Skip to main content

Купити оральних стероїдів стеків сайті

Цикли оральний стероїд Стеки

Перш за все, використання анаболічних стероїдів не передбачено для підвищення фізичної працездатності. На ранніх стадіях, було не так багато клінічних досліджень про те, як анаболічні стероїди здійснюється фізичне вдосконалення і продуктивність. При відсутності цих даних, люди розробили свої власні цикли і дозування, як правило, шляхом проб і помилок. Тим не менш, що в даний час змінилася, і багато клінічні дослідження були проведені в реальних умовах, з реальними дозах, щоб вивчити вплив анаболічних стероїдів на підвищення статури і продуктивності.  

Натисніть тут, щоб купити стероїди з офіційного сайту

Деякі з цих досліджень показали, що анаболічні стероїди дають найбільшу вигоду при використанні в логічній послідовності. Ця послідовність називається також стероїдний цикл . Бодибилдери і атлети часто використовують термін ‘на-циклу »відноситься до часу, коли вони приймають стероїди. Період, коли вони не приймають стероїди, називається “виключення циклу. Середній цикл може тривати від шести до 12 тижнів.

Багато людей також прийняти два або більше анаболічних стероїдів в той же час, в процесі, званому укладання. Укладання може викликати масовий приріст сили і маси, які один анаболічний стероїд не можуть доставити. Але це рекомендується тільки для просунутих користувачів стероїдних.

Натисніть тут, щоб купити стероїди з офіційного сайту

Питання безпеки при запуску стероїдного циклу

Ваша перша турбота, якщо ви плануєте використовувати анаболічні стероїди (для підвищення вашого статури і продуктивності) повинні бути безпека. При використанні для терапевтичного використання, анаболічні стероїди вважається безпечним, але якщо ви починаєте зловживає їх, як деякі культуристи роблять, вони можуть легко стати небезпечними. Ось список речей, які ви повинні мати на увазі, перш ніж почати приймати анаболічні стероїди для збільшення м’язової маси.

Не приймати анаболічні стероїди для Body Building у віці до 25

Деякі підлітки прийняті у фотографіях професійних будівельників тіла в тіло журналів будівельних і вони починають бажаючи органи, як, що. Вони чують, що анаболічні стероїди можуть допомогти їм досягти такого маси, і вони починають експериментувати з ними. Але вони не знають, як важко тіло будівельника повинні працювали, щоб розвивати свої м’язи. Підлітки також не знають, що в їхньому віці, немає стероїдів у світі, який може отримати їх тіла, як, що.

Натисніть тут, щоб купити стероїди з офіційного сайту

Жодна людина не повинен почати приймати анаболічні стероїди, перш ніж він досягне віку 25 і навіть тоді доводиться вдаватися до допомоги стероїдів, тільки якщо він був підняття важких протягом принаймні 5 років. У віці 12 і 26, рівень гормонів в організмі людини буде неухильно зростати. Після 26 ці рівні починають знижуватися і до того часу, коли вони досягають 40, це частина його пікового рівня.

Після початку статевого дозрівання, існує ривок у рівні гормонів, що призводить до чоловічої характеристики, такі як волосся на тілі, глибокий голос і збільшення висоти розробки. На цьому етапі зростання, тіло купається з природним чином виробляється гормонів, і це, як м’який стероїдного циклу в собі. Представляючи екзогенних анаболічних стероїдів в організмі в цей період буде контрпродуктивним. Якщо людина використовує анаболічні стероїди не досягнувши свого генетичного потенціалу, також може бути багато побічних ефектів, таких як затримки росту, розтяжок, випадання волосся, акне, затримка води, гінекомастія і навіть органів недостатності.

Натисніть тут, щоб купити стероїди з офіційного сайту

Завжди тримайте коротких циклів

Довгі цикли стероїдів може викликати цілий ряд проблем. З цієї причини, стероїдний цикл не повинен виходити за рамки 4 тижнів, з переважним тривалості будучи 2 або 3 тижні.

Найважливіша причина, чому ви повинні тримати стероїдні цикли короткі через побічних ефектів, пов’язаних з тривалим циклом. З одного боку, буде різка зміна у вашому профілі ліпідів. Ваші рівні HDL (хороший холестерин) зійде в той час як рівень LDL (поганий холестерин) йде вгору. Це може збільшити ризик серцево-судинних захворювань.

Натисніть тут, щоб купити стероїди з офіційного сайту

По ходу стероїдного циклу, власне виробництво в організмі гормонів, таких як фолікулостимулюючого гормону, лютеїнізуючого гормону і тестостерону уповільнити і в кінцевому підсумку закрили всі разом. Але буде досить високий рівень естрогену (від ароматизації тестостерону) і нормальному рівні кортизону.

Існує фермент ароматази, основною метою якого є каталізувати перетворення тестостерону в естроген. Чоловіче тіло потребує естроген, який відіграє важливу роль у дозріванні сперматозоїдів, але занадто багато чого з цього може мати негативні наслідки. Це може призвести до атрофії яєчок, низьке лібідо, збільшені соски, втрати м’язової маси і навіть потенційно смертельним проблем охорони здоров’я, таких як інсульт, гормональні раку та інфаркту.

Натисніть тут, щоб купити стероїди з офіційного сайту

Перейти на низькій ефективної дози

Опустіть дозу анаболічних стероїдів ви приймаєте, знизити ймовірність розвитку побічних ефектів. Але ви не хочете, щоб доза так низько, що ви не бачите результати, які ви хочете. Це де мінімальна ефективна доза входить. Мінімальна ефективна доза може бути визначена як найнижчою дозі, яка дасть вам бажаний ефект.

Натисніть тут, щоб купити стероїди з офіційного сайту

Коли вони знаходяться на цикл, більшість людей активізувати свою підготовку. Їх частота тренувань також збільшується в порівнянні з їх офф-циклу. Вони також є більш імовірно, будуть слідувати хорошу дієту. Всі ці фактори також несуть відповідальність за їх приросту в масі.

Анаболічні стероїди, звичайно, грають роль, але фізичні вправи і правильне харчування також важливо. Недосвідчені анаболічний стероїд користувачі помилково вважають, що стероїди несуть повну відповідальність за їх прибутку і так буде збільшити споживання, щоб отримати більше результатів. Це не спосіб піти про це.

Натисніть тут, щоб купити стероїди з офіційного сайту

Як планувати свій стероїдного циклу?

Ви повинні спочатку вирішити, що ви хочете домогтися від вашої стероїдного циклу. Ви хочете, щоб додати об’єму, так що ви можете ввести більш високе розділення ваги? Ви шукаєте, щоб отримати більше м’язової маси або сили грати спорту? Ви хочете, щоб знизити жиру, так що ви можете додати більше визначення вашому тілі? Зверніть увагу, що ви не можете вирізати жир і набухають в той же час, так ретельно вибрати пріоритети.

Далі, ви повинні вибрати, що стероїд, який ви хочете використовувати. Тримайте свій перший цикл, як просто, як ви можете. Перший цикл повинен бути Тестостерон тільки цикл. Тестостерон природним чином виробляється в організмі, що означає, що ймовірність того, що ви будете страждати від побічних ефектів значно нижче, ніж якби ви почали з анаболічного стероїду як оксиметолона.

Натисніть тут, щоб купити стероїди з офіційного сайту