Skip to main content

טסטוסטרון מקס ביקורות: תוצאות ותופעות לוואי אפשריות

מה הוא טסטוסטרון

טסטוסטרון הוא הורמון סטרואידים מקבוצת אנדרוגן והוא נמצא בבני אדם ובעלי חוליות אחרות. בבני אדם ויונקים אחרים, טסטוסטרון מופרש בעיקר על ידי האשכים של זכרים ו, ובמידה פחותה, השחלות של נקבות. כמויות קטנות גם מופרשות על ידי בלוטת יותרת הכליה. זה הוא הורמון המין הזכרי העיקרי וסטרואידים אנבוליים.

בגברים, הטסטוסטרון משחק תפקיד מפתח בהתפתחות של רקמות רבייה גבריות כגון אשכים וערמונית, כמו גם קידום מאפיינים מיניים משניים כגון שרירים מוגברים, מסת עצם, והצמיחה של שיער גוף. בנוסף, טסטוסטרון הוא חיוני לבריאות ורווחה, כמו גם המניעה של אוסטאופורוזיס.

לחץ כאן כדי לקנות סטרואידים מאתר רשמי

בממוצע, בזכרים בוגרים, רמות הטסטוסטרון כ 7-8 פעמים גדולות כמו בנשים בוגרות. כצריכה המטבולית של טסטוסטרון אצל גברים היא גדולה יותר, הייצור היומי הוא כ -20 פעמים יותר בגברים. נקבות הן גם יותר רגישות להורמון. טסטוסטרון הוא ציין ברוב בעלי החוליות. דגים עושים צורה מעט שונה שנקראת 11-ketotestosterone. מקבילו בחרקים הוא ecdysone. סטרואידים בכל מקום אלה מצביעים על כך שיש לי הורמוני מין היסטוריה האבולוציונית עתיקה.

לחץ כאן כדי לקנות סטרואידים מאתר רשמי

היתרונות של טסטוסטרון:

על ידי טסטוסטרון טבעה הוא אנבוליים שני מאוד ואנדרוגנית והוא כאנבוליים כמו זה androgenic. באמצעות המצב של טסטוסטרון פעולה שלה מגביר שימור חנקן בשרירים ובכך להגדיל את סינתזת חלבון ומאפשר יותר חלבון להיות מאוחסן בשרירים. כחלבון חיוני לשימור רקמות שתי הצמיחה והשרירים כניסתו של החזקת חנקן מוגברת היא לא יסולא בפז. במובנים רבים זה אחד התפקידים החשובים ביותר ההורמונים כמו רוב שלהשלים עם טסטוסטרון עושים זאת כדי לשפר את התכונות האלה.

טסטוסטרון מקס ביקורות תוצאות ותופעות לוואי אפשריים

טסטוסטרון גם ממלא תפקיד חיוני בקצב חילוף החומרים שלנו; ראשון, על ידי קידום צמיחת רקמת שריר שיעילות להגדיל את קצב חילוף החומרים שלנו, ככל שיותר רקמה שווה חילוף חומרים גבוהים יותר. יתר על כן, יש הורמונים רבים בגוף הידוע כהורמוני שריר להרוס, בעיקר קורטיזול; יש טסטוסטרון היכולת להדוף ולחסום הורמונים כגון מקדמים רווח שומן ולהפוך את הגוף לאבד שומן מאוחסן קשה מאוד.

לחץ כאן כדי לקנות סטרואידים מאתר רשמי

למרות היתרונות לשימוש טסטוסטרון ישתנו בהתאם לשניהם תגובה בודדת ומינון רמות הטבות אחרות כגון ייצור IGF 1 מוגבר, הורמון פפטיד של טבע אנבוליים מדהים; ספירת תאי דם אדום גדל ובכך לקדם את הסיבולת וביצועים במידה רבה יותר. בהמשך, ולעתים קרובות אינה מוערך, רמות גבוהות של טסטוסטרון מאוד לשפר את היכולת שלנו להתאושש מפעילות מאומצת. במוקדם ומהר יותר לשחזר יעיל יותר ואנחנו בעולם של אתלטיקה זה הוא מעבר לתכונה בברכה.

של טסטוסטרון-תופעות הלוואי:

בגברים מבוגרים בריאים, כאשר משתמשים בו באופן אחראי טסטוסטרון הוא בדרך כלל נסבל היטב וקל לשלוט ב- תנאים של תופעות לוואי שליליות או שליליים. בעוד שכל הסטרואידים אנבוליים androgenic לעשות נושאים עימם תופעות לוואי שליליות אפשריות חשוב לזכור שהם בשום אופן לא מובטח. כל התרופות הן סטרואידים ואינם סטרואידים כאחד נושאות עימם את האפשרות של תופעות לוואי שליליות; ב- למעשה, רב על פני שימוש רב בתרופות מרשם יומי נושא עימם סיכון גבוה יותר של תופעות לוואי מאשר רוב כל סטרואידים אנבוליים ובוודאי טסטוסטרון.

לחץ כאן כדי לקנות סטרואידים מאתר רשמי

ללא קשר לצורה של טסטוסטרון לך לבחור את התופעות הלוואי השליליות האפשרית נשארות אותו הדבר עם כל אחד; עם זאת, יש הטוען כמה צורות גרועות עבורם יותר מאחרים; עם זאת, זה הונאה במידה רבה נפשית כהורמון הפעיל הוא אותו בכל צורה. תופעות הלוואי הנפוצות ביותר לשימוש טסטוסטרון מובאים על ידי המרת הורמוני אסטרוגן באמצעות תהליך ארומטאז. בשל מצב פעולה תופעות לוואי כמו החזקת מים או להתפיח, גינקומסטיה (הגדלת חזה גברית) לחץ דם גבוה ובעיות כולסטרול כגון זה יכול להיות הנפוץ ביותר. בעוד כל אחד מתופעות לוואי השליליות אלה היא אפשרות, לשמחתי לתקן ופתרונות לבעיות זמינים ולמשתמש הבריא ואחראי במידה רבה מיותר ודאגה קטנה.

לחץ כאן כדי לקנות סטרואידים מאתר רשמי

עם זאת, יש אחד לוואי שמובטח לחלוטין בכל הגברים שלהשלים עם טסטוסטרון ללא קשר לבריאות האישית שלהם; ניוון אשכים. באמצעות שימוש משלים של טסטוסטרון, כל צורה של טסטוסטרון, כאשר טסטוסטרון אקסוגני נכנס לייצור הטבעי של ההורמון בגוף כבר לא נחוצה והייצור יבוא בהכרח לעצירה. כהטסטוסטרון מיוצר באשכים בגברים, ברגע שטסטוסטרון אקסוגני נכנס לגוף וייצור טבעי נעצר האשכים להתכווץ; עם זאת, ברגע שהשימוש אקסוגני הוא הופסק וייצור טבעי מתחיל שוב האשכים לחזור לגודל הרגיל שלהם.

מחזורי טסטוסטרון ומינונים:

לא משנה המטרה, תהיה זה bulking, חיתוך או פשוט להגדיל את הביצועים אתלטיים, אתה תהיה לחוץ קשה למצוא סטרואידים אחר מתאימים יותר למטרה (ים) באופן נסבל היטב כגון מאשר טסטוסטרון. אמנם אין מינון סט שהוא פשוט מושלם יש הנחיות ותקנים רבים ללכת על ידי שהוכיחו להיות יעיל ובטוח. רוב שרק מתחילים ושמחפשים קצה ביצועים בדרך כלל להשלים עם 400-500mg של טסטוסטרון בשבוע. זהו מינון מאוד חזק ויעיל ומבוקרים ביותר בקלות של כל מינון רמת הביצועים של; עד כדי כך בכל רואים במשתמשים ותיקים רבים כמעט ולא ללכת על סכום זה.

לחץ כאן כדי לקנות סטרואידים מאתר רשמי

בעוד 500 מ”ג הוא נפוץ מינונים גבוהים בהרבה מנדיר; במיוחד כאשר אתה להיכנס לתחום של מאמן הארדקור, במיוחד בהרמת כוח ופיתוח גוף. 1,000mg הוא מאוד נפוץ בקרב קבוצות של אנשים ו1,500mg אלה בשבוע הוא בשום אופן לא בלתי מתקבל על דעת בחוגים תחרותיים. עם זאת, כפי שיש סיכונים שאתה צריך להבין שיש סיכון ממשי מאוד לתגמל יחס; יותר המינון לעתים קרובות יותר את התוצאות; עם זאת, ככל שהמינון גבוה יותר הפוטנציאל הוא לתופעות לוואי שליליות. בסופו של שימוש אחראי תמיד יהיה להוכיח להיות הכי טוב, אבל תמיד להבין את ההשפעות של שימוש לרעה הם עליך ואתה לבד.

לחץ כאן כדי לקנות סטרואידים מאתר רשמי

במונחים של זמן, איך שימוש טסטוסטרון ארוך יימשך, זה יכול להשתנות במידה רבה, אבל גם שוב יש שיטות מוכחות. בדרך כלל רוב ימצאו 8 שבועות כדי להיות מסגרת הזמן המינימלית לשימוש טסטוסטרון עם 12-16 שבועות להיות הרבה יותר אופטימליים אם יתרונות חיוביים לא הולכים רק כדי להיות מושגת אבל עשו קבע בכל דרך. כן, אתה יכול בהחלט להשתמש בטסטוסטרון יותר מ -16 שבועות, אך שוב, להיות מודעים לסיכון לתגמל יחס דברנו על רק כמה רגעים קצרים לפני שזה לא חל רק על מינון אבל משך גם כן.

לחץ כאן כדי לקנות סטרואידים מאתר רשמי