Skip to main content

סקירת עור Youtonics: יתרונות קולגן תופעות לוואי [EXPOSED]

מהו עור YouTonics?

עור YouTonics הוא נוסחא שנועדה קליני שמטרתו להפחית קמטוטים, קמטים וסימני הזדקנות מוקדמים אחרים מבפנים החוצה. Tri-אופטימלי הנוסחא המדעית המתקדמת שלה מגבירה את הקצב שבו שלך מטריקס העור מרפא את עצמו, תוך צמצום ייצור של אנזימים שגורמים ניזק עור הזדקנות .

נוצר באמצעות שילוב ייחודי של ויטמינים, חומצות אמינו וחלבונים (קולגן), עור YouTonics משפר את מראה העור ולהרגיש , מקדמת בריאות העור , מלחלח , וכן מפחית יובש .

עור YouTonics הוא הדיוק המהונדס כדי לשפר את מרקם עור ולחפש בזכות מערכת אספקת נוזל הפטנט שלה שכוללת C ויטמינים להגנת תאי ויטמין תיקון-עור A ו- E. YouTonics מכיל איזון מושלם של מרכיבים מוכחים כי יימסר במהירות לתאי העור שלך איפה שהם נספגים, ואז לעבוד יחד כדי לספק לעור במראה בריא וצעיר .

קנה מבצע 3 בקבוקים קבלו 3 בחינם

למה לקנות את המוצר הזה?

לאחר ידיעת המוצר הזה אתה הרבה לפקפק בעצמך למה אתה צריך ללכת על מוצר זה? אתה לא מוצא את התשובה עדיין? אל דאגה יש לנו תשובות לשאלה שלך.

הנה אנחנו הולכים לגייס כמה מאפיינים של מוצר זה.

 • זה עוזר להגן על העור
 • זהו מוצר מאוד פעיל להפיל להזדקנות מוקדמת של העור
 • זה גורם לעור שלך hydrated היטב ומונע מפני יובש
 • זהו המוצר הטוב ביותר כדי להילחם נגד קמטים וקווים
 • במיוחד נוסחה שנועדה נבדק ואושר
 • אין תופעות לוואי
 • 100% טבעי דרך העבודה וכולל את כל המרכיבים הטבעיים
 • ויטמינים וחלבונים להעשיר מוצר
 • זה עוזר לעשות רקמות העור שלך יותר חזקות ופעילות
 • זה מונע רקמות העור מפני נזקים.

אלו הן כמה תכונות. אם לבדוק את הביקורות שנלקחו המשתמשים שהשתמשו בו הרצון שבאת לדעת יחד עם כל התכונות הללו מוצר זה מציע הרבה יותר. עור Youtonics פועם כל מתחרותיה בשוק. עכשיו זה המוצר הנמכר ביותר על טיפוח העור.

מצרכי עור YouTonics

עור YouTonics מכיל תערובת מותאמת-tri של קולגן, ויטמינים וחומצות אמינו. חומרים אלו פועלים יחד כדי לספק נוסחה וצעירה מתקדמת נוזלים, מפחית סימני הזדקנות מוקדמים וכן פוחתת קמטוטים וקמטים .

חלבון קולגן Hydralized

קולגן הוא החלבון הנפוץ ביותר, ממציא כמעט שליש החלבון הכולל בתוך הגוף. ניתן למצוא אותו ב עור, שרירים, גידים או כלי דם ומביא מערך שלם של יתרונות בריאותיים בעור ובמערכת שלך. קולגן הוא חיוני עבור מבנה רקמת עור אבל, עם גיל, הרמות שלה לקבל מתרוקנים וזה יכול להוביל קמטים וקמטוטים.

כאשר יש אחד רמות הקולגן גבוהות, יש סיכוי גדול יותר לקבל עור אלסטי, כמו חלבונים הזעירים אלה נקשרים יחדיו התאים בגוף. חלבונים חיוניים בביצוע תיקונים גופניים רקמות פגועות, כולל עור, אשר נהנה מאוד כשיש יותר קולגן.

קולגן מפחית סימני צלוליט מתיחה, ועל הפסד של אלסטיות העור יכול להיות בגלל רמות הקולגן נמוכה. עור YouTonics מכיל 10 גרם של קולגן בכל מנה 30 מ”ל, ניכרת הגדלת שיעור ותיקון של העור ושיקום מראה צעיר יותר.

ויטמינים A, C ו- E

ויטמין A מגרה מטריקס עורי שלך, גברת זרימת דם אל פני השטח של העור והפחתת קמטים בתהליך. זה משפר בתצהיר קולגן, להאט את התפלגות אלסטין וקולגן בשל הגיל. ויטמין A מקלפת, מתאזנת טון, מבנה תאי תיקונים, מגן מפני ניזק UV, מפחית ייצור הסבום ומשפר הידרציה.

ויטמין C ידוע כממריץ ולהגדיל את ייצור הקולגן הטבעי, אלא גם יכול אפילו את צבע העור, מימה ולהגן מפני גורמים סביבתיים כגון זיהום נזק או UV. ויטמין C מגביר את קצב תיקון של העור, מפחית נזק חמצוני, ועדיין מסוגל להחליק, להאיר ומלאו את העור.

ויטמין E היא טובה לבריאות עור במיוחד כאשר הוא משולב עם ויטמין C, כמו במקרה עם עור YouTonics. הוויטמין זהו קרם לחות רבה, לחות לעור פנים עדין, אבל גם יכול לעזור להפחית את המראה של צלקת או אקנה. ויטמין E עשויה גם להפחית את העומק ואורך של קמטים בפנים.

חומצות אמינו

ארגינין, hydroxyproline, גליצין ו פרולין הם חומצות אמינו היוצרות קולגן הוא חיוני כדי להבטיח אספקה ​​בריאה של חלבון זה לבנות עור בריא. חומצות אמינו לא רק לקדם את ייצור הקולגן, אלא גם להגדיל הידרציה ולחות, לקדם איזון pH בריא, להפחית את סימני ההזדקנות ולקדם שריפת שומן.

ארגינין ממגר את הגוף לייצר יותר קולגן ואלסטין, עוזר לחות אבדה עור לחדש, מגן רקמת חיבור ומקדם רצועות בריאות, גידי סחוס. גליצין מאיץ ריפוי הפצע ומונע פירוק שריר ורקמות.

מערכת אספקת עור YouTonics

בדרך כלל, אחד יצטרך לבלוע כמויות גבוהות של קולגן כדי לוודא שהם נספגים, אבל מערכת המשלוח הנוזלית הייחודית של עור YouTonics ערבויות תאי העור שלך מקבלים את הסכום המקסימאלי של הקולגן.

מי תעשיינים זה קולגן לשתות?

וולפסון ברג בע”מ הינה הבעלים שמייצר משקה קולגן זה תחת מטריה תזונה באואר. זהו מותג מוצר ידוע תוספת ובריאות עם שנים של ניסיון לעזור לאנשים עם כל צרכימי התזונה.

אם ברצונך ליצור קשר עם החברה לגבי המוצר או ההזמנה שלך, אתה יכול ליצור קשר עם שירות לקוחות:

כתובת תמיכת לקוחות:

וולפסון BERG מוגבלת
244 Madison Avenue
10,016-2,817 ניו יורק
ארצות הברית

מטה כתובת:

וולפסון BERG מוגבלת
Archiep. Makariou III, 124
JOC המרכז העסקי
Kiti, 7550, לרנקה
קפריסין

שירות לקוחות  טלפון:  +1 646 568 9679

עלות YouTonics

שותה הקולגן בעור YouTonics מגיע עם  ערבות כסף בחזרה 60 ימי הצעה עם משלוח חינם ברחבי העולם. אתה יכול לבחור לקנות בקבוק אחד או חפיסת 6 בקבוקים המכילים 3 בקבוקי בחינם.

1 BOTTLE
$54.95
Retail: $64.95
Savings: $10.00
60 Day Money Back Guarantee
FAST & FREE Worldwide Delivery
 
buy now »
3 BOTTLES + 3 FREE
$164.85
Retail: $329.70
Savings: $164.85
60 Day Money Back Guarantee
FAST & FREE Worldwide Delivery
 
buy now »
2 BOTTLES + 1 FREE
$163.95
Retail: $384.55
Savings: $54.95
60 Day Money Back Guarantee
FAST & FREE Worldwide Delivery
 
buy now »

זה עובד מנגנון

עור Youtonics הוא להעשיר עם חלבונים וויטמינים. חלבונים אלו ויטמינים הם מאוד הכרחי עבור העור. הוא כולל ויטמינים A ו- E המשמש להגנה על תאי העור של C ויטמין המשמש לתיקון רקמות העור הפגוע. אחד קרם ההזדקנות הטוב אנטי.

מוצר זה כולל גם תכונות כגון מסייע הגבלת הייצור של אנזימים כאלה שגורם לעור שלך גיל. עור Youtonics הוא מוצר נוזל המייצר תוצאות מהירות.

YouTonics מנה יומית

ייתכן שאתה תוהה תצטרך לקחת YouTonics פעמיים או שלוש פעמים ביום כדי לשמור על קשר עם 7.000 ו 10.000 מיליגרם של קולגן לכל שלטון היום. התשובה לכך היא, שאין לך רק צריך לקחת 30 מ”ל ליום. בקבוק אחד זה צריך להימשך לך בדיוק תשעה ימים כי יש 270ml בכל בקבוק טוניק שלך.

אם נשווה YouTonics לחברות ביצוע קולגן אחרות אתה תהיה מופתע לדעת כי הם עושים ממש גדולים משמשים גם בקבוקים גדולים שהם באמת לא מאוד נוחים להסתובב במקרה אתם נוסעים פה ושם.

אמנם לוקח בקבוק קטן הנס הזה של YouTonics לא שוכח ללחוץ אותה היטב, כי אתה לא רוצה לפספס אפילו טיפה אחת של הטוב הזה כי הבקבוק.

תופעות לוואי

לא יהיו שום תופעות לוואי עם היישום של המוצר. אם יש גירוי, כדאי לעצור הבקשה דרמטולוג יש להיוועץ מיד.

זהירות & Advices

המוצר צריך לנער היטב לפני כל יישום. המוצר אמור לשמש אם אין גירוי על העור. אם יש לך כל סוג אחר של דלקת בעור, יש להתייחס אליה לפני השימוש במוצר, כך שלא תהיה כל בעיה.

Pros

 • גליצין, פרולין ו- ארגינין נוכחים בשפע.
 • יש לו מערכת אספקת נוזלי משחק מהיר
 • 60 יום הכסף בחזרה להבטיח
 • בונה מחדש עור בריא באופן מאוד יעיל
 • שיעור עור התיקון הוא גבוה מאוד
 • עור למראה בריא וזוהר מתקבל

חסרונות

 • מוצר יקר
 • יש להזמין דרך באינטרנט

עור YouTonics יבטיח כי עור בריא ייבנה על ידי יישום זה על בסיס קבוע. זה מהר יש לפעול מערכת אספקת נוזלים. תיקון העור והשיקום ייעשו בצורה הטובה ביותר. העור יהיה התייבשות כך שלא תהיה כל בעיה. לבריאות העור תשפר כך שאתה יכול להשיג עור צעיר בזמן הקצר ביותר האפשרי. סימפטומי ההזדקנות המוקדמים ניתן לטפל בעזרת הנוסחא. יהיה שיפור בבריאות שיער, ציפורניים, חניכיימיים עיניים. שיעור העור לתקן גם תוגבר מאוד. יהיה שיפור במבנה הכללי.

איפה כדי לקנות את המוצר הזה?

משקאות skincare אלה זמינים רק באתר הרשמי שלהם כפי שהם מודאגים מאוד לגבי הלקוחות שלהם. אז כדי למנוע מהם מוצרי הונאות, הם דאגו שהמשתמשים שלהם להורות מוצר זה מהאתר שלהם.

עם זאת, רכישת המוצר הזה מהאתר הרשמי יכולה לאפשר לאנשים לקבל הטבות שונות. זה יכול לשפר את יחסיהם עם יצרני המוצר. הטבות אלה הן כדלקמן:

 • הנחות שונות
 • משלוח חינם
 • קופוני הנחה

אתה יכול ליהנות הטבות כאלה רק על ידי רכישה אותו מהאתר הרשמי ולא קונה מאתרים שונים. אתרים כאלו עשויים שלא לספק לך הצעות מועילות כאלה.

נוסח סופי

אם אתה מרוצה ואתה הולך לקנות את המוצר הזה זה יהיה ההחלטה הגדולה שלך ואנחנו מבטיחים לך כי אתה לא תצטער זה. אתה יכול לקנות את המוצר הזה ליצור את אתר אינטרנט רשמי של המוצר המקורי. אל תלכו לשום מקום עבור מוצר זה תיתכן סיכויי מוצר מזויף.

אם אתה או כל האדם הידוע שלך מבקש עבור מוצר טיפוח עור אנו ממליצים לך לקנות את המוצר הזה כי זה המוצר והמשחק היעיל והמהיר ביותר הקיימים כיום בשוק.

אתה יכול להשתמש בו בקלות מבלי לדאוג שזה בגלל המוצר הזה נבדק קלינית ואושר כמוצר הטוב ביותר לטיפול בעור.