Як схуднути швидко з гарцинии камбоджійської

Як схуднути швидко

З можливим винятком горезвісної «джерело молодості», один з найбільш високо цінуються призів в історії людства, як схуднути швидко. Я маю на увазі, не було б непогано, щоб змахнути чарівною паличкою, натиснути кнопку або, можливо, навіть прийняти таблетку і фунта просто танути легко? Схоже, щось в Пітера Пена “” Ніколи-Ніколи Земля “!

Але припустимо, що є партія, возз’єднання чи інший особливий випадок підійде протягом двох тижнів. Ви отримали ідеальний наряд для неї, але це просто трохи жорсткою прямо зараз. Ви повинні втратити близько 5-7 фунтів, і ви шукаєте ідеї про те, як втратити вагу швидко. Ми не говоримо розширений план дієти – всього кілька варіантів для швидкої втрати ваги. Ну, є кілька різних методів там.

 

Натисніть тут, щоб купити гарцинии камбоджійської з офіційного сайту

Один популярний спосіб люди знайшли, щоб схуднути швидко це “капуста дієта.” Основою дієти є суп з капусти та інших овочів і продуктів харчування. Це часто називають “негативним калорійність дієти”, як ці продукти, як кажуть, вимагає більше калорій, щоб спалити, ніж вони забезпечують. Ось як це працює: ви їсте всю суп ви хочете в перший день. У наступні дні, ви б додавати особливі продукти на додаток до капусти. Слово застереження: ця дієта не буде здоровим, щоб використовувати дуже довго, але в короткостроковій перспективі це, здається, працює. Якщо ви дійсно хочете знати, як схуднути швидко, це одна з можливостей.

Інший “старий режим очікування” є Slim Fast план дієти. Я впевнений, що ви бачили телевізійні оголошення спортивних діячів втратити вагу з цим планом, і в короткостроковій перспективі це працює. Дієта трясе заповнення і містять менше калорій, ніж ви зазвичай берете в на сніданок і обід (ці страви ви заміните трясе). Ви їсте розумний вечерю (будьте обережні, не надмірної зробити це!). Програма вправи також рекомендується. Крім того, щоб допомогти вам втратити вагу швидко, у вас є тільки готувати один раз в день!

Натисніть тут, щоб купити гарцинии камбоджійської з офіційного сайту

План також пропонує бари білка або інших закусок, щоб допомогти вам запобігти голоду. Фунтів впасти швидко, коли ви вперше почати Slim Fast дієти і належного технічного обслуговування ви повинні бути в змозі втратити всі ваші вага швидко. Якщо ви хочете, щоб продовжити цю дієту після швидкого схуднення часу, ви можете – але ви просто не втратити вагу, як швидко.

Іншим можливим ідея про те, як схуднути швидко потрібно, щоб ви були в досить доброму стані здоров’я і на старті – вправи! Ви можете ходити по годині щодня (тільки в нормальному темпі, а не швидкість-ходьба або біг підтюпцем) і побачити результати втрати ваги швидко. Плавання є альтернативою вправа для людей, які мають проблеми з суглобами або інші умови, які утримують їх від ходіння далеко.

Натисніть тут, щоб купити гарцинии камбоджійської з офіційного сайту

Тим не менше, якщо ви не в формі, робити це велика активність в перший день не рекомендується. Ключ, щоб зробити щось – додати найбільшу активність, що знаходиться в межах вашої досяжності, і ви будете втрачати вагу швидко. Це просто включає натиснувши себе трохи складніше, ніж зазвичай. Слідкуйте, хоча – підвищена активність підвищують апетит, тому не їдять більше, ніж ви зазвичай були б або ви саботувати ваші зусилля, щоб схуднути швидко.

Схуднути швидко з гарцинии камбоджійської

Гарцинія камбоджійська екстракт (ДКО) походить від тропічних фруктів, вирощених в Індії і Південно-Східної Азії. Активний інгредієнт був ідентифікований: гідроксілімонная кислоти (ГЛК). Він сказав, щоб заблокувати жир і придушити апетит. Він пригнічує ключовий фермент, цітратліаза, що організм потребує жир зробити з вуглеводів. Він пригнічує апетит, підвищення рівня серотоніну; низький рівень серотоніну асоціюється з депресією і емоційного чи реактивної їжі.

Це нібито зменшується живіт, пригнічує апетит, регулює емоційну їжу, і змінює склад тіла шляхом збільшення м’язової маси. Це не просто виробляти втрату ваги, але це покращує загальний стан здоров’я. Він сказав, щоб зменшити рівень холестерину, ЛПНЩ, тригліцериди і на 10-30% і підвищити рівень “хорошого холестерину” HDL.

Натисніть тут, щоб купити гарцинии камбоджійської з офіційного сайту

Як Це Працює

Активний інгредієнт в шкірці фрукта в гидроксилимонной, кислоти, або HCA, збільшила спалювання жиру і урізати апетит у дослідженнях. Це, здається, блокувати фермент цітратліаза, з якою ваш організм використовує, щоб жир. Це також підвищує рівень хімічної речовини мозку серотоніну, який може зробити вас відчувати себе менш голодним.

Але фактичні результати втрати ваги, не вражають. Огляд опублікований в журналі Obesity виявили, що люди, які брали гарцинии камбоджійської в дослідженнях втратили близько 2 фунтів більше, ніж люди, які не приймають його. Рецензенти не міг сказати напевно, що втрата ваги була через доповнення. Це могло б з дієти і фізичних вправ програм нижче калорійністю люди в дослідженнях, як правило, йдуть. Кращі дослідження необхідні, щоб дізнатися, якщо HCA дійсно допомагає людям втратити багато ваги і зберегти його.

Натисніть тут, щоб купити гарцинии камбоджійської з офіційного сайту

Хто гарцинии камбоджійської Для?

Будучи природним доповненням, є кілька людей, які повинні уникати гарцинии камбоджійської. Тим не менш, до тих пір, більше досліджень проведено не було, то рекомендується наступні люди повинні уникати його, або використовувати його під наглядом лікаря:

  • Пацієнти з цукровим діабетом (висока цукру в крові) або  гіпоглікемія  (низький рівень цукру в крові) слід уникати доповнення
  • Пацієнти, які приймають будь-які ліки, які впливають на рівень цукру в крові слід використовувати гарцинии камбоджійської під медичним спостереженням
  • Пацієнти з високим ризиком або історії рабдоміолізу (потенційно смертельним захворюванням за участю дегенерації скелетних м’язів) слід використовувати гарцинии камбоджійської під медичним спостереженням
  • Пацієнтів, які приймають статини , повинні проявляти обережність, оскільки об’єднані препарати можуть збільшити ризик розвитку рабдоміолізу
  • Ті, з хворобою Альцгеймера або інших форм слабоумства слід уникати гарцинии камбоджійської через теоретичної можливості формування ацетилхоліну в головному мозку
  • Ті, намагаючись зрозуміти , вагітна або годування груддю слід уникати, поки ще наукові докази не може бути проведена