Skip to main content

איפה החנות שמוכרת גלולות שיפור זכר זה לעבוד מהר?

מהו גלולות שיפור זכר?

תוספי שיפור זכר לעבודה על ידי הגדלת כמות זרימת הדם באזור איברי המין מקבל נפח של דם כי זה יכול להחזיק. במצב רפוי, הפין, כמו כל חלק אחר של הגוף, מקבל כמות נורמלית של זרימת דם. איפה החנות שמוכרת גלולות שיפור זכר זה לעבוד מהר? כאשר זקפו מתרחש, הפין הוא זנק עם היצע עשיר של דם אשר לכוד אז ברקמות הספוגיות של Cavernosa ואת Spongiosum.

קנה 4 בקבוקים קבלו 2 בחינם

היתרון של גלולות שיפורים זכר בשבילך

 • שיפור חיי המין . ברגע שהתחלת לקחת את קשה על גלולות תבחין כי חיי המין שלך ישפרו באופן דראמטי. על ידי כך אנו מתכוונים שהם לא רק לשפר את אורך הפין שלך, אך יש לשים לב כי זקפות שלך תימשך יותר ואתה תוכל להימשך זמן רב יותר במיטה. שיפור מדהים לאורך רוב חיי אנשים של מגדר.
 • שפיכה מוקדמת . בהרבה מצבים, כמה גברים שסבלו בעבר משפיכה מוקדמת הבחינו כי ברגע שהם התחילו לקחת גלולות זקפו השפיכה המוקדמת שלהם נעלמת בקצב קבוע. לפעמים זה יכול להיות בעיה גדולה עבור גברים יכולים לעתים קרובות להרוג את מצב הרוח ואת יתר, לפגוע בהערכה העצמית שלהם. לא רק גלולות זין תגדלנה את אורך הפין שלך, אבל הם יעזרו להתמודד עם בעיות כאלה.
 • שיפור הבריאות הכללית . רוב הגברים שהחלו לקחת גלולות טובות זין גדול הבחינו כי בריאותם בכלל השתפרה. כוונתנו כי גופם כבר יותר אנרגטי, הכונן והתשוקה המיני שלהם השתפרו, והם מרגישים טוב יותר כאדם.

בעוד המטרה ehnacement גלולה זכר היא לשפר זקפות שלך, את היתרונות כי הם באים עם יכול לעזור לך לפעול טוב יותר לך ולשפר את בריאותך בטווח הארוך על גבי זה.

האם גלולות שיפור זכר בטוח?

גלולות שיפור זכר מרשם בטוחות לבצע מעט מאוד סיכונים בריאותיים. כמו כל תרופה, יש את הסיכוי לתופעות לוואי. עם זאת, תופעות לוואי אלה ישתנו מאדם לאדם. הם בדרך כלל רק קלים וזמנית.

חשוב יש גלולות שיפור הזכר שלך שנקבעו לך על ידי אחות או רופא מוסמך כי הם יוכלו להעריך אם כי תרופה מסוימת תהיה בטוחה בשבילך. קניית תרופות ללא רישיון באינטרנט היא מסוכנת. אתה לא יודע בדיוק מה המרכיבים הם, אם הם כבר נבדקו כראוי, וגם לא יהיה לך רעיון טוב של איך הגוף שלך יגיב אליהם.

איך מוצרי שיפור הזכר עובדים?

ייתכנו מוצרים שונים עבור שיפור זכר אבל הדרך בה הם עובדים היא בעצם כמעט אותו הדבר. זה הכרחי לדעת קודם איך מוצר יכול באמת לעזור לך. לא צריך להיות הסבר מדעי מספיק כשמדובר את האפקטיביות של הנוסחא שלה ומה זה באמת יכול לעשות לבריאות המינית שלך.

רוב מוצרי שיפור זכר לעבוד דרך כל (או לפעמים כל) מהדרכים הבאות:

 1. על ידי שיפור זרימת הדם באזור הפין. זה חיוני כי איבר המין שלך מקבל זרימת דם מספיק זרימה כך זקפות שלך תהיה יותר קשה, חזקה ואפילו יותר מתמיד.
 2. על ידי הגדלת רמות של טסטוסטרון. טסטוסטרון ממלא תפקיד חשוב כשזה מגיע לבריאות המינית של גבר. לאחר טסטוסטרון נמוך עשוי להוביל סימנים ותסמינים שיכולים להשפיע על הביצועים שלך במיטה. יתכן שזה מוריד את החשק המיני שלך או הליבידו, ספירת זרע נמוכה, ואף להוביל זיקפה עלובה.
 3. על ידי הגדלת תחמוצת חנקנית בגוף שלך. מוצרי שיפור זכר הטובים ביותר של היום יש את זה כפונקציה או תועלת משותפת. מלבד ההשפעה של NO על הזקפה הפין ואת הליבידו, זה יכול גם לשפר תפקודים קוגניטיביים.

האם גלולות שיפור זכר להפוך את הפין שלי גדול יותר?

שתי טכניקות שיפור זכר מוכחות רפואית להרחיב את הפין אורך ורוחב. פין תרגילים להעסיק מתיחה כדי לעורר תא מיטוזה ברחבי רקמת הפין. הפין מרחיב את התאים מתחלקים, ועם זמן ועקבי, לעשות את זה גדול יותר.

מרחיבי פין גם להרחיב את הפין עם מתיחה, אבל לעשות את זה בהדרגה, עם מכשיר מתכת המשוחק על הפין ושולב אורח חיים פעיל.

כמה זמן גלול שיפור זכר Do לקחת לעבודה?

עבור מוצרים להגדלת הפין, תרגילים בדרך כלל להימשך מספר חודשים, ובין 20 ל -30 דקות ביום. מרחיבי פין גם לקחת כמה חודשים, והם שחוקים בין 6 ל -8 שעות ביום. עבור מוצרים הקשורים לביצועים, ג’לים לפעול מיד. גלולות וחילוף נפח דורשים 60 עד 90 ימים על תוצאות מרביות.

מוצרים להגדלת הפין

רוב שיטות הפין-הגדלת המתפרסמים אינם יעילים, וחלקם עלולים לגרום נזק בלתי הפיך הפין שלך. הנה כמה מהמוצרים קדמו הנרחבים ביותר והטכניקות:

 • גלולות וקרמים. אלו בדרך כלל מכילות ויטמינים, מינרלים, צמחי מרפא או הורמונים כי היצרנים טוענים להגדיל את הפין. אף אחד המוצרים הללו הוכח לעבוד, וחלקם עשויה להזיק.
 • משאבות ואקום. בגלל משאבות להקיז דם לתוך הפין, מה שהופך אותו להתנפח, לעתים הן המשמשות לטיפול בבעיות זיקפה. משאבת ואקום יכולה לעשות פין נראה גדול יותר באופן זמני. אבל באמצעות אחד לעתים קרובות מדי או ארוך מדי עלול לגרום נזק לרקמות אלסטי בפין, שמוביל זקפות חברת פחות.
 • לפעמים נקרא חליבה, התרגילים האלה בצעו תנועה ביד-יתר מצד לדחוף דם מהבסיס אל ראש הפין. למרות הטכניקה הזו מופיעה בטוחה יותר מאשר שיטות אחרות, אין הוכחה מדעית זה עובד, וזה יכול להוביל צלקת היווצרות, כאב עיוות.
 • מתיחה הכרוך בצירוף מכשיר אלונקה או מאריך – המכונה גם מכשיר מתיחת פין – אל הפין להפעיל מתח עדין. כמה מחקרים קטנים דיווחו מגדילה באורך של כסנטימטר לכמעט 2 אינץ ‘(כ 1 עד 3 ס”מ) עם המכשירים האלה. גדול, מחקר יותר קפדני נדרש כדי ליצור בטיחות ויעילות.

תופעות לוואי של גלולת שיפור הזכר

בעוד שרוב האנשים נוטלים תרופות ED לחוות לא מעט תופעות לוואי, יש כמה גברים שיש להם תופעות לוואי או תגובות אלרגיות לתרופות שלהם. הרופא ידבר איתך על כל תופעות לוואי או סיכונים הקשורים נטילת תרופות ED. אם אתם חווים כל תופעות הלוואי החמורות יותר, עליך להפסיק את השימוש ולפנות לרופא הרפואי שלך מייד.

גם אם הם רק יש לך כמה תופעות לוואי מתונות יותר, אתה עדיין צריך לתת לרופא למקרה שהם צריכים להתאים את המינון או להסיר ממך את התרופה. שאל את הרופא שלך, או תרופות ED מחקר, כדי לראות אם אתה אלרגי כל המרכיבים בתרופות אלה. זה גם יעזור לך לראות אם אתה תהיה תגובה מתונה או חמורה לכל תרופות כאלה.

ובעוד ישנם תופעות לוואי ואתה צריך להיות מודע להם, זה לא אומר שאתה מובטח לקבל קצת. אבל אתה צריך להישאר ער ודרוך כל סימנים ותסמינים שאתה יכול להיות שיכול להיות קשור אלו סוגים של תרופות.

 • כאבי ראש
 • כאבי גוף
 • בעיות במערכת העיכול
 • סְחַרחוֹרֶת
 • שינויי Vision
 • שטיפות” / בעיות עור
 • תסמיני הצטננות / שפעת

האם זכר שיפור תרמית?

עם כמות דואר זבל או לטוס הלילה לפי חברות המציעה מוצרים הקשורים פין עם מעט הצטיינות מדעית, זה לא פלא שאנשים מסוימים להציג שיפור פין כמו תרמית.

ישנן הונאות ומוצרי שיפור זכר מזויפים. ישנם גם מוצרי שיפור זכר מוכחים, מגובים על ידי המלצות של לקוחות וראיות קליניות. המפתח הוא למצוא מוצר המוצע על ידי חברה עם רקורד ארוך ומוכח, רצוי עם המלצות רופא מרובות, צוות תמיכת לקוחות חית ערובה מוצקה.

כן, זה יכול להיות קשה למצוא מוצר לגיטימי בקרב המזויף. לחפור קצת יותר לעומק, תוכלו למצוא אותם.

אתה יכול לקנות גלולות סקס באינטרנט?

“גלולות סקס” שתמצאו ברשת אינן מורשות או רשומות תרופות ולכן יכולות להכיל חומרים מזיקים ויש להם תופעות לוואי מסוכנויות או לא רצויות. אתה לא צריך לקנות גלולות כאלה, שכן אין ראיות כי הם עובדים או אפילו בטוחים.

1 BOTTLE
$64.95
Retail: $91.89
Savings: $27.00
buy now »
4 BOTTLES + 2 FREE + 2x FREE PRO ERECTION GEL
$249.90
Retail: $568.33
Savings: $318.00
buy now »
3 BOTTLES + 1 FREE + FREE PRO ERECTION GEL
$197.95
Retail: $384.55
Savings: $187.00
buy now »

גלולות שיפור זכר זה לעבוד מהר

בדרך כלל גלולות שיפור הזכר מוגדרים על ידי מוצרים המסייעים בחיזוק זקפות אצל גברים, היווצרות הזרע, ואת התפקוד הכללי. גברים רוצים להיות מעשי ביותר דברים שחשובים להם וחלק הדחף התחרותי הוא קיים כבר הרבה, פין גדול ומופע מיני מוגבר כדי לספק זוגם במיטה.

זכר אקסטרה

הרימון ו- L-Ariginine מגביר את רמת תחמוצת החנקן בתוכך אשר מרחיב את כלי הדם באזור corpora cavenosa של הפין שלך. זה מספק פין גדול בהרבה, זקפות חזקות יותר שליטה על זקפות שלך. Methyl Sulfonyl מתאן יכול לסייע במניעת תאים חדשים חלש, נוקשה או מעוות ברקמת הפין שלך.

קריאטין יכול בהחלט עוזר לשמור על רמת האנרגיה הפיזית שלך. Cordyceps יכול לעזור להגביר את החשק המיני ותוקפנות. אבץ ממקסמת האורגזמה שלך ואפילו מעליות היווצרות הזרע. Epimediaum sagittatum יכול לעזור להרגיע את השרירים סביב הפין שלך. Tongkat עלי לחלץ הוא חומר המשפר את החשק המיני ואת רמות הטסטוסטרון בגוף שלך.

יתרונות :

 • לשפר את זרימת הדם לאזור הפין.
 • לבנות את הביצועים המיניים שלך על ידי שדרוג מלא שפיכה.
 • קשה יותר להשגה והחזק זקפות מבעבר.
 • זקפות חזקות, תורם זמן ביצועים טוב יותר ספונטני.
 • בשיפור איכות הזקפה שלך, אבל זה עובד גם כדי לשפר את גודל הפין שלך.
 • עניין מיני שיפור אחיזה מוחלטת על בשפיכות שלך.
 • Revives חי הפעילות המיני שלך על ידי סיוע לך עם זקפות חזקות יותר.

היכן ניתן לרכוש גלולות שיפורי הזכר ביותר כמו זכר אקסטרה?

שוק שיפור הזכר גדל בהתמדה עם האינטרס הולך וגובר במוצרים אלה. גברים מעדיפים באמצעות תוספי תזונה מכיוון שהם עוזרים להם לנהל את הבעיות מיניות בצורה טבעית לחלוטין.

בשנת 2018, אנו יכולים לצפות אפילו יותר מוצרים לצוץ בשוק, אבל עשרה תוספים נכללים ברשימה זו ישלוט בזכות הנוסחות העשירות שלהם ויעילות מוכחת. עכשיו שאתה יודע יותר על מוצרים בטוחים ויעילים לחפש, כל מה שאתה צריך לעשות הוא להחליט איזה מהם מתאים לך ביותר. אתה יכול לקנות ב אתר רשמי.

קנה 4 בקבוקים קבלו 2 בחינם

סיכום

למרות תוספי שיפור זכר רבים מקודמים כדי לעזור לגברים להשיג זקפות טובות יותר ולשפר את התפקוד המיני הכללי שלהם באופן טבעי ובטוח, חשוב לשקול את העובדה כי מוצרים אלה לא הוערכו על ידי ה- FDA. רבים מהמוצרים שנבדקו כללו כימיקלים חסויים שיכול להזיק בריאותו של המשתמש.

התרחקו מן תוספי מסוכנים וללמוד את החומרים שנמצאו אלה מהימנים יותר צריך להיות בראש סדר עדיפויות, אם תרצה בכך, כדי למנוע את תופעות הלוואי של הוויאגרה, אך עדיין לחוות קשה יותר זקפות קיימא.