנחנו מדברים על מאיץ טסטוסטרון כגון TestoFuel. חיסון דחף טסטוסטרון המכיל תערובת מאוזנת היטב של מרכיבים המסייע לעורר את הליבידו שלך, וייצור טסטוסטרון בעת ​​ובעונה אחת (עוד על TestoFuel מאוחר יותר).

עכשיו, מבלי להיכנס עמוק מדי לתוך המדע של דבר, המאיץ טסטוסטרון יסייע הגוף שלך באזורים שבהם אתה עלול להיות חסר.

כמו בחיים כל אחד הוא שונה. מן המזון שאנו אוכלים, הלחץ שאנו חווים, ואת סגנון החיים שלנו; כל ישפיע על איך המאיץ טסטוסטרון ישפיע עלינו באופן אישי. אבל, ככלל, המאיץ טסטוסטרון ימלא את החסר שבו אתה זקוק לו ביותר. כמו; סכום של אנרגיה מוגברת, כוח, ביטחון, מסת שריר, ועל כן – הליבידו!

קנה תוספות טסטוסטרון Testogen

השוק מוצף עם מאיצי טסטוסטרון רבים. לכן הוא מאתגר לבחור את תוספת הטובה שתתאים לכם ביותר. בסקירה זו, גיבשנו כמה מאיצי טסטוסטרון שאנחנו מאמינים שהוא אפשרויות מעשיות הטוב.

המטרה שלנו היא לכוון אותך הרחק תוספים חסרי ערך ולתת לך מידע מפורט, כך שאתה יכול להיות מובטח של תוצאות מרביות.

אנו מאמינים Testogen הוא הטוב ביותר של כל מאיצי טסטוסטרון על השוק. זה עשוי מאיצי טסטוסטרון טבעיים אשר כל שהוכחו כבטוח ויעיל. לאחר שנבדקו Testogen ידי עצמנו, אין ספק תוספת הטובה.

אודות Testogen

TestoGen הוא מגבר טסטוסטרון טבעי כי פרץ לאחרונה על הסצנה בשוק יותר ויותר צפוף עבור אלה תוספי ביצועים זכר הכל כך פופולריים. התרשמנו test-המאיץ הזה עם תערובת מתחשבת של המרכיבים הטבעיים ב העוצמות התקינות, סקירת TestoGen זה תיראה לכם מאיץ הטסטוסטרון הזה הוא הדבר הגדול הבא.

לאלו חדשים-מאיצי בדיקה, בואו נדבר במהירות על טסטוסטרון וצורך מאיצי טסטוסטרון.

כשגבר מזדקן, טסטוסטרון שלו תרד לאט. על ידי גברי הזמן להגיע לגיל המשוער של 35, הסימפטומים של ירידת טסטוסטרון בדרך כלל מתחילים לעלות על פני שטח.

רמות נמוכות יותר אופטימלי יכולות לגרום נדודי שינה, עלייה במשקל, רמות אנרגיה נמוכות, דיכאון, הקטין את מסת שריר, והורידו סיבולת. תופעת הלוואי המטרידה ביותר של רמות טסטוסטרון נמוכות היא ליבידו מופחת.

למה אתה צריך להשתמש TestoGen?

טסטוסטרון שלך הולך ודועך כל יום ואתה רוצה לעשות משהו בנידון, ומהר. בטח, יש כמה “תרופות פלא” שם בחוץ, אבל הם לא בהכרח יעבדו אז זה יכול להיות כסף טוב ירדו לטמיון.

נטייה לדאוג עוד יותר, חלק מן המרכיבים עשוי להיות מנוסה ו / או לא בטוח. TestoGen נותן לך מרכיבי SAFE, טבעיים אשר באמת לעשות משהו בקשר מקבל טסטוסטרון שלך בחזרה למקום שבו היא צריכה להיות – וכך להחזיר אותך להיות גבר.

עם TestoGen אתה צריך לראות את התוצאות של טסטוסטרון שפר בהרבה דרכים:

 • מסת שריר להתחזק שריר רזה יותר
 • הליבידו ומוטיבציה מגורים
 • ביצועים מחודדים, הוא פיזי והן נפשי
 • רזה למטה הגוף שומן במיוחד סביב המותניים, ואפילו כולסטרול מופחת לחץ דם נמוך

השילוב המיוחד של חומרי TestoGen כבר שמקורו בזהירות, נמדד בשילוב לתת לך תוצאות יוצאות דופן באופן טבעי ובטוח לחלוטין.

מה הם המרכיבים של Testogen?

יוצרי Testogen עשה כמה שינויים בנוסחה ב 2018 כי שיפרו באופן דרמטי את רמות העוצמה והיעילות הכוללת. הנה הרשימה החדשה של מרכיבים יחד עם הסברים איך הם יכולים לעבוד כדי לשפר את ייצור הטסטוסטרון בגוף שלך.

 • מגנזיום: מחקרים הראו כי הרוב המכריע של גברים המכריעים לוקה בחסר מגנזיום, המהווה סיבה עיקרית סביר מדוע רוב הגברים הם גם מחסר טסטוסטרון. תוספי מגנזיום יכולים להיות מאוד מועילים כשמדובר ייצור הטסטוסטרון הגדלה. כמה חוקרים אף גילו כי חודש אחד של תוספת מגנזיום יכול להגביר את רמות הטסטוסטרון של עד 26% אצל גברים.
 • בורון:  בורון נוספה הנוסחה מבוססת על מחקרים שנערכו לאחרונה מראים יכולתה הן להעלות את רמות הטסטוסטרון וירידה ברמות האסטרוגן. מספר מחקרים הראו כי זה יכול להגביר את הטסטוסטרון חופשי גברים בשיעור של עד 28%, וגברים אותם הראו רמות אסטרוגן נמוכות בסוף המחקר.
 • K1 ויטמין:  בעוד ויטמין K1 לא הוכחה יש השפעה ישירה על רמות טסטוסטרון, מחקרים רבים הראו כי זה משפר את היכולת של הגוף לספוג ויטמין D, אשר יש לה השפעה ישירה על רמות טסטוסטרון. לכן, לזרוק K1 לתוך נוסחה צריך להגביר את היעילות של מינון שכבר הנוכחי של ויטמין D.
 • תמצית עלי סרפד:  סרפד ליף אינה ישירות להגדיל את כמות הטסטוסטרון אתה מסוגל לייצר, אבל זה עושה לבצע פונקציה כי הוא לא פחות חשוב. כאשר הגוף שלך מייצר טסטוסטרון חדש, הוא נוטה לקשור את עצמו אל SHBG החלבון (גלובולין הורמון מין). SHBG אז הופך את הטסטוסטרון יעיל … אולם, סרפד ליף הוכח כדי למנוע טסטוסטרון מלהיקשר SHBG, ובכך להגדיל את כמות הטסטוסטרון החופשי יש לך.
 • ביופרין:  ביופרין נמצא במרבית מאיצי טסטוסטרון בגלל העובדה שהוא משפר את היכולת של הגוף לספוג את החומרים הנותרים בנוסחה. היא אינה משפיעה ישירות טסטוסטרון כשלעצמו, אבל זה הופך את החומרים בפועל לחיזוק טסטוסטרון קצת יותר יעיל.
 • D-אספרטית חומצה מסדיר חומצות אמינו בגוף, וכתוצאה מכך רמות טסטוסטרון שיפרה. רמות הטסטוסטרון שפרו תהיינה ואז לייצר גדל מסת שריר והטבות רבות אחרות.
 • Tribulus Terrestis ידוע גם בשם טופר השטן. מחקרים הראו את זה כדי להגביר את רמות הטסטוסטרון אצל גברים, והיא גם שימשה ברפואה אסיה במשך מאות שנים. Tribulus Terrestis הוא גם סוכן אנטי דלקתי ידוע ורב עצמה.
 • תמצית ג’ינסנג מופקת מצמח שורש וזה כבר בתור אפרודיזיאק טבעי. יש לו את היכולת להצית מחדש את הליבידו להוביל זקפות חזקות. בנוסף, ג’ינסנג נקשר ארוך כדי לעזור להעלות את רמות האנרגיה באופן טבעי.
 • חילבה הוא זרע שלא רק תכונות נוגדות חמצון, אבל זה גם הוכח כדי לשפר את הליבידו להעלות את רמות הטסטוסטרון.
 • סלניום הוא מינרל הכרחי שמץ כי מגביר את ההשפעות של נוגדי חמצון, ולכן לפטור את הגוף מרעלים. כאשר רעלים יוסרו מהגוף, אברים והורמונים לתפקד באופן אופטימלי יותר, כוללים ייצור הטסטוסטרון.
 • אבץ הוא מינרל שאנשים רבים אינם מודעים לכך שהם חסרים. גם זה הוא שיקוי אהבה ידוע וזה עוזר גופים של גברים לייצר זרע יותר. בנוסף, אבץ יכול להגדיל טסטוסטרון, ולכן הליבידו.
 • ויטמין D, כולקלציפרול , הוא מרכיב מאוד חשוב של Testogen זה מונע הטסטוסטרון להמיר את האסטרוגן מהר מדי בגוף. התוצאה של כל היתרונות כי הטסטוסטרון אופטימלי מספק.

האם Testogen וללא תופעות לוואי?

עם זה כל המרכיבים הטבעיים, Testogen אין תופעת לוואי על הצרכן אם נלקח במינון הנכון. התייעצות עם הרופא לפני השימוש מומלץ בחום.

בשנת 2018, Testogen הוסיפה מגנזיום והגדילה את רמת אבץ , מאז מזינים אלה לעזור בגידול של הטסטוסטרון בגוף. בנוסף ועל תוספת זו עדיין לעשות את זה 100% בטוחים אפילו יותר יעיל ללא תופעות לוואי. זה מה שהופך אותו כתוספת 5 כוכבים על ידי צרכנים ואיכות.

תוצאות Testogen

אלה TestoGen ביקורות הקוראים שלנו שלחו חביב אלינו כך שנוכל להביא לך פרספקטיבה טובה יותר של המותג הזה. קריאת ביקורות של משתמשים אמיתיים תעזור לך להבין מתי ואם אי פעם יראו תוצאות מלהשתמש תוספת TestoGen!

סימון, בירמינגהם, גיל – 36, 2018/04

עבר ברוב של מותגים באינטרנט כגון Testomax, Testofen ועוד רבים אחרים. אבל, בגלל שהייתי ייעוץ להשתמש ידי afriend שלי הרגשתי שאני צריכה לתת לו ללכת! אחרי השבועות הראשונים מצאתי שום דבר לא השתנה וגם לא הרגשתי שום הבדל. אחרי השבוע הראשון כל זה השתנה & הופתעתי pleasently להתעורר תחושת רענון dready עבור היום שלי. זה המשיך ומצא כי הייתי הרבה יותר נלהב הימים שלי. הרגשתי צעיר ואני יכול לעשות הרבה יותר בבית, בחדר הכושר מ שיכולתי לפני נטילת TestoGen.

קנה TESTOGEN עכשיו & קבל החזר כספי מובטח

Pros

 • Adept בקידום בניית השריר
 • משפר בריאות מינית
 • אין אונות קרבס (ED)
 • מחזק פונקציונלי עצבי
 • תוצאות מובטחות
 • העלאת מצבי רוח
 • משפר ביצועים אתלטיים
 • כוח סיבולת מוגברים
 • משפר תקופת החלמה.

חסרונות

 • יכול להיות רק רכש מהאתר הרשמי שלהם
 • זה יחסית יקר. מוצרי איכות dont לבוא למרות בזול.

איפה אתה יכול לקנות Testogen?

תוספת טסטוסטרון סקירה: תוצאת Testogen – האם זה באמת עובד. אתה יכול בקלות לרכוש Testogen מקוון דרך אתר האינטרנט של היצרן.

מחיר Testogen

1 BOTTLE
$59.99
Retail: $69.99
Savings: $10.00
Money Back Guarantee
buy now »
3 Bottles + 2 Free + Free Ebook
$179.99
Retail: $349.99
Savings: $170.00
Money Back Guarantee
buy now »
2 Bottles + 1 Free
$119.99
Retail: $209.99
Savings: $90.00
Money Back Guarantee
buy now »