Skip to main content

לקנות Dianabol באינטרנט כרטיס אשראי בספרד [המוכר ביותר]

Methandienone (Dianabol) בספרד

Methandrostenolone הוא סטרואידים אנבוליים בעל פה פעיל שפותח במקור בגרמניה שפורסמו בארצות הברית בשנות ה -1960 המוקדמות על ידי כימיקלים מיוחדים Ciba. Metandienone הוא חומר מבוקר בארצות הברית ובמערב אירופה ונשאר פופולרי בקרב מפתחי הגוף.

טופס להזרקה נמכר באינטרנט מחברות שבסיסו בארצות הברית. Metandienone זמינה ללא מרשם במדינות כגון מקסיקו (תחת השם המסחרי-b Reforvit), והוא מיוצר גם באסיה ובמדינות רבות באירופה ובמזרח, אם אתה גר בספרד אתה יכול לקנות Dianabol חלופה מקוונת מן Crazybulks.

Dianabol מגיע תחת מעמד של סטרואידים אנבוליים שנקרא סמים. זוהי תרופה קבועה. Methandrostenolone מוצע למכירה באינטרנט תחת שמות מותג שונים אשר מסייעים לתאי השריר של הגוף לייצר יותר חלבונים אשר, כל עוד ספורטאים עובד, מוביל בגודל שריר מוגבר כוח, בעת ובעונה אחת, גם מאפשר לגוף לייצר יותר ATP, “דלק” את השרירים צריכים לזוז.

מבצע לוהט לקנות שני בקבוקים קבל אחת חינם

היתרונות של D Bol

Dbol מפורסם ביכולתו לתרום משמעותית רווחי מסיבי של מסת השרירים. הזמן שלוקח לך לב רווחי הוא גם די קצר. הגידול במשקל מלווה אגירת נוזלים ועלייה ברקמת השריר. יתרונות נוספים כוללים:

  • שימור החנקן
  • אפקטים של Dbol על המוח
  • השפעות אחרות של שימוש Dianabol

איך זה עובד?

Dianabol הוא נוסחא קניינית כוח ארז שהתגבש כהתאמה מדעית עבור methandrostenolone ההורמון. שימוש Dianabol ייצור סביבת אנאבולית חזקה מאוד על ידי הגדלת סינתזת חלבון כמו גם שימור חנקן רקמת השריר שלך.

התוצאה היא דחיפה מיידית ברמות אנרגיה, סיבולת במהלך אימונים ורווחיים מדהימים מסת שריר וכוח פיזי. מאז Dianabol נלקח דרך פה, תרכובת זו מספקת את כל היתרונות של זריקות הורמון ללא תופעות לוואי שליליות מסוכנות ולא רצויות של סטרואידים מוזרקים.

האם Dianabol מתאים לך?

סטרואידים אנבוליים זוהי עוצמה. זה גם נוסחא אוראלית, כך שאתה לא צריך להזריק אותו. השתמש בו כדי להגביר את כוח וגודל. אתה תמצא שזה יותר חזק מאשר עוד סטרואידים אנבוליים באותה המשפחה (Anadrol), המבוססים על מיליגרם ביצועים מיליגרם. אם אתה רוצה לקבל גדול וחזק, אתה צריך לדעת כי היתרונות האלה הם מה Dianabol הוא כל העניין.

אם אתם יוצאים במחזור bulking, אתה תמצא כי סטרואידים זה הוא בחירה מצוינת. עם זאת, זה גם מתאים לחיתוך שלבים. עם זאת, ישנן אפשרויות יעילות יותר כאשר מדובר בחיתוך מחזורים. זו הסיבה מדוע רוב האנשים להסתכל על אופציות אחרות וללכת איתם במקום. הם משתמשים Dianabol רק במהלך שלבי הפגרה.

אנשים מנצלים סטרואידים דרך הפה, C17-AA (Dianabol), לקבל את כלל עד עשרים קילוגרמים בתוך שבועות ספורים. לפעמים, הם לצבור עוד יותר. אלה הם רווחים מסיביים. עם זאת, תזונה נכונה תשחק תפקיד כמה טוב Dianabol עובד. אתה הולך צריך “להאכיל” צמיחה על ידי אכילה מה שאתה צריך ובכמויות הנכונות. אז, לא לסמוך על סטרואידים אנבוליים לעשות הכל. יהיה עליך לאכול כמו שצריך על מנת ליהנות מיתרונות בניית השריר שלו.

מבצע לוהט לקנות שני בקבוקים קבל אחת חינם

מתי להשתמש בה?

אתה רוצה להשתמש Dianabol במהלך מחזורי bulking, כמו הפונקציה העיקרית שלו היא בניית מסת שריר רזה. שננקט לפני אימון, אתה תקבל את התוצאות הטובות ביותר במוסף זה. אם תיקח את זה מראש תסתדר גם מבטיח כי שימור זרימת חנקן בדם הנוסף הוא בתפוסה מלאה בזמן שאתה בבית הכושר הרמה.

זה עושה עבודת outs שלך הרבה יותר אפקטיבית ויעילה. עם Dianabol אתה יכול לעשות את המרב של כל יסתדר בפגישה, להרים נציג. מאז D-Bal אין תופעות לוואי שליליות, אתה לא צריך להתייחס לתופעות לא רצויות כגון מרת אסטרוגן, גינקומסטיה, אקנה או נשירת שיער.

מהו מחזור Dianabol?

סטרואידים אנאבוליים כמו D בול משמשים מחזורים של בין 3-6 שבועות בכל פעם. מחזורים אלה הם פעמים כי אתה על סטרואידים או ערימה של תרופות בשילוב.

משמעות הדבר היא כי אתה על בסיס יומי לצרוך לפחות מנה אחת של סטרואידים או עבור bulking (Anadrol או Dianabol) או חיתוך (נסו Anavar או Winstrol).

כמובן יש הרבה אחרים. אורכו של כל מחזור יהיה תלוי הסובלנות שלך ערימה של סטרואידים / הורמונים, מגדר, וגודל. גורמים אלה ישפיעו גם את המינון לכל סטרואידים או הורמון שאתם צורכים.

Dianabol מינון

מינוני Dianabol תקן ישתנו מאוד תלויים ניסיון רצונות פרטיים. למרות השמועה באינטרנט מיתוס, טאבלט איכותי Dbol יפיק תוצאות ראויות לציון עם מעט ככל 15mg ליום. עם זאת, רוב יהיה הרבה יותר מרוצה עם 20-25mg לכל מינון יום. זכרו, כל פעם שאנחנו להגדיל את המינון, זה מגדיל את ההסתברות של תופעות לוואי שליליות שהופכת אותם קשה יותר לשלוט.

אם חוויה חיובית היא נהנתה בטווח 20-25mg, 30-35mg ליום יכול להיות ניסיון אם תרצה בכך. 50mg ליום יהיה השלב הבא, וזה מנת Dianabol גדולה, אבל לניהול עבור משתמש הסטרואידים אנבוליים המנוסה. עם זאת, רבים לא יצטרך מינון כזה.

מינונים גבוהים יותר אינם נדירים בכמה חוגים הארדקור, אתה יכול למצוא בקלות מישהו לוקח עד 100 מ”ג ליום, אך במינונים כאלה לא יכולים להיות מומלצים. מינונים של הטבע הזה יפיקו תופעות לוואי ולהיות קשה על בריאותך. גם אם אתה יכול לשלוט על תופעות לוואי החזותיות עם מנה כזו, ההשפעות הפנימיות יכולות להיות סיפור שונה מאוד.

מבצע לוהט לקנות שני בקבוקים קבל אחת חינם

האם Dianabol משפטי בספרד?

סטרואידים אנבוליים זהו חומר מבוקר של מגוון III לו”ז. זה Methandrostenolone (Dianabol). Dianabol הוא שם מותג עבור Methandrostenolone. לכן, Dianabol הוא לא חוקי ללא מרשם. על מנת לקבל מרשם, אדם צריך להיות צורך רפואי אמיתי במתן סטרואידים. שיפור ביצועים אינו מובא בחשבון כדי להיות סיבה רפואית תקפה.

שישה מיליון אמריקאים משתמשים בסטרואידים אנבוליים זה מדי שנה. אנשים אלה להשתמש בו באופן לא חוקי. הם מוכנים בעליל לקחת סיכוי להגיע באסטד כדי ליהנות מהיתרונות של סטרואידים אנבוליים זה. אנחנו לא ממליצים על שימוש Dianabol או לשפוט מי לבחור להשתמש בו. אנחנו כאן רק כדי לחלוק את העובדות. נכון לעכשיו, יותר אמריקאים לנצל Dianabol יותר מכל סוג אחר של סטרואידים, למעט טסטוסטרון.

תמחור

מחירה של D-Bal הוא 59.99 $ עבור 90 קפסולות, אספקה ​​30 יום. כלומר 25.01 $ פחות מהמחיר של המתחרה. יש גם הצעה מיוחדת, עכשיו רק לקנות 2 – קבל 1 חינם. ראה Stacking המיוחד שלנו מציע הנחה גדולה יותר וליהנות משלוח חינם למקומות בארה”ב ובבריטניה.

תופעות לוואי Dianabol רגיל

ישנם חמישה Dianabol תופעות לוואי שאינם מן הנמנע שאם זהירות אינה מוחלת. חמש תופעות אלו הן חמש של תופעות לוואי סטרואידים אנבוליים הנפוצים ביותר, אבל היו סמוכות ובטוחות, כל אחד הוא נמנע לחלוטין עבור הגבר הבוגר והבריא. החלק הקטן האחרון של המשפט האחרון לקרוא אותו שוב להכות את המילים האלה בראש שלך “גבר בוגר ובריא.” אם אתה לא גבר מבוגר בריא אין לך עסק נגיעה הגלולה Dbol הראשון, כפי שאתה תהיה רק ​​מחפש צרות . Dianabol חמש תופעות הלוואי של שווה שראוי לציין:

  • דַדָנוּת
  • לחץ דם גבוה
  • כולסטרול LDL גבוה
  • כולסטרול HDL נמוך
  • מאחזקת עודפים של מים

בעוד אלה הם אפשרי תופעות לוואי, כל אחד הוא נמנע, אבל קודם באים לקבל את המובן מאליו מהדרך. אם אתם סובלים מלחץ דם גבוה, או כולסטרול גבוה, אל תיגעו Dianabol. שוב, זה הוא סטרואיד עבור גברים מבוגרים בריאים, וכפי שהוא נוגע לחץ דם, Dbol הוא ידוע לשמצה בשל הגדלה אותו אם אתה לא לפקוח עין על המינון שלך, ואם אתה כבר סובל אותך רק מתחנן בצרות.

כרטיס אשראי באינטרנט לקנות Dianabol בספרד

השימוש בסטרואידים ואת היתרונות האפשריים של אותו תמיד זכה לביקורת על ידי חלק מאנשים מודעים לבריאות מאז המצאת התרופה היעילה להפליא הזה. לא משנה עד כמה אלה סופגים ביקורת, אין להכחיש את העובדה כי בוני גוף קיצוניים מרימי משקולות משתמשים בסטרואידים כדי לשפר את רמות הביצועים שלהם.

היישום של סטרואידים לא יכול להיות מוחלף עם כל תרופות או תוספי מזון אחרים. למרות, תזונה נכונה ועל פעילות גופנית שגרתית הם גם מאוד הכרחיים. אבל בלי סטרואידי התופעות לא יכולות להיות חזקות כמו שאנחנו בדרך כלל חווים במקרה של סטרואידים. זו הסיבה היחידה למה סטרואידים נעשים היום פופולרי היום.

עכשיו מגיע חלק הקנייה. כל אחד חי בספרד יכול לקנות סטרואידים מחנויות מקוונות עכשיו עם השימוש בכרטיסי חיוב או אשראי. אתה יכול למצוא כמעט כל סוג של סטרואידים בכל חנויות סטרואידים באינטרנט. סטרואידים כל הוא ייחודי על ידי תכונות משלהם. אתה צריך לבחור סטרואידים שמתאים לך פיזית ויש להם את היכולת למלא את הדרישות שלך.

השמות של כמה סטרואידים אנבוליים הפופולריים הם Anadrol, Dianabol, Winstrol, Sustanon, Deca-Durabolin וכו ‘חשוב לאסוף את כל המידע הדרוש על הסטרואידים אתה הולך להשתמש. אם אתה משתמש בכל מחסנית אז השילוב הנכון ממלא תפקיד חשוב.