Skip to main content

היכן ניתן לרכוש גלולות Anadrol עבור באינטרנט כוח בארה”ב?

גלולות Anadrol בארה”ב

היכן ניתן לרכוש Anadrol באינטרנט סטרואידיםהיכן ניתן לרכוש גלולות Anadrol עבור באינטרנט כוח בארה”ב? Anadrol, המהווה את המותג עבור oxymetholone, הוא אחד סטרואידים אנבוליים החזק ביותר הזמינים כיום. מוכר עבור הרעילות בכבד הגבוהה שלה, Anadrol הוקמה במקור כמתחם לעזור לאנשים עם אנמיה.

במהלך השנים, נעשה בה שימוש בעיקר כדי לסייע ליחידים להקל סימני התנאים שבהם הפחתת משקל היא דאגה. זה מאז Anadrol הוא סוכן במשקל יעיל.

פונקציות Anadrol ידי הגדלת תשוקות וגם הגדלת ספירת תאי הדם האדומים שלך. הסטרואידים גם הולכים לפי שמות כמו A50, Anadrol 50, או פצצות אטומות. זהו סטרואידים שיניים (אתה לוקח את זה דרך הפה). זהו גם אחד הסטרואידים הקלים ביותר להשיג בשוק המחתרת. בואו ניקח יותר מפורט לשקול כל דבר קטן שאתה צריך לברר על Anadrol וכן כיצד זה עובד.

הצעה מיוחדת 2 לקנות קבל 1 משלוח חינם + חינם

מהן הנוחיות של Anadrol?

ישנם מספר יתרונות הקשורים לתרופה זו. זהו גורם זה הרחיב בערעור במשך שנים רבות. Right הנה רשימה מהירה של חמישה יתרונות מובילים שהיא מציעה:

 • אתה יכול לראות תוצאות מצוינות בתוך השבוע הראשון מאוד שלך
 • זה יכול לעזור לך לקבל 20-30 ק”ג במחזור שלך מאוד הראשון
 • זה משפר תאי הדם האדומים שלך (חיוני לבניית שרירים).
 • מוריד כאבי פרקים בזמן פעילות גופנית.
 • זה משפר את התשוקה שלך (מה שהופך אותו הרבה יותר קל לעלות במשקל).

לפני תחילת המחזור שלך, לוודא כדי לקבל טיפול מחזור הפוסט מעולה (PCT) ואת שומר כבד.

בדיוק איך Anadrol איוב?

Anadrol הוא נבע DHT. זהו סטרואידים 17-alpha-alkylated (17aa), אשר מציין כי זה בעצם השתנה על המיקום פחמן -17 כדי לשרוד בליעה דרך הפה. הרבה סטרואידי שיניים אחרים הם גם 17aa, שכן הוא עוזר להם לשרוד תהליך עיכול המזון הטבעי של הגוף שלך כדי להשיג האפקטים הרצויים שלהם בכל הגוף.

המציאות כי Anadrol הוא “17aa” מרמזת כי זה יחזיק מעמד של “מעבר ראשון מאוד” דרך הכבד שלכם. זה אולי נראה כמו טוב thing– ובכל זאת בעצם הסיבה העיקרית Anadrol הוא כל כך רעיל לכבד.

באופן בלתי נמנע, כמו הרבה סטרואידים אנבוליים שונים אחרים, Anadrol יכול להוביל רווחי שריר משמעותיים. הרבה אנשים מדווחים כי רווחי Anadrol הם דרמטיים למדי על 3 השבועות הראשונים של שימוש לפני שהם להתאזן, ולכן אנשים רבים עושים מחזור 3 בשבוע.

Anadrol 50 נגזר DHT. עם זאת, זה לא יכול באמת לשנות לאסטרוגן (באמצעות האנזים ארומטאז). זה גם לא פרוגסטין או מתחם עם activity– progenestic המציין את ההשפעות השליליות אסטרוגניים מחוברות Anadrol הן מסתוריות בטבע.

זה כבר חשב את ההשפעות השליליות מופעלות על ידי העובדה Anadrol עלול לעורר את קולטני אסטרוגן מבלי שבפועל מוסבות לאסטרוגן. עם זאת, כמו רוב סטרואידים, מחקר קליני נרחב על טכניקות של פעילותה עושה לא צריך.

מנה.

מן המינון הראשוני Anadrol מאוד, תגלה את ההבדל. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, כדאי לכם לקחת טבליה אחת פעמיים ביום עם מנות, גם בימים שאתה לא מתאמן. בימים אתה עובד החוצה, לקחת את הפריט כ 1 חצי שעה לפני האימון.

אפילו להבין תתחיל לראות שינויים בגוף שלך בהקדם האפשרי, התוצאות הטובות ביותר מושגות כאשר תוספת זו משמשת על אופן לסירוגין. פירוש הדבר הוא כי אתה חייב לקחת את זה עבור 2 חודשים ולאחר מכן לקחת על 10 פעמים לסירוגין. זה יסייע לנקות את הגוף, תוך התחשבות כי מוצר זה אינו רעיל הכבד או הכליות.

Anadrol לעומת Dianabol

Dianabol vs Anadrol הדיון הוא אחד ישן, כמו גם זה כבר משתולל בהתחשב בכך -1960. במילים אחרות, לא תמיד טוב יותר מאשר אחרים השונים הוא; זה כל עניין סובלנות פרט וגם העדפה.

שניהם דומים hepatotoxic, ולשניהם יש את הסיכון הזהה של תופעות לוואי. שניהם גם לספק די רווחי אותה מאוד.

הוא PCT באמת נדרש?

טיפולים במחזור לכתוב בלוג מוצעים כדי לעזור לך להקל את המחזורי שלך. Anadrol הוא סוכן הורמונלית סינטטי יעיל מאוד כי עשה להכניע ייצור הטסטוסטרון שלך מאוד משלו. עם PCT, יש לך את היכולת לסמן לגוף להתחיל לייצר טסטוסטרון.

מה הם כמה טיפולים אתה יכול לעשות שימוש? חלק opt לכלול טמוקסיפן (Nolvadex) וגם Clomiphene (Clomid) בתוך המחזורים שלהם. אלה הם SERMs (מודולטורים קולטן אסטרוגן סלקטיבי).

חלופה נוספת היא לעשות שימוש HCGs (גונדוטרופין כוריוני אנושי). זה אידיאלי להתחיל את המחשב כמה ימים לאחר המינון האחרון שלך אם אתה עושה שימוש בתרופות זמניות.

מאז Anadrol היא תרופה ארוכה מתנהגת, עדיף להמתין שבועות. הטיפול שלך צריך להימשך בין ארבעה וגם 6 שבועות. מטרת תוכניות PCT היא להימנע שפיכת רווחי שביצעת בעת על הרפואה. אחרת, הגוף שלך בהחלט יקרוס בסוף המחזור וכן להפוך את תוצאותיו.

Anadrol Results– למה לצפות.

לפני שאתם מתחילים לחפש Anadrol למכירה, יש סיכוי גדול שאתה בהחלט מתכוון לברר פרטים נוספים על התוצאות שאתה יכול לצפות. כמו סטרואידים אנבוליים שונים רבים אחרים, גלולות Anadrol יכולות להציע תוצאות שונות בהתבסס על המינון שלך, לתזונה, משטר האימון שלך, וגם הערימות שלך.

אלמנטים ארבעה אלה ממלאים תפקיד חיוני בסיוע לך להשיג את מטרותיך. בדרך כלל, אנשי סטרואידי Anadrol בהחלט יראו רווחים של כ -10 עד 15 קילוגרמים מיותרים בתוך תקופה של שישה שבועות. עם זאת, זה לא יהיה נכון לגבי כולם.

מסוימים עשויים לחוות עליות של כ 30 קילוגרמים מיותרים ב 6 שבועות אם הם בעצם גם לקטוף את הערימות התקינות, משטר דיאטה, כמו גם פעילות גופנית, כמו גם אם הם ניצול מינון ענק למדי. מסוימים עשויים לחוות רווחיים פחות, במיוחד אם הם לא לוקחים קלוריות מספיק וגם חלבון בריא, אם הם לא מסתדרים באופן קבוע, או אם הם לוקחים מינון זעיר מאוד.

כאשר אתה מקבל 50 Anadrol, תוכל גם לצפות סיבולת ניכרת וכן רווחי סיבולת. ספורטאים רבים פונים Anadrol עבור שיפור ביצועים, כמו גם לא בהכרח עבור הישגים משמעותיים. זה מאפשר להם לרוץ הרבה יותר מהר, קשה יותר, ולמשך זמן ארוך יותר, שהוא מרכיב הכרחי יעילות של אחד.

לקנות Anavar oxandrolone

הצעה מיוחדת 2 לקנות קבל 1 משלוח חינם + חינם

מחזורי Anadrol :.

מחזורי Anadrol הם די פופולריים בקרב מחזורי המחזורים השונים האחרים לשיפור ביצועים.

ובכן, בכל פעם שאנו מדברים על כל סטרואידים אנבוליים או אפילו תוספת קבועה או רפואה, אנו דורשים את ההוראות האידיאליות לצרוך פריטים אלה.

מרבית מחזורי Anadrol יתחרה bulking לאורך תקופת הפגרה.

מחזור Anadrol עבור מתחילים.

תקופת זמן: 12 שבועות.

להכין:.

שבועות 1-12: טסטוסטרון Enanthate סביב 300 מ”ג ל 500 מ”ג בשבוע.

שבועות 1-6: Anadrol סביב 25 מ”ג ל 50 מ”ג ליום.

זוהי דוגמא באמת בסיסית עבור מחזור Anadrol טירון שבו טסטוסטרון שייך מחזור זה במינון כי הוא גבוה מספיק כדי לייצר השפעות אנבוליים כמו גם סטרואידים אנבוליים זה קיימים עם מגוון מינון ראשוני נורמלי עבור הטירונים.

כאשר כל סוג של מחזור זה נמצא במיקום, זה רעיון מצוין יש SERM כמו Nolvadex שימושי או אולי מניעת ארומטאז בשל אופי אסטרוגניים גבוה מאוד של הערימה.

בשילוב עם המשימה אסטרוגניים והגבוהה של Anadrol, כל סוג של אדם הוא סיכוי הטוב ביותר להיות בסביבה בסיכון גבוה בכל זאת במחזור הזה הוא בחירה נכונה בשביל התחיל שהוכן עד בתפזורת.

מחזור Anadrol ליחידים ביניים.

זמן משך: 12 שבועות.

סדר :.

שבועות 1-12: טסטוסטרון Enanthate סביב 100 מ”ג בשבוע.

Nandrolone Decanoate (Deca Durabolin) סביב 400 מ”ג לשבוע.

שבוע 1-6: Anadrol סביב 50 מ”ג מדי יום.

בשנת מחזור Anadrol ביניים זו, מספר ההתאמות נוכח. ראשית, טווח מינון TRT של טסטוסטרון קיים המתרחש לשמר פונקציה מועילה בניהול המערכת הגופנית.

עדיף לזכור כי במחזור הזה, זה לא אנבוליים העיקרי. הרעיון הוא למזער כל סוג של סבירות הצמיחה של פעילות אסטרוגנית באמצעות מחזור תוך עשיית שימוש בפריט כמו Anadrol.

מחזור Anadrol עבור לקוחות מתקדמים

שבוע 1-8: טסטוסטרון Propionate ב 25 מ”ג מדי יום אלטרנטיבה בבית שבועי 100 מ”ג

אצטט Trenbolone ב 100 מ”ג מדי יום אלטרנטיבה ב 400 מ”ג בכל שבוע

Anadrol ב 100 מ”ג בכל יום

בשנת מחזור Anadrol חדשנית זו מציגה זמן מחזור קצר יותר עם חומרים קצרים estered כמו טסטוסטרון Propionate ו Trenbolone Acetate.

ההתמקדות העיקרית עם מחזור כזה היא כדי לאפשר לו להיות סביר היבט מחזור מרכזי להבדיל תרכובת kickstart כי למרבה הצער הוא מעורבת קץ בגלל תופעות hepatotoxic שלה, השימוש בה מוגבל רק 6 שבועות.

לכן, לא רק שהיא עמוסה וגדושה Trenbolone (חומר חזק יותר Anadrol) אולם גם זה יכול לשמש עבור אותו פרק זמן.

אילו תופעות לוואי קיים?

הרבה תופעות לוואי הקשורות Anadrol הם בגלל נטילת גבוהה עושה. זו הסיבה מדוע אתם דורשים להקפיד על מינון שמתאים לגוף שלך. יש צורך לכרות את המינון וגם לחפש עניין קליני אם הבחנה אחת מהפעולות הבאות:

 • לחץ דם גבוה ורם וגם כולסטרול
 • צרות אקנה (ניתן לטפל ניצול אקנה להשתוקק).
 • Virilization (נצפה לעתים עם שימוש לטווח ארוך על ידי נשים).
 • Reduced תשוקות כאשר נלקח במינונים גבוהים.
 • התקרחות אצל גברים כאשר נספג במינונים גבוהים (קיימים סיכויים גבוהים יותר אם יש היסטוריה משפחתית של זה).
 • בעיות קיבה כאשר נספגו במינונים גבוהים.
 • All-טבעי הייצור של טסטוסטרון מתעכב (למה PCT נדרשת).
 • סיבה אפשרית של גינקומסטיה בגלל השפעות שליליות אסטרוגניים (לא מאושר).

למה לקנות Anadrol?

Anadrol הוא סטרואידים אנדרוגנית יעילים, רומז שהוא נשלח מעלות טסטוסטרון הדאייה עם הגגות. זה רק לאחר מחזור כי all-טבעי T התקצר לרגע.

כמו טסטוסטרון הוא הורמון אנאבולי ביותר בגוף, מעלות T גבוה = רווח מסיבי. זה אידיאלי עבור חולדות מועדון בריאות נורמליות מחפשות להשיג תיכנס מחוץ לעונה. Anadrol גם משפר באופן משמעותי החזקת חנקן וגם מעלה את סינתזת חלבון.

כתוצאה מכך, Anadrol הוא כמעט מלך סטרואידים, כשמדובר בקבלת נפוחה. העליות המדהימות סטרואידים זה מייצרים הסיבה שזה מהימן על ידי ספורטאים מקצועיים וחובבים וכן רבים ברחבי העולם.

היכן ניתן לרכוש גלולות Anadrol עבור באינטרנט כוח בארה”ב?

אתה יכול לקנות Anadrol בכמה סוגים שונים כולל זריקות, נוזלי וגם גלולות. אם יש לך ספירת תאי דם אדומה נמוכה מאוד או מצב מנוון שריר אז אתה יכול להיות מסוגל לקנות Anadrol עם מרשם מהרופא שלך.

אלא אם כן אתה מתגורר תאילנד או מקסיקו, מקבל Anadrol ללא מרשם הוא בלתי חוקי. עם זאת, כי אין להפסיק חולדות כושר מ עדיין קונים את זה … הם פשוט ללכת לשוק השחור למדי. אם אתה מתחיל, פשוט כדי להזהיר אותך להתערב בשוק שחור יכול להיות מסוכן מאוד, כמו גם פוטנציאל מזיק.

זה יכול להוביל אותך להשגת נמס כלל, מבחינה כלכלית וגם פשוטו כמשמעו. הרבה רמאים מוכרים הפלסבו ומזהה אותם כמו סטרואידים.

ישנן אפשרויות סטרואידים משפטיות אתה יכול לקנות באינטרנט אשר עשויים לשחזר את ההשפעות של Anadrol. בחירת סטרואידים חוקית בולטת הוא anadrole מ Mass Crazy אשר קבלה מספר ההערכות חיוביות.

Anadrole מאובטח לעשות שימוש כפי שזה FDA קיבל וכן הוא פשוט buy– ניתן לרכוש בתוך כמה לחיצות כפתור. כל מה שאתה צריך לעשות הוא לבדוק את האתר הגורף המטורף. זהו פחות בעיות הרבה יותר מאשר לנסות למצוא ספק אמין מן השוק– השחור אשר עשוי לספק לך מטען שלם של תופעות לוואי לא נעימות.

Anadrole (מ גורף Crazy) נעשה בעיקר לשימוש על ידי גברים, אך כמה נקבות כי הם מבקשים לבנות שריר גם לנצל את זה. זאת, משום שהיא מגבירה סינתזת החלבון הבריאה של פרט, שימור חנקן, סיבולת, תוקפנות, וגם מסת רקמת שריר. Anadrole גם אינו גורם לתופעות לוואי virilization בדיוק אצל נשים כמו רצון Anadrol אסור.

תמחור Anadrol בארה”ב

שיעור Anadrole הוא 54.99 $ עבור אספקה ​​של 30 יום. כלומר 25.01 $ פחות משיעור של המתחרה. יש גם הצעה מיוחדת, עכשיו רק לקנות 2– קבל 1 חינם. הצג דילים Stacking הייחודית שלנו עבור חתך מחיר גבוה יותר, כמו גם ליהנות משלוח חינם למקומות ארצות הברית ובריטניה.

1 BOTTLE
$54.99
Retail: $64.99
Savings: $10.00
Fast & Free Shipping
buy now »
Ultimate Stack
$274.99
Retail: $354.99
Savings: $80.00
Fast & Free Shipping
buy now »
Cutting Stack
$184.99
Retail: $214.99
Savings: $30.00
Fast & Free Shipping
buy now »