Skip to main content

סקירה שותה קולגן: Youtonics עור תועלת, תוצאה & איפה ניתן לרכוש?

מהו קולגן?

סקירה שותה קולגן: Youtonics עור תועלת, תוצאה & איפה ניתן לרכוש? קולגן הוא אחד החלבונים הנפוצים ביותר בגוף האדם הוא החומר שמכיל את הגוף כולו יחד. זה ממוקם העצמות, השרירים, העור וגם רצועות, שם היא מפתחת פיגום להציע סיבולת מסגרת. קולגן נוצר מן חומצות אמינו גליצין, פרולין, ארגינין, וגם hydroxyproline.

יש הרבה סוגים שונים של קולגן, לפחות 16 סוגים, אבל 80-90% של collagens בגוף שייכים מיני I, II ו- III גם. Collagens בגוף בריא תכליתי.

אסיסטים קולגן לתת חוזק העור שלנו וגם גמישות, יחד עם שינוי תאי עור מתים. כשזה נוגע מפרקים שלנו וגם רצועות, מבחינת הקלה, זהו “דבק” המסייע להחזיק את הגוף אחד עם השני.

האם הקולגן Skincare משקאות עובד?

קולגן לא יכול לעבור את העור. אבל אם אתה שותה את זה, אתה יכול להיות בטוח שהיא מקבלת. עכשיו זה חייב לעבוד, נכון?

לא כל כך מהר. רק בגלל שאתה הצלחת להסתנן פנימה קולגן, זה לא אומר שזה הולך לעשות לך הרבה טוב. הנה העסקה: כאשר אתם אוכלים צלחת של ספגטי, הם אינם מגיעים כל הקיבה והמעיים שלך. הם מתפרקים לתוך כל החומרים המזינים הקטנים שמרכיבים אותם.

זה אותו עם קולגן. לאחר סיום תהליך העיכול מתחיל, קולגן מקבל בחלוקת חומצות אמינו (FYI: קולגן הוא חלבון ואת כל החלבונים בנויים מחומצות אמינו). הגוף שלך ואז משתמש חומצות אמינו אלה עבור מה שזה צריך בזמנו. הוא אינו יודע שאתה שתית הקולגן בעור מוצק שלך. אני מאמין שחלק חומצות אמינו אלה עשויים לאותת לגוף שלך כדי שיחשוב שוב עד קולגן הייצור שלה קצת, אבל זה לא עובדה מוגמרת.

קנה מבצע 3 בקבוקים קבלו 3 בחינם

כמה סוגי קולגן יש?

עכשיו, כדי לעשות דברים מסובכים יותר, יש לא רק סוג אחד של קולגן. ישנם כ 30! לא כולם צריכים לעשות עם העור. חלק צורות אלה נמצאים רק שרירי הלב, למשל, כדי שנוכל להתעלם מהם (לדיון הזה).

סוגי קולגן כי הם חיוניים עבור התקיפות הדשנות של העור הם סוגים לי, III, V, VI, VII, XII. יכולתי לפרט יותר, אבל אני לא רוצה לשעמם אתכם. כל מה שאתה צריך לדעת הוא כי משקה או כתוספת מבטיחה ומיצוק העור, עליה לקדם את הייצור של הסוג הנכון של קולגן.

חכו, יש עוד. ישנן צורות שונות של כל סוג של קולגן! הם:

 • קולגן Hydrolyzed: קולגן מגובש כרת לחתיכות קטנות. זהו הסוג הנפוץ ביותר בשימוש בתחום הקוסמטיקה.
 • ילידים: נוצר קולגן באופן מלא. יש לה מבנה מולקולרי גדול מאוד כי לא יכול לחדור לעור.
 • פתיר: זהו קולגן שאינו ערוך באופן מלא והוא, ולכן, אמר לחדור לעור טוב יותר. זה בדרך כלל שמקורם בבעלי חיים צעירים.

מהו עור YouTonics חידוש הקולגן לשתות?

YouTonics האם מוצר טיפוח עור, אשר מציע לך עם עסקת חבילה כוללת. זה יכול לשפר את עור בריא בכך שהוא מגביר את רמות הלחות, לשפר המסמרים, החניכיים, השיער, והעיניים שלך. זה גם יכול לעזור להתמודד עם סימני הזדקנות בעיות בצורה יעילה.

המוצר השתמש בתערובת של מרכיבי המרכיבים של ויטמינים וחלבון במינונים הנכונים. הם מתוכננים באופן כזה שיכול לשפר את העור בריא ומלא חיים. הנוסחה מכילה מרכיבים נבדק קלינית כי למקד סימני הזדקנות ומפחית את המראה על ידי שימוש קבוע.

ויטמין A, E, ו- C הוא חלק מהמרכיבים שיכולים להגן תאי העור הבריאים שלך. זה גם יכול לתקן את הרקמות שנפגעו של העור. היצרנים עשו שימוש במיוחד של נוסחא פריצה כלומר “Tri-אופטימלי פורמולה”.

זה יכול להפחית קמטים וסימנים מוקדמים שונים אחרים של הזדקנות. מרכיבים אלו יכולים לעבוד מהשכבות התחתונות של מטריקס העור ובכך ניתן להשיג תוצאות מהירות יותר. הוא גם מפחית את הייצור של האנזים שאחראי על הגורם להזדקנות העור.

YouTonics  הוא מוצר אנטי אייג’ינג ייחודי לְעוּמַת מוצרים אחרים כי זה כולל את מערכת אספקת נוזלים. זה יכול לעזור בקליטה מהירה של אספקה מהירה לתאי העור שלך. לפיכך העור סופג את החומרים המזינים מיד, ואת היתרונות שאתה יכול לגזור הם מהירים ויעילים.

מה הם מרכיבי עור YouTonics?

היצרנים של מוצר אנטי אייג’ינג זה עשו שימוש במרכיבים אשר יש עור תכונות אנטי אייג’ינג.

מרכיבים אלה הם:

חלבון קולגן Hydralized:

 • 30% של הגוף שלך מורכב של קולגן. אלו הם אבני הבניין של העור שלך אחראי לשמירה על מבנה התא. כאשר הגוף שלך מפחית רמות קולגן, העור הופך יבש כפי שהוא מפסיד על הידרציה משתוקק הנקה.
 • שותה עור YouTonics מכיל 10 גרם של חלבון הקולגן כל בקבוק 30 מ”ל. לכן, אתה יכול לספק דחיפה משמעותית רמות הקולגן שלך ולקדם את קצב תיקון עורות.

ויטמין:

 • ויטמין זה פועל נוגד חמצון טוב שיכול לשפר את הראייה שלך מונע ממך רדיקלים חופשיים ונזקים בעור.
 • ויטמין A במוסף זה יכול למנוע ממך קמטוטים, קמטים ובעיות עור-אייג’ינג רבים אחרים.

ויטמין E:

 • ויטמין זה תוספת עור YouTonic יכול לעזור להפוך את העור שלך חזק ולמנוע ממך חלק מהבעיות הקשורות לבריאות כגון סרטן, סוכרת, מחלות לב וכלי דם שונות.

ויטמין סי:

 • מרכיב זה במשקה ידוע כמשפר את העור נמצא בשימוש במוצרי טיפוח עור מספר.
 • ויטמין C יכול לעזור למנוע ממך הפרעות קרדיו, עושה המערכת החיסונית שלך חזקה ומונע הזדקנות העור.

חומצות אמינו:

 • גליצין, פרולין, ארגינין, ו hydroxyproline הם חומצות אמינו ליצירת קולגן בגוף.
 • העור זקוק לאספקה ​​עקבית של חומצות אמינו אלה כדי לשמור על רמות של קולגן.
 • הווה המרכיב יכול לעזור לספק חומצות אמינו אלה ובכך הוא יכול לעזור לשמור על רמות תקינות של קולגן.
קנה מבצע 3 בקבוקים קבלו 3 בחינם

מה הם היתרונות של YouTonics?

בניגוד תוספי קולגן מסורתיים,  YouTonics  הוא משקה קולגן נוזלי אשר מסייע להגביר את רמות הקולגן מבפנים החוצה. YouTonics הוא משקה שבשלהם גם עוזר בחלקים אחרים של הגוף.

אנטי אייג’ינג הקרמים הם למריחה ולכן פועלים רק עבור העור. מצד השני, YouTonics מגביר קולגן בגוף כולו. דחיפה זו קולגן הוא מועיל לעור, שיער, ציפורניים מדי.

 • נלחם סימני הזדקנות:

העור שלך מזדקן בגלל אנזים הנקרא Hyaluronidase. אנזים זה הוא אחראי לפירוק של תאי עור וכתוצאה מכך קמטי עור נפול. זאת בשל כמויות מספיקות של קולגן שיופקו (ככל שאתה מתבגר).

YouTonics המכיל רכיבים להאט את הייצור של Hyaluronidase המסייע להאט את קצב פירוק תא עור. האטה זו של התמוטטות תא עור יכולה לעזור לך לשמור על העור במראה הצעיר שלך אפילו ככל שאתה מתבגר.

 • משפר Skin Health & מצב:

רק בהפחתת רמות של סינתזת Hyaluronidase אינה מספיקה כדי לתקן את הנזק שכבר נעשה על תאי העור. העור גם דורש דחיפה בייצור קולגן ואלסטין.

YouTonics מכיל חומצות אמינו וחלבון הקולגן הידרוליזה. זה עוזר להעלות את רמות ייצור הקולגן בגוף. עלייה זו הקולגן נותן לעור שלך את הדלק שהוא צריך לשקם ולתקן פגמים בעור. גם משקה זה מכיל ויטמינים A ו- E אשר נבחרו נוגד חמצון רב עוצמה שלהם כי נלחמת נזק של רדיקלים חופשיים.

 • משפר את בריאות העור, מסמרים, החניכיים, שיער, והעיניים:

מאז YouTonics הוא לצריכה בבליעה להגביר קולגן יכול להועיל חלקים אחרים של הגוף מדי. הגידול בייצור קולגן יכול לעזור לשפר את הבריאות הכללית של העור שלך, מסמרים, החניכיים, השיער, והעיניים. מכיוון שסוגים שונים של סוג I-כמו קולגן השנייה נמצאים, גידול קולגן יכול לשפר את הבריאות הכללית.

 • עוזר להפחית כאב משותף:

קולגן הוא חלבון ומשמש כחומר סיכה טבעית למפרקים. במסגרת תפקיד זה, קולגן מסייע לשפר תמיכה וסיוע מבניים תנועה משותפת. אבל כמו רמות הקולגן יורדים, כמויות מספיקות של חומר סיכה טבעי בין המפרקים, גרימת כאב משותף.

אם להגביר את רמות הקולגן עם קרמים נגד קמטים, אתה יכול להיראות צעיר, אבל המפרקים שלך עדיין יכאבו. YouTonics מגביר את רמות הקולגן במפרקים עקב ויטמין C, וכתוצאה מכך להקלה על כאב תנועה משותף.

מפרקים אינם התחום היחיד שבו סינתזת הקולגן נדרשה, רקמות חיבור שניות גם צריכות חלבון זה. וזה YouTonics קולגן יכול לעזור לך לספק חלבון זה לכל האיברים.

מחיר של עור Youtonics

1 BOTTLE
$54.95
Retail: $64.95
Savings: $10.00
60 Day Money Back Guarantee
FAST & FREE Worldwide Delivery
 
buy now »
3 BOTTLES + 3 FREE
$164.85
Retail: $329.70
Savings: $164.85
60 Day Money Back Guarantee
FAST & FREE Worldwide Delivery
 
buy now »
2 BOTTLES + 1 FREE
$163.95
Retail: $384.55
Savings: $54.95
60 Day Money Back Guarantee
FAST & FREE Worldwide Delivery
 
buy now »

מי מייצר YouTonics?

באואר תזונה היא היצרנית של משקה קולגן זה.

לחברה זו יש מוניטין של מוכר אחד תוספי בריאות ויופי הטובים. וולפסון ברג Limited, חברה נחשבת היא בעלים של באואר תזונת Youtonics.

חוברת הוראות של שימוש

Shake היטב בין כל מנה אחת. קח מידה 30 מ”ל אחת שלושים דקות לפני שהולכים לישון על התוצאות הגבוהות ביותר.

כמה זמן להשתמש בזה מוצרים קולגן לעבוד?

אם ההוראות הבאות כפי שהוצע יבחינו בהבדל ברור על העור (הרבה יותר זוהרת), כמו גם את העור יופיעו hydrated ובריא. וכן, בסופו של דבר (4 ​​עד 8 שבועות) תהיה לכך השפעה על כתמי הקמטים שלך.

האם מוצר זה יש תופעות לוואי?

זה היה הדבר העיקרי, רציתי לקרוא לפני הזמנת משקה קולגן משלי. וידאתי שאני לחקור טובה ביותר לדעת אם בכלל תופעות לוואי יכולות לגרום לי או לכל משתמשים?

מוצר זה מתבצע מחוץ מתקדם Tri-אופטימלי נוסחא לפי ביקורות, פידבקים לקוחות, ועדויות רבות אחרות. כמו כן, לא מצאתי שום סוג של תופעות לוואי דווח על ידי העם.

היוצרים השתמשו במרכיבים אנטי-אייג’ינג שיכול לעזור לאנשים להיפטר מן היבטי הזדקנות עור ולהחזיר עור טבעי. זה יכול להיות אחת הסיבות לאחר הסתכלות מרכיבים ויתרונות לנסות את המוצר הזה.

איפה אפשר שתרכוש קולגן זה לשתות?

אם אתם מחפשים לשפר את רמות בריאות קולגן העור שלך, אתה צריך לקבל YouTonics מהאתר הרשמי. כפי שהוזכר קודם לכן, באואר תזונה היא חברה המספקת משקה קולגן זה. החברה מספקת לך עם מחיר מצוין אם אתה רוכש מהאתר של היצרן.

כדי לקבל YouTonics במחיר נמוך יותר, אתה יכול לבחור באחת ההצעות הזמינות באתר הרשמי.

 • ההצעה הראשונה היא, אם אתה קונה שני בקבוקים, אתה מקבל את הבקבוק השלישי חינם. כלומר, אתה יכול לחסוך 33% מהמחיר (לחסוך 54.95 $ ב USD).
 • ההצעה השנייה היא, אם אתה רוכש שלושה בקבוקים, אתה מקבל עוד שלוש בחינם. זה אומר שאתה לחסוך 50% מהמחיר (להציל 164.85 $ ב USD).

פְּסַק דִין

סקירה שותה קולגן: Youtonics עור תועלת, תוצאה & איפה ניתן לרכוש? כאשר מסתכלים על כל מצביע בפירוט, מצאתי כי עור YouTonics יכול להיות שימושי עבור טיפוח העור שלך. משקה קולגן זה יכול לעזור לך להפחית הזדקנות העור שלך, מספק ויטמינים ומינרלים חיוניים.

זה יכול לעזור בבניית מראה צעיר יותר. כמו משקאות אלה יש ערבות 60 יום, כמה אנשים אולי לא שמו לב לתוצאות בשבועות הראשונים. אז להמשיך לנסות לא לאבד אמונה כמו שיש לך כל חודשיים בידיים שלך.