Skip to main content

זכר אקסטרה דיסקונט לקנות ישיר – לקנות זכר אקסטרה ארה”ב

מהו אקסטרה זכר?

בקיצור, מדובר גלולת שיפור זכר אשר נועדה לתת לך זקפות קשה יותר ויותר גדול, השתפרה חוויות מיניות. זה גם משפר ליבידו שלך עבור תשוקה מינית מוגברת. זכר אקסטרה דיסקונט לקנות ישיר – לקנות זכר אקסטרה ארה”ב. הוא מיוצר על ידי יצרן תוסף תזונה המבוסס מוביל בבריטניה / ארה”ב, הבריאות מתקדמת. החברה היא כל כך נדיבה מספיק אפילו כדי לספק קצת חומר חינוכי חופשי אשר מלמד אותך איך לשפר את בריאות הפין שלך.

אקסטרה זכר היא כל כך קלה להשתמש כדי לקבל פין גדול. אתה פשוט צריך לקחת שלושה כדורים ביום, ואתה בקרוב לראות את התוצאות. כפי שזה אושר על ידי מומחים רפואיים רבים, כך שאתה יכול בבטחה להשתמש בו, בלי שום דאגות. בניגוד לטיפולי הגדלה אחרים, אין סיכון או פחד סובל תופעות לוואי שליליות באמצעות שימוש ממושך זכר אקסטרה.

זוהי גלולה שאינה מדגישה רק על גודל הפין. זה עובד גם על שיפור הביצועים המיניים שלך ללמד אותך איך לשפר את השליטה בשפיכה שלך. זה אולם נותן תוצאות מדהימות. יש אנשים חוו עליית 2.6 אינץ ‘גודל הפין שלהם לאחר נטילת תוספת זכר למשך שישה חודשים.

כמו גלולת מגובה הצעה מרשימה 90 יום כסף ערובה יש לך שום סיכון כספי קונה את הגלולה. יתר על כן, ערבות זו מוכיחה עד כמה בטוחים היצרן הוא על האפקטיביות של המוצר שלהם!

קנה 4 בקבוקים קבל 2 חינם + Money Back Guarantee

למה לקנות זכר אקסטרה?

האינטרנט מלא ועמוס מלא של מוצרי שיפור זכר, אשר טוענים כדי לעזור לך לא רק להגדיל את קשיות הזין שלך, אלא גם הגדיל את הגודל של זה. איזה אחד פין אלה גלולים אתה בעצם קונה, אשר אחד ייתן לך את התוצאות הטובות ביותר?

הדבר החשוב שאתה צריך לעשות בעת רכישת כל סוג של גלולת שיפור פין הוא להבטיח כי זה עובד, הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא להסתכל על היתרונות שלו. אתה צריך לראות בדיוק מה הגלולה הזו תעשה בשבילך ואיך הוא יועיל לך חיים!

אקסטרה זכר הוא גלולת שיפור פין חדשה כי כבר פורסם לאחרונה וכבר מקבלת מוניטין להיות אחד מוצרי שיפור זכר הטובים ביותר. עם כל הגלולות זמינות כרגע באינטרנט, כל מה שהם נוטים להיות בעלי אותם המרכיבים, אתה גם מקבל רק 30 טבליות בקרטון. זו וכתוצאה מכך תקבל פחות המרכיבים ולכן הם אינם יעילים.

אקסטרה זכר שונה, מרכיביו מבוססים על מחקרים קליניים המראים את החומרים באמת עוזרים לא רק להגדיל את גודל הפין אלא לתת לך זקפות חזקות וקשות!

כיצד עובד זכר אקסטרה?

המרכיבים הפעילים זכר אקסטרה עובד הכי טוב על ידי הגברת זרימת הדם אל הפין. על מנת לקבל זקפו, רקמות הפין הגברי חייבות להתמלא בדם, אולם אם את זרימת הדם מצטמצמת או מונעת, זיקפה מתרחשת. כאשר אתה לוקח את המינון המומלץ של זכר אקסטרה, החומרים הטבעיים ללכת לעבודה כדי להמריץ את זרימת הדם אל הפין ולהקטין את הסיכוי לבעיות זיקפה משמעותית.

מוצר זה מכיל הרבה מרכיבים מוכחים כדי לעזור לשפר את זרימת הדם אל הפין כולל:

 • L- ארגינין HCL – אחד המרכיבים הפופולריים מוצרי שיפור זכר ותוסף הוא L- ארגינין HCL, אשר כאשר נלקחו, הופך תחמוצת חנקתית המספקת דחיפה טבעית בדם ומגבירה את זרימת דם.

במחקר קליני אחד, 37 אחוזים מהגברים כי אובחנו רשמית עם זיקפה חוו שיפור משמעותי מקבלים ושמירת זקפות ידי לקיחה פשוט מינון מומלץ קטן של L- ארגינין לאחר חודש אחד.

 • רימון 40% – יש טונות של היתרונות של רימון, שאחת מהן היא הגדילה את זרימת הדם. במחקר אחד מסוים, אנשים שצרכו מיץ רימונים פעם ביום למשך תקופה של 90 ימים חל גידול של כמעט 18% בזרימת הדם.
 • Methyl Sulfonyl מתאן (MSM) – מוצר זה גם נקרא מלך גודל כמו זה יש את היכולת לשפר צמיחה של תאים חדשים. זה מאפשר זקפות כדי להתחזק להימשך זמן רב יותר.

יתרונות של זכר אקסטרה

 1. המוצר מומלץ על ידי כמה רופאים לטיפול בתפקוד אונות זיקפה.
 2. על פי כמה טענות, הגלולה פועלת מהר יותר מכל גלולה אחרת בשוק. זה עשוי להיות בגלל המרכיבים מסונתז במעבדה כמו MSM ו קריאטין.
 3. ישנן עדויות רבות מרחפת הטענה כי זכר אקסטרה עוזר עובי פין עלייה ואורך.
 4. אקסטרה זכר אכן מכיל כמה מרכיבים המשפרים את הליבידו להוביל תשוקה מינית מוגברת.
 5. המוצר מגיע עם ערבות הכסף בחזרה 60 יום, כלומר היצרן מאמין במוצר שלו. זהו סימן טוב.
 6. אספקת 12 חודשים של גלולות אתה מקבלת freebies ערך רב – קופסא ללא Performer 5 (משפר נפח זרע), 2 בקבוקים של זכר אקסטרה ותיבה ללא גלולות ויטמין רבות.

חסרונות של זכר אקסטרה

 1. על פי מחקר מדעי, תמצית רימונים (חומצה אלגית 40%) אינה יעילה לחלוטין. העיתון מבטל את המרכיב כמו ההייפ טהור.
 2. אני סקפטי לגבי MSM ו קריאטין. לדעתי, אלה מסונתזים במעבדות. כי המכות חור הטענה “הכל הטבעית” של היצרן. אני אף פעם לא ממליץ על שום גלולת שיפור שאינו מכיל מרכיבים טבעיים.
 3. אקסטרה זכר היא מוצר חדש יחסית. זה הגיע לשוק שנשלט על ידי גלולות מוכחות כמו VigRX Plus, Vimax ו Prosolution. אין ראיות מכריעות מספיק תמיכה של המוצר.

מחיר

1 BOTTLE
$64.95
Retail: $91.89
Savings: $27.00
buy now »
4 BOTTLES + 2 FREE + 2x FREE PRO ERECTION GEL
$249.90
Retail: $568.33
Savings: $318.00
buy now »
3 BOTTLES + 1 FREE + FREE PRO ERECTION GEL
$197.95
Retail: $384.55
Savings: $187.00
buy now »

יעזור זכר אקסטרה אותך הגדלת פין?

כפי אקסטרה זכר הוא מוצר חדש בשוק, אין מידע רב או הוכחה שזה יעבוד עבור כולם. אולם המחקרים וסקירות השונים מצביעים על כך שהיא עושה עבודה, והוא תוצר שיפור פין הטוב ביותר עבור כל לקוח פוטנציאלי.

כפי שזה הוכח בהזדמנויות שונות כי רימונים ניאצין יעילים מאוד במאבק בעיות זיקפה, וככל שהם כלולים זכר אקסטרה בקנה מידה גדול, אתה צריך לצפות לתוצאות מעודדות מן הגלולה שיפור הפין.

אם אתה עושה קצת גלישה, אתה אמור להיות מסוגל למצוא כמה ביקורות חיוביות בעיקר באינטרנט כמו עד כה, רוב הלקוחות מרוצים מהתוצאות של אותו ולצטט זה הכי טוב. זה מוכיח כי הגלולה היא לאט אבל בטוח צוברת מוניטין טוב כמו הגלולה שיפור הזכר הטובה ביותר בשוק.

יתר על כן, היצרנים ערכו מחקרים משלהם על הגלולה והגיע למסקנה כי בממוצע, עולה אורך הפין על ידי 2.6 אינץ ‘לאחר 6 חודשים של נטילת הגלולה. במונחים של רווחים בטווח הקצר, לא אמורה להיות צמיחה של 0.8 אינץ ‘בעוד שלושה חודשים. אז כל עוד אתה סבלני, ויש לי אמונה הגלולה, תחווה צמיחה הפין.

מנון וניהולו

הגברים צריכים לקחת 3 כמוסות ליום להגיע למטרה. יש גלולה כל להילקח עם ארוחה להגיע ליעילות הגבוהה ביותר.

האם יש תופעות לוואי?

בעת כתיבת שורות אלה, אין תופעות לוואי חמורות מדווחים מלקוחות. בהתחשב במרכיבים טבעיים, אין זה סביר כי אקסטרה זכר תגרום כל תופעות לוואי חמורות בגוף שיכול להתפשר בריאותך.

תוצאות

המצרכים אקסטרה זכר כולם טבעיים רבים משמשים לבריאות הערמונית כללית, בריאות הזרע, ורמות אנרגיה מוגברת גם אם אין לך בעיה מינית לפתור. כאשר נלקח באופן עקבי לאורך זמן זה סוג של תוספת יכול להביא בריאות טובה יותר בגוף של גבר תוך שהיא מסייעת להשיג, זקפות קיימא יותר חזקות.

שים לב לסוג זה של גלולה הוא לא אותו הדבר כמו ויאגרה. אתה לא לוקח את זה ולראות איך הפין מתעורר לחיים מיד. גלולות טבעיות כמו אקסטרה זכר מתוכננות לעבוד לאורך זמן. עשבי תיבול ומרכיבים טבעיים להיכנס למערכת שלך ואתה מתחיל לשים לב את היתרונות כמו הזמן נע קדימה.

אתה גם מקבל DVD המציג תרגילים שנועדו להגדיל תפקוד גברי, כמו גם. זהו בונוס נחמד שיכול להפוך ניסה שווה במיוחד זכר את הסיכון הקטן עבור גברים רבים.

Pros

 • משתמשת בנוסחה ייחודית, מוכחת מדעית
 • # 1 זכר שיפור הגלולה זמין על השוק היום
 • מערכת שיפור זכר כפולה
 • ראה תוצאות ראשונות תוך פחות מ 24 שעות
 • מגיע עם ערבות כסף בחזרה מלאה 60 יום
 • נותן לך לטלטל זקפות מוצקה יותר אינטנסיבית
 • השג יותר זקפות קיימא
 • נותן לך תוצאות להגדלת פין קבע
 • אין תופעות לוואי מוכחות
 • בונוסים כלולים
 • הכל טבעי

חסרונות

 • אקסטרה זכר היא פשוט חדשה בשוק, זה מאפשר לאנשים יש ספקות.
 • זה יקר יותר מאשר מוצרים מובילים אחרים.

סיפור לקוח זכר אקסטרה

אתה צריך להיות זהיר לגבי כל מוצר שאתה משתמש כדי לעזור לשפר את הבריאות מינית. ישנם כל מיני תופעות לוואי פוטנציאליות כי שמישהו ירצה להימנע לחלוטין. אתה גם לא רוצה לקבל את התקוות שלך ואז להתאכזב מוצר שאינו לספק מה זה אומר שזה יהיה. אז אספנו עבורכם כמה המלצות מרחבי האינטרנט כדי להראות לך מה בחורים אמיתיים אומרים על זה. החוויות שלהם עשויות לעזור לך לקבוע אם הוא בחירה טובה בשבילך.

“קיוויתי לתוצאות אפילו מוקדם יותר, אבל התחלתי להבחין בהבדל לאחר כחמישה ימים של שימוש. לקחתי את אקסטרה זכר ומשתמש בתוכנת התרגיל, ואני ביצוע הרבה יותר טוב במיטה ומסתכל כבר נכרת ועבה.” ריאן ג, 26, CA.

“הייתי סקפטי בהתחלה לגבי מנסה אקסטרה זכר. השתמשתי כמה מוצרי שיפור זכר בעבר, והתוצאות היו לא לרוחי. אני סובל אין אונות, כך שאני באמת צריכה משהו כדי לעזור לי, וזה היה בדיוק מה שחיפשתי. לאחר נטילת התוסף עבור קצת יותר משבוע, ED שלי נעלם ואני יכול לתת לחברה שלי את מה שהיא צריכה בכל פעם!” מייסון ב, 35, MI.

היכן ניתן לרכוש גלולת שיפור אקסטרה זכר?

אתה יכול לקנות זכר אקסטרה מקום שבו את נמצאת מתוך האתר הרשמי של היצרן המוצר. הספינות היצרניות לכל הערים הגדולות של העולם (לא משנה היכן אתה נמצא). הספק מספק משלוח אקספרס על כל ההזמנות. כמו כן, תוכל לקבל את קוד מעקב, כדי שתוכל לעקוב אחר ההזמנה שלך.

קנה 4 בקבוקים קבל 2 חינם + Money Back Guarantee

ספינות אקסטרה זכרו ברחבי העולם

אקסטרה זכר זמינה: ארה”ב (ניו יורק, לוס אנג’לס, סן פרנסיסקו, שיקגו, אוהיו, אוקלהומה, דאלאס, סן דייגו, יוסטון, טקסס, דנבר, וכל המדינות), קנדה (טורונטו, Mississauga, אוטווה, ונקובר, ויקטוריה , אדמונטון, קלגרי, מונטריאול), אוסטרליה (סידני, מלבורן, בריסביין, פרת, אדלייד, הובארט), דרום אפריקה (קייפטאון, יוהנסבורג, פרטוריה), אירופה, בריטניה (לונדון, ברמינגהם), הולנד, שווייץ, גרמניה, Bruxelles, צרפת (פריז), ספרד, דנמרק, ישראל, איחוד האמירויות הערביות (דובאי, אבו דאבי), קטאר, HK, סין, טייוואן, יפן, קוריאה, סינגפור, מלזיה, Tailand, פקיסטן (קראצ’י), הודו (דלהי, מומבאי, בנגלור) ואת שאר העולם.

סיכום

התוצאות ובביקורות הלקוחות האמיתיים מדברים בעד עצמן – זכר אקסטרה באמת עובד. אם תבחר גלולת שיפור זכר מוצקה כי הוא הולך לעבוד בשבילך, במיוחד זכר הוא אחד שאתה יכול לקבל.

כמוסות אקסטרה הזכר מגובות על ידי הוכחות קליניות ומרכיבות עצמת 7 שלה ידועים להיות מועיל מאוד לבריאות מינית גברית. יתר על כן, המוצר מספק תוצאות מוכחות והוא מומלץ מאוד כפי שהוא מגיע עם שום תופעות לוואי ואין סיכון.